• GoHome Professional
što jeftiniji 170 m2 do 894 eura/m2 parket najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji 170 m2 do 894 eura/m2 parket najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji 170 m2 do 894 eura/m2 parket najnovije porasla cena

  • Za upit "što jeftiniji 170 m2 do 894 eura/m2 parket najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 938 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 115.000 € na 125.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 115.000 €
25.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosobna prizemna kuća sa potkrovljem od 160 kvm na placu od 720 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je etažno na čvrsto gorivo, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom, voda je gradska, postoje septička jama i bušeni bunar dubine 51m. Na podovima je parket. Kuća....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 148.000 € na 152.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, INĐIJA, 152.000 €, 165,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 148.000 €
06.03.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1157 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Prodaje se prelepa, uređena kuća u mirnom i zelenilom okruženom vikend-naselju Stari Slankamen, Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, komfora i privatnosti – idealna za odmor, život van....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što jeftiniji 170 m2 do 894 eura/m2 parket porasla cena (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>