• GoHome Professional
90 m2 do 50000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 do 50000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 do 50000 eura renovirano

  • Za upit "90 m2 do 50000 eura renovirano" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 491 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 515 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • useljiv
    • prizemlje
    • kablovska
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 43.000 €, 95,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Crvenki-Sombor, 10 min od centra grada. - Površina kuće je 95 m2, a placa je 583 m2. - Kuća poseduje hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju i dnevni boravak. - Dvorište je veliko, u dvorištu se nalaze pomoćne prostorije, šupe. - Grejanje je centralno. - Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 50.000 €, 90,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, uknjižena na 70m2 plus pomoćni objekat. U prizemlju su dve velike prostorije i garaža sa kanalom. Na srpatu je terasa, ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trepzararijom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu je započeta adaptacija, ima PVC stolariju, renovirano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '90 m2 do 50000 eura renovirano'
40.000 €
40.000 €
51.000 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, renoviran, trosoban stan 83m2 na Buevaru Kralja Petra I, blizu Sajma, 4. sprat, ift u zgradi. Tri odvojene sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 terase, ostava. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 600eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Kuća, KULA, 51.500 €, 97,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu prizemnu kuću u Crvenki. Kuća je potpuno renovirana sa PVC stolarijom, sve instalacije su nove i potpuno renovirano kupatilo. Na placu se pored kuće nalaze i dodatni objekti: garaža, letnja kuhinja, prostorije za višestrukru namenu Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 41.000 €, 82,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122986, II/III, klima, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvorišna zgrada. U CENU ZAKUPA URAČUNATI SVI TROŠKOVI! Kompletno sređen trosoban stan u kući površine 64m², plus terasa 18m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 51.500 €, 97,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BALJEVAC, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 52.000 €, 98,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan četvorosoban,renoviran,92m2 + galerija 5m2, u cenu su uračunati plakari,kuhinja od drveta i garaźa. .

 
 
 
  Stan, BALJEVAC, 35.000 €, 90,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 40.000 € na 33.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 94,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 40.000 €
03.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam trosobnu kuću od 94m2 u Kljajićevu. Kuća se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupatila, hodnika. Plac je pravilnog oblika, veličine od 597m2. U dvorištu se nalazi još jedan pomoćni objekat. Kupatilo renovirano, laminat na podu, nova klima, grejanje na termo peći. Poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>