• GoHome Professional
80 m2 do 200000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 do 200000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 200000 eura što veći

  • Za upit "80 m2 do 200000 eura što veći" pronađeno 9 976 nekretnina - prosečna cena 1.882 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.100 €, 83,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na izuzetnom mestu u centru grada, minut od šetališta u Zmaj Jovinoj se nalazi ova nekretnina. Blizina takođe i šetališta na Keju tj. Dunavu. Nekretnina je bez ulaganja, sa dobrim položajem, dnevni boravak na ulicu, a spavaće sobe na dvorište, odvojena kuhinja, dva sanitarna čvora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kopernikova, Novi Sad, 200000€, 87m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kopernikova, Novi Sad Kopernikova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1094723 - CENA sa GARAŽOM 200.000 + gencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan - dupleks na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od prelepog, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe,kupatila i dve terase na donjem nivou. Gore je veča....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 do 200000 eura što veći'
146.340 €
200.000 €
200.100 €
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodično stambeni objekat (kuća), uknjižen kao objekat i dvoetažni četvorosobni stan površine 87m2. Poseduje i postojaću garažu, koja ima 8m². Takodje i pripadajuće dvorište 3ara. Objekat je komplet renoviran 2016. godine. Izolacija 10 cm i Dermit fasada. Renovirana dva....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 199.000 €, 87,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Jug Bogdana, Novi Sad, 199000€, 87m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Jug Bogdana, Novi Sad Jug Bogdana.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.000 €, 87,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dvoetažni stan sa garažom - Nova Detelinara---Agencijska šifra: 1007581. Odličan dvoetažni, porodični trosoban stan površine 87m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.869 €, 87,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo visokokvalitetnu novogradnju, u ulici Aleksandra Bugarskog u Mirijevu, u blizini škole, vrtića, pijace, marketa, gradskog prevoza kao i ostalih sadržaja. Za gradnju zgrade koristi se moderan arhitektonski izraz i kvalitetni materijali. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.040 €, 87,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053576, PRODAJA STANOVA-IZGRADNJA, PETROVARADIN, ČETVOROSOBAN STAN, 87,38 m2 Budući vlasnici, sa velikim zadovoljstvom Vam nudimo četvorosoban stan u izgradnji na potezu Petrovaradin - Puckaroš. Proveren, dugogodišnji investitor, primena najsavremenijih tehnologija u građevinarstvu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.000 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Telep, troiposoban, 87m² ++|++ Troiposoban stan, nov, useljiv . Nalazi se u kompleksu koji će biti okružen zelenim površinama za igru i rekreaciju. U neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji, škola, vrtić, supermarket i dr. Kvalitet gradnje, termoizolacioni blokovi od prirodnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 196.730 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije se nalazi odličan četverosoban duplex u blizini centra grada, Srpskog narodnog pozorišta, Bulevara Oslobodjenja Stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa tuš kabinom, ostava i velika....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten četvorosoban dupleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina osnovne škole Ivo Lola Ribar, Srpskog narodnog pozorišta, Bulevara oslobođenja Stambeni prostor čine dve etaže. Stan ima 87m2 korisne površine, odnosno 104m2 podne površine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.370 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja sa rokom useljenja oktobar 2025. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine parking mesta, garažnih mesta u suterenu,kao i ostava. Blizina Limana, Lidla, šetališta, Dunava, marketa. Moguć dogovor oko dinamike plaćanja kao i kupovine putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.370 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vanvremenski investitor, visok kvalitet gradnje i radova! Izgradnja na Telepu bliže Limanima! Odlična prilika za prodično stanovanje. Kontaktirajte naše agente prodaje za više informacija! Šifra: 533901 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.370 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji. Za više informacija pozovite Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.185 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno nov, odmah useljiv stan koji odiše svetlošću i prozračnošću. Smešten u kvalitetnoj zgradi modernog dizajna, ovaj dom pruža savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 196.080 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novadetelinara/489106....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Podbara, veliki četvoroiposoban dupleks ,120m2 ! +++ Agencijska oznaka stana 1042299, Novi Sad, Podbrara. Oglašavamo prodaju četvoroiposobnog dupleksa u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji. Kvalitetna gradnja. Stan ima 120m2, ali je uknjižen na 87m2 zbog kosina. U prvom nivou komotan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, komforan troiposoban stan od 87m² na Novom Naselju – Jugovićevo! Strukturu stana čine predsoblje, dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja sa trpezarijom, toalet, ostava, kupatilo, spavaća soba i dve dečije sobe. Stan je funkcionalno raspoređen, pruža udobnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090429 - Uknjižen trosoban dupleks na potezu između Cara Dušana i Bulevar Evrope. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se,uknjižen odličan Duplex, 3 soban stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, 87 m2. Garaža 15m2 u ceni.Stan poseduje, na prvom nivou, veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i dve terase , na drugom nivou nalazi se velika soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.000 €, 87,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Troiposoban dupleks - 87m ² - Nova Detelinara Janka Veselinovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 195.000 €, 87,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jablanička, Čukarica, 195000€, 87m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jablanička, Čukarica Jablanička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.420 €, 87,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jablanička, Novi Sad, 193420€, 87m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Jablanička, Novi Sad Jablanička.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 193.400 €, 87,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, neuseljavan duplex u porodičnom objektu sa zasebnim ulazom, na izuzetnoj lokaciji u blizini Doma zdravlja, škola, vrtića, parkova i svih važnih infrastrukturnih sadržaja. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 192.600 €, 87,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U ceni stana takođe, dobijate deo dvorišta od 84m2. U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.910 €, 87,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.906 €, 87,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 195.750 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 191.400 €, 87,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi odlican stan na odlicnoj lokaciji u blizini centra i semafora na 5 min od setalista. Stan površine 87m2 na prizemlju, sa dve spavace sobe komotnom dnevnom sobom i velikom kuhinjom sa trpezarijom takodje stan ima i ostavu. Prodaje se kompletno sa svim stvarima. Uz stan se....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 205.000 € na 191.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 191.000 €, 87,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 193.400 €
11.08.2024 - 189.900 €
04.12.2024 - 169.900 €
03.08.2025 - 185.000 €
14.09.2025 - 190.000 €
08.05.2026 - 205.000 €
18.05.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, ulici Rade Končara. Sastoji se iz dva nivoa-prizemlje, u kom se nalaze predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, toalet, ostava. i gornji sprat-dugačak hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo i prostrana terasa. Stan....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 191.000 €, 87,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan je u jednoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na III spratu 87m2 + 10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana, odlično održavan, top lokacija, useljiv odmah, uknjižen 1/1 bez tereta. Prostorni dnevni boravak, tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora i tri terase od kojih je jedna zastakljena. Ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1 Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-sajlovo/536089 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu odličnu kuću na Sajlovu koja nema skoro nikakva ulaganja i odma je useljiva. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila na prizemlju i dve spavaće sobe na spratu. Poseduje lokal na placu koji je trenutno pod zakupom, a ima i parking ispred kuće. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.630 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JAKO RETKO U PONUDI!!!! Vrlo komforan trosoban stan na Novoj Detelinari. Jako puno zelenila i jako tih deo Nove Detelinare. U blizini se nalaze apsolutno svi sadržaji kao i škola i vrtić. Stan poseduje dve spavaće sobe koje su odvojene deganžmanom od dnevnog boravka i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Ugrinovačka - Rade Končara 3.0, 87m2 (terasa 5m2), PR/1, EG, ostava. Izuzetan, prostran i funkcionalan stan u porodičnoj stambenoj zgradi, u privatnom dvorištu u kom se nalaze četiri objekta (PR+I) sa po četiri, tri i dva stana. Stanovi su zasebne jedinice, u kojima svako ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju duplex 87m2 koji nudi savršen spoj mira i dobre povezanosti sa gradom. Donji nivo se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, toleta i ostave Gornji nivo sastoji se od 3 spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu i kupatila. Stan je delimično renoviran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, mokri čvor i ostavu. Na spratu su tri odvojene spavaće sobe, terasa i kupatilo. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 87m2 + garaža 14m2, sa mogućnošću korišćenja dela dvorišta od desetak kvadrata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, na spratu tri spavaće sobe od kojih je jedna prolazna, predsoblje i kupatilo. Izuzetno miran kraj. Nedavno kompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>