• GoHome Professional
80 m2 do 200000 eura što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • 80 m2 do 200000 eura što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 200000 eura što veći

  • Za upit "80 m2 do 200000 eura što veći" pronađeno 9 978 nekretnina - prosečna cena 1.882 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.010 €, 87,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pozovite nas za više nformacije. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.010 €, 87,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Strukturno odličan četvorosoban stan u izgradnji pouzdanog investitora. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 533901 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 100.000 €, 87,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka nekretnine 3091565, Sremska Kamenica, Artiljevo. Prodajemo vikend kuću na obroncima Fruške Gore, Sremska Kamenica, Artiljevo. U prelepom prirodnom okruženju, a na samo desetak km od grada. Objekat je uknjižen kao vikend kuća, 34 m2, predat zahtev za legalizaciju....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 100.000 €, 87,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi 5min od samog centra grada. Stan poseduje 2 kupatila, jedno je u fazi renoviranja i trenutno magacinski prostor. Potrebni osnovni molerski radovi Cena je formirana i snizena na osnovu trenutnog stanja. Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 95.790 €, 87,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban, duplex, stan, koji se nalazi u centru Bačke Palanke. Stan se sastoji iz dve etaze, na donjoj se nalaze dnevni boravak sa terasom, kuhinja i kupatilo, a na gornjoj tri spavaće sobe i kupatilo. U cenu stana ulaze kuhinja i ugradni ormar, a ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad. Stan je u izgradnji. Rok početak 2028. godine. Grejanje će biti centralno-gas. Kalorimetri će biti u stanovima-shodno tome....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106060, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da doživite grad iz novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, iz komfora stana modernog enterijera, rađen po projektu renomiranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 87m2, TROSOBAN Odličan porodičan stan u kvalitetnoj staroj gradnji koju svi vole! Idealnog rasporeda, iz predsoblja se sa leve strane ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, u sredini stana su kupatilo, toalet i ostava, a sa desne strane spavaći blok....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 93.000 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bačkoj Palanci u centru, na atraktivnoj lokaciji, ulica Jugoslovenske armije. Trosoban stan 87m2 u dva nivoa, treći sprat. Donji deo stana:-predsoblje -ostava -kupatilo -prostran dnevni boravak -kuhinja sa trpezarijom -terasa sa ostavom Gornji deo stana:-hodnik -kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 88.000 €, 87,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054093. SUBOTICA, ŠIRI CENTAR TROSOBANSTAN,87 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 87.000 €, 87,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.indomio.rs

Kula - Centar . Prodaje se lokal od 87kvm. Poseduje dve veće odvojene prostorije, mini kuhinju i toalet, TFS, gradska voda i kanalizacija, grejanje na struju Inverter klime, mogućnost priključka na GAS. Poslovni prostor je pogodan za razne delatnosti i na odličnoj je lokaciji- pijaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 219.000 €, 87,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo uređen stan u kući na Voždovcu, u blizini auto-puta (ulica Mokroluška) i nedaleko od TC Stadion. Stan se nalazi na spratu i ima 87m² + 4m² terasu. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Stan ima blage kosine, veoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 87,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se koristiti za više namena. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Grejanje je ta, stolarija je pvc. Poslovni prostor ima svoje pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 219.200 €, 87,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAVREMENA ARHITEKTURA I VISOK KVALITET GRADNJE - LIMAN V Moderna stambena zgrada u izgradnji, smeštena u mirnom delu Limana 5 što garantuje mir i privatnost budućim stanarima. Ova lokacija je idealna i za život, zahvaljujući izuzetnoj povezanosti sa svim delovima grada i blizinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 87,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1040744 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 220.000 €, 87,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u zgradi kvalitetne gradnje, u najlepšem delu Banovog brda, nadomak Košunjaka. Trenutno je dvosoban, ali se veoma lakom adaptacijom može dobiti i druga spavaća soba, a prodavac je voljan da pokrije troškove adaptacije. Stan je grejne površine 70m2, dok terasa zauzima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 87,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ulici Garibaldijevoj na Voždovcu prodaje se višenamenski poslovni prostor-Atelje. Nekretnina se nalazi u suterenu novije zgrade ali je trostrano orjentisana i ima izlaz na dvorište sa terasom što dodatno daje osećaj udobnosti celog prostora. Prostor se sastoj od četiri višefunkcijske....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 87,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lokal na Voždovacu, površine 87 m², smešten u suterenu novije zgrade, sa odličnom funkcionalnošću i prijatnim ambijentom za rad. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje veliko dvorište sa lepom terasom, koje pruža dodatni prostor za odmor ili prijem klijenata . Prostor je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 80.000 €, 87,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor u Mz Dudova Šuma na prometnom putu, na placu od 452 m2. Objekat je građena od čvrstog materijala i ima 87 m2. Sastoji se iz predsoblje, ostave, svlačionice, WC-a, i tri prostorije. Grejanje je na TA peć. Struja je trofazna, voda je iz gradske vodovodne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 220.000 €, 87,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux apartman -dupleks na atraktivnoj lokaciji Zlatibora. Na prvom nivou se nalaze; hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terase, Na drugom nuvou se nalaze dve spavace sobe i terasa.. Zgrada i stanovi gradjeni sa najkvalitetnijim materijalima i opremljeni sa opremom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 75.000 €, 87,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

3S257 Komforan stan u naselju 25.Maj, nalazi se na trecem spratu u zgradi sa liftom. Stan od prostorija ima predsoblje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,tri spavace sobe ,kupatilo,ostavu,dve terase. Za dodatne informacije pozvati Natasa 063 7030 -538 Tanja 062 8010-641 Sloba 062....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 74.270 €, 87,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa prizemna kuća u Srbobranu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Lokacija odlična za miran porodičan život u blizini osnovna škola, vrtić, prelep park, market, pijaca, autobuska stanica. Uknjižena kuća 1/1 na vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.000 €, 87,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Telep,Stan je potpuno sređen bez ikakvih ulaganja.Uknjižen i odmah useljiv.Poseduje sopstveni sistem grejanja sa sopstvenim mernim instrumentom(po sistemu koliko potrošiš toliko platiš).Izuzetno funkcionalan raspored prostorjja,svetao i prozračan.Kuhinja je zasebna sa konfornom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.200 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov jednoiposoban stan sa prostranom terasom, na III spratu rekonstruisane zgrade, na odličnoj i mirnoj lokaciji u Durlanu, blizu škole, marketa, pijace i autobuskih stajališta. Nalazi se na III spratu zgrade i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom , spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 72.100 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Čortanovcima Na placu pd 9 ari nalaze se dve kuće, do ulice kuća ima 87m2, u dvorištu starija kuća 70m2 (koja je za renoviranje) dve pomoćne prostorije struja monofazna, voda, gas, bunar , septička jama Prva novija kuća ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 71.080 €, 87,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 87,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 69.600 €, 87,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sombor. U Soforebo zgradi, blizu pijace i centra grada na prometnoj lokaciji 87m2 registrovanog poslovnog prostora na prodaju. 24m2 u prizemlju, 63m2 u podrumu. IDEALNO za poslove trgovine, gde u prizemlju može biti prodavnica u podrumu komercijala sa magacinom ili šta god. Podrumski....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 68.000 €, 87,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Ekskluzivno pravo prodaje Agencija Bombyx Novi Sad Svetozara Miletića 51. Reg.br.217. Oglašavamo prodaju starije porodične kuće 87m plac 1540m u Kovilju ulica Stevana Pešića. Kuća ja građena od čvrste građe, zidana ciglom, zdrava je, ali joj je potrebna adaptacija. Plac....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.000 € na 65.000 € dana 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 69.000 €
13.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da ponudimo kuću starije gradnje površine 87 m² , koja se nalazi u Aranđelovačkoj ulici u Prijepolje, u neposrednoj blizini Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije (MUP) i Republičkog geodetskog zavoda ( Služba za Katastar nepokretnosti). Kuća je funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fruška Gora, selo Jazak. Prodaje se kuća na izuzetno lepoj lokaciji, okružena zelenilom i predstavlja pravo mesto za život u skladu sa prirodom. Kuća poseduje prostranu dnevnu sobu , spavaću sobu, kuhinju, ostavu, kupatilo. Seoska kuća renovirana i useljiva bez većih ulaganja. Pored....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju poslovni prostor u centru grada u Batinskoj ulici. -Površina poslovnog prostora je 87 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju u sklopu stambene zgrade. - U suterenu poslovnog prostora se nalazi dva sanitarna čvora, čajna kuhinja, kao i poslovni prostor od 63 m2, koji....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.gsigma.rs

Potpuno renovirana kuća u Jankov Mostu, na samo 100 metera od kanala DTD. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja je zajedno sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dva nova kupatila. Nove instalacije struje i vode. Spoljna stolarija nova PVC, unutrašnja i spoljašnja vrata nova, pretrešen....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROIPOSOBAN STAN KOD TRI ŠEŠIRA, NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TOALET, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, VELIKA TERASA. .

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Predmet prodaje je građevinsko zemljište sa objektom u naselju Karlovčić, opština Pećinci. Kontakt 063 361 372 ....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 441)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>