• GoHome Professional
80 m2 1.sprat do 210000 eura Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 1.sprat do 210000 eura Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 1.sprat do 210000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "80 m2 1.sprat do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji sa izvrsnim rasporedom prostrija. Stan je u visokom prizemlju uredno održavane zgrade, dvostrano orijentisan sa dve tarase. Deo stan akao Vpr , drugi deo kao I sprat. Od kojih je jedna zastakljena (PVC stolarija),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 210.120 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi. Odličan raspored, nalazi se na prvom spratu, prodaje se komplet namešten. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 210.250 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodičan stan - 3 spavaće sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlična termoizolacija (račun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlicna termoizolacija (racun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan u izgradnji na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade koja će imati bezšumni lift i neće biti priključen na centralno grejanje. Površina stana je 84.32m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u opštini Voždovac, u ulici Vojvode Stepe, na dobroj lokaciji koja je ušuškana u miran deo parcele sa odličnim prilazom i obezbeđenim parking mestom. Parcela ima svoje pripadajuće dvorište prepuno zelenila koje ostavlja utisak kao da se nalazite Vam grada i gužve.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 209.900 €, 77,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Naselje , Bistrica, bez ulaganja, uknjižen+++Agencijska oznaka 1063454. U prodaji je odličan trosoban stan u blizini doma zdravlja na Novom Naselju. Objekat zidan 2000g , kvalitetna gradnja. Stan je na prvom spratu, dvostrano orjentisan na istok i zapad. Sastoji se od prostranog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 1.sprat do 210000 eura (694)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?