• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 3.sprat do 130000 eura renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura renovirano

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura renovirano" pronađeno 101 nekretnina - prosečna cena 2.117 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 95.790 €, 31,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan na Novom Naselju. Stan se nalazi u zgradi od fasadne cigle na trećem spratu. Dvorišno je orijentisan. Renoviran je kompletno pre dve godine. Kuhinja je fizički izdvojena. Zgrada poseduje biciklanu i stanu pripada tavanski prostor od nekoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 95.790 €, 33,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifr: 1007516.Prodaje se renoviran, svetao i funkcionalan jednosoban stan od 33m² na trećem spratu stambene zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan je upravo renoviran - podovi, stolarija (PVC nova), struja, okrečen. Raspored: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.600 €, 33,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100923. Idealna prilika na odličnoj lokaciji. Predivan stan, dvorišno orijentisan i izlovan od buke bulevara sa predivnim pogled na krošnje. Blizina Železničke stanice i svrga što Vam je potrebno za život. Svetao jednosoban stan, 33m2, u odličnoj zgradi sa....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.anatnekretnine.com

Prodaje se porodičan stan na samo 5min od centra, u mirnom delu za stanovanje, opremljen, III sprat. Struktura: dnevni boravak, 2 dečije sobe, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, garderober-špajz. Mirno okruženje, zgrada poseduje parking, stan je renoviran. Uknjižen. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju kompletno renoviran i opremljen stan na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Oblačića Rada na Detelinari. Dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavača soba, kupatilo, hodnik. Odlična lokacija, blizina škole, autobuske stanice. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.960 €, 50,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m², smešten na odličnoj lokaciji na Grbavici, u neposrednoj blizini Medicinske škole. Terasa i ostava, što dodatno doprinosi praktičnosti i komforu prostora. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta, a iznad njega je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.960 €, 50,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, na Grbavici, prodaje se dvosoban stan koji spaja mir dvorišne orijentacije sa udobnošću života u savremenoj zgradi. Smešten na trećem spratu objekta iz 2010. godine, ovaj svetao i pažljivo renoviran stan nudi sve što je potrebno za kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je renoviran jednosoban stan (33m²) na 3. spratu , odmah useljiv i na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar oslobođenja ! Stan je upravo renoviran - podovi, stolarija (PVC nova), struja, okrečen Raspored: Hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa terasom,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s436 Prodaje se prostran renoviran stan površine 80 m2 koji nudi udoban i komforan životni prostor u srcu grada. Nalazi se u zgradi s liftom, na trećem spratu, pružajući praktičnost pristupa i pogleda. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.640 €, 26,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara, odlična renovirana opremljena garsonjera +++ Agencijska oznaka stana 1101149, Novi Sad, Nova Detelinara . Prodaje se svetao, udoban i kompletno renoviran stan od 26m2, na trećem spratu dvorišne orijentacije. Stan se prodaje sa celokupnim nameštajem i tehnikom, sve....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100846 Na prodaju polunamešten jednosoban stan na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN, ugradni elementi i kuhinja ostaju u ceni. Poseduje veliku terasu sa ostavom, i ceo stan je dvorišno orjentisan, što pruža dodatni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan, moderan jednosoban stan od 31m2 na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom ,kupatilom i ugradnim elementima. Poseduje odvojenu kuhinju, dnevnu sobu,kupatilo i terasu. Nalazi se na trećem spratu starije vrlo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 86.000 €, 31,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polunamešten, renoviran stan.Stan se nalazi na Novom Naselju na Bulevaru Slobodana Jovanovića, na trećem spratu, kvadrature 31m2. Stan je opremljen sa kuhinjom i kupatilskim nameštajem rađenim po meri od iverice premijum kvaliteta i klimom. Takođe ima i veliku terasu od....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan naselje Ruže Šulman. Treći sprat. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu - iz hodnika se ide u sve prostorije. Trpezarija i kuhinja su zajedno (sa špajzom). Komforan dnevni boravak sa izlazom na veću terasu. Spavaća soba. Hodnik. Kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119235, III/V, terasa, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. U ponudi je jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade u ulici Leposave Vujošević u Žarkovu. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici koja je u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 137.700 €, 47,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje, bez lifta, na trećem spratu od ukupno četiri, na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini škola, vrtića, prodavnica, tržnih centara kao i stajališta više linija gradskog prevoza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 82.400 €, 64,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 64 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, renovirano kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 82.000 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 47m2 koji se nalazi u na trećem spratu stambene zgrade u strogom centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, fizički izdvojene kuhinje sa trpezerijom i špajzom, kupatila sa tuš kabinom. Poseduje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči u blizini parka, samoposluge. -Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo, prelepi dnevni boravak, dve spavaće sobe, kao....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s448 Prodaje se divan renoviran dvoiposoban stan od 57 kvadrata, koji se nalazi u samom centru Mladenovca na trećem spratu zgrade. Vrlo je funkcionalan, a od prostorija poseduje: kuhinju sa trepezarijom i ostavom, dnevnu sobu, spavaću sobu, degažman, kupatilo i terasu. Oprema:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 77.000 € na 76.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 76.000 €, 77,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 77.000 €
06.05.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči, na odličnoj lokaciji, na Staparskom putu u blizini Lidla, osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 77m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.160 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, prodaje se jednoiposoban stan,na trećem spratu, 2 ostave u suterenu zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten kao na slikama. Lepog rasporeda, Dvostrano orijentisan, kompletno renoviran. LUX opremljen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052215 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMFORAN RENOVIRAN TROSOBAN STAN – CENTAR, ULICA VUKA KARADŽIĆA 🏙️ 📍 Lokacija Odlična lokacija u strogoj gradskoj zoni , u ulici Vuka Karadžića Pešačka udaljenost od glavnih sadržaja: prodavnice, škole, parkovi, gradski prevoz 🏫🛒🚎 🏡 Karakteristike stana Površina:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Radijalcu na odličnoj lokaciji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Na podovima je lep parket, a u kuhinji su pločice. Kupatilo je renovirano sa kadom. Struja nova, novi osigurači. Lift, Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova 1/1 uknjižena nekretnina nalazi se u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji odličnoj kako za stanovanje tako i za investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, zatvorene terase od oko 10m2(+ ostava) i spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Selenča, stan 56m2 Prodaje se lep, komforan, stan pretvoren u dvoiposoban na lepoj lokaciji, blizu su vrtići, škole, parkovi, igrališta, marketi, autobuska stanica idr.Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i zastakljene terase.Grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini poslastičarnice "Gojko". - Površina stana je 59 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi renoviran dvoiposoban stan veličine od 59m2 na Novoj Selenči. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Grejanje na struju. U stanu renovirano kupatilo, stolarija PVC. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam, izuzetnu nekretninu dvosoban stan u starogradnji. Površina stana je 48m2 na 3 spratu, nije poslednji. Nekretnina u izuzetno dobrom stanju, delimično renoviran stan. Renovirano kupatilo i postavljena PVC stolarija. Uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta. Vrhunska ponuda,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 23,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.08.2025. - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2025.,

www.gsigma.rs

Centar - dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat... Stan se prodaje sa svim nameštajem... Grejanje nema Klima Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>