• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 130000 eura podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura podno grejanje

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura podno grejanje" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.384 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.900 €, 46,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 111.300 € na 112.810 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.300 €
10.05.2026 - 112.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 130000 eura podno grejanje'
103.250 €
103.250 €
97.900 €
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 122.400 €, 72,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, širi centar 3.0, 72m2 uknjižen, 3/3, EG, podno, terasa, interfon, KATV, internet prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba neprimetno integrisana sa trpezarijom, 2 spavaće sobe obe sa izlazom na terasu, kupatilo, potpuno opremljenu ugradnu kuhinju sa šankom i sa modernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.080 €, 42,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054344 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 42,25m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.100 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.600 €, 34,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 85.100 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052981. VRDNIK, CENTAR, DVOSOBAN STAN, 46 m2. Investirajte pametno! Na prodaju komforan, dvosoban stan u izgradnji, sa rokom izgradnje decembar 2025. Stan je pozicioniran na trećem spratu zgrade sa liftom, dvorišne orjentacije. Moderan dizajn i kvalitet gradnje ovog investitora....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo prelep i namešten stan na TOP lokaciji na Zlatiboru. Stan je površine 31m2, u neposrednoj blizini pijace i Gold gondole. Nalazi se u modernoj zgradi izgrađenoj 2020e godine sa vrhunskim kvalitetom gradnje na trećem spratu od šest. Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.900 €, 28,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 28 m², na 3. spratu od ukupno 3. Stan je funkcionalan i pogodan za različite namene. Ugrađeno je podno grejanje, termo blok, izolacija od 10 cm stiropora, PVC stolarija sa sedam komora, kao i podne obloge od pločica i tarketa. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 61.050 €, 33,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052980. VRDNIK, CENTAR, GARSONJERA, 33 m2. Investirajte pametno! Na prodaju komforna garsonjera u izgradnji, sa rokom izgradnje decembar 2025. Garsonjera je pozicionirana na trećem spratu zgrade sa liftom, dvorišne orjentacije. Moderan dizajn i kvalitet gradnje ovog investitora....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu i veliko kupatilo. Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. Zgrada je novije gradnje, u dvorištu se nalazi parking mesto.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>