• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 3.sprat do 130000 eura parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura parket

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura parket" pronađeno 121 nekretnina - prosečna cena 1.896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 82.400 €, 64,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 64 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, renovirano kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.380 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan od 44m2 sa odvojenom spavacom sobom na 3. spratu zgrade od 5 spratova. U izgradnji na Panteleju, zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa liftom. Na podu je parket, pvc stolarija, priprema za etazno grejanje. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.610 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči u blizini parka, samoposluge. -Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo, prelepi dnevni boravak, dve spavaće sobe, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna garsonjera na Salajci. Prodaje se namestena. Nalazi se na 3.spratu,poseduje lift. Sigurnosna ulazna vrata,pvc stolarija,parket,keramika. Orijentisana ulicno. Nekretnina za svaku preporuku. Za gledanje ove nekretnine kontaktirajte nase agente prodaje. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na trećem spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 139.000 €, 112,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.gsigma.rs

Četvorosoban stan u centru grada. Stan je uknjižen na 112 m2, osnova stana je 124 m2 plus prostrana terasa, i nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, kupatila, toaleta, vešeraja, i tri spavaće sobe CG u stanu....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u centru Zrenjanina, uknjižen na 112m2 ali u prirodi ima 125m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, vešernice , hodnika i velike terase.Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.280 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.280 €, 47,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 72.600 €, 44,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno završen i odmah useljiv stan u kvalitetnoj novogradnji, savršenog rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Na odličnoj lokaciji,blizu svih sadržaja potrebnih za svakodnevan život, u Crkvenoj ulici , naselje Tozino voće. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, RUMA, 72.000 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u centru Rume, preko puta pijace, površine 54 m2. Stan se nalazi na 3.spratu, u kvalitetnoj zgradi gde postoje i podrumske prostorije. U stanu je PVC stolarija, parket u dnevnoj sobi, isključen sa centralnog grejanja, ima inverter klima i norveški radijator....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Radijalcu na odličnoj lokaciji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Na podovima je lep parket, a u kuhinji su pločice. Kupatilo je renovirano sa kadom. Struja nova, novi osigurači. Lift, Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 68.000 €, 71,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 71m2 u centru Vrdnika , lokacija top. Stan je bez tereta , vlasnik 1/1. Stan se nalazi na 3 spratu od 3. Stan ima i podrum površine 12m2. Na zgradi je ploča i kvalitetno je sagradjena zgrada , debeli zidovi. Zgrada ima svoj dimnjak i mogućnost grejanja čvrsto gorivo. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep, dvosoban stan na trećem spratu manje stambene jedinice bez lifta. Struktura:dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,kupatilo i 2 terase(istok i zapad) idealno za uživanje tokom celog dana, stan ima podrum, na podovima je parket, pvc....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 66.340 €, 23,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Top ponuda ! Odličan uknjižen stan sa odvojenom kuhinjom. Nalazi se na idealnom trećem spratu u zgradi sa liftom. Sveže je okrečeno i parket je hoblovan, tako da je odmah useljivo i bez ikakvih ulaganja. U ceni je kompletan nameštaj. Okrenut je na dvorišnu stranu. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan na Selenči, u blizini poslastičarnice "Gojko". - Površina stana je 59 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 59,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi renoviran dvoiposoban stan veličine od 59m2 na Novoj Selenči. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Grejanje na struju. U stanu renovirano kupatilo, stolarija PVC. Na....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 60.700 €, 30,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi jednosobni stanovi površine 30.35 m² , koji čine hodnik, 2 višenamenske sobe ,kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve ulice i Saborne crkve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-121 (od ukupno 121)

<< <1 2 3> >>