• GoHome Professional
210 m2 do 662 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • 210 m2 do 662 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 662 eura/m2

  • Za upit "210 m2 do 662 eura/m2" pronađeno 929 nekretnina - prosečna cena 494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 628 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 695 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 51000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 201,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na Adicama u Novom Sadu. Ko kaže da se u Novom Sadu ne može kupiti kuća za manju cenu od 100.000€. Pročitajte ovaj tekst do kraja i videćete da može. U prilici smo da Vam predstavimo prodaju kuće u Novom Sadu u naselju Adice. Lokacija koja je infrastrukturalno kompletno opremljena,....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 119.500 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam novu, moderno osmišljenu kuću. Kuća se nalazi u Grabovcu, površine od 219m2 na placu od 9.5 ari. Kuća sadrži 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 kuhinje od kojih je jedna povezana sa velikom terasom i dvorištem. U sklopu kuće je i garaža, a detalj u dnevnom boravku je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2023. - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 220kvm. Građena je od blokova i cigla i nalazi se na placu veličine 1450kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dva kupatila. Stolarija je....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST U BLIZINI NIŠKE ULICE. NA PLACU SU DVE KUĆE, VEĆA KUĆA JE NOVIJEG DATUMA, NA DVE ETAŽE, SA CENTRALNIM GREJANJEM, STRUKTURA SVAKE ETAŽE JE TROSOBAN STAN. STARIJA KUĆA JE PO STRUKTURI DVOSOBAN STAN. PLAC JE OKO 4,5 ARI. POGODNO ZA VIŠEČLANU PORODICU. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 104.030 €, 191,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Čelarevu! Pozovite za više informacija! Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u neposrednoj blizini novog Klinickog centra. Povrsina prostora 230m2 u visokom prizemlju zgrade, sa zasebnim ulazom. Sastoji se od gornjeg dela povrsine 160m2 gde se nalaze 7 podeljenih kancelarija kuhinja, kupatila i terasa na ulaznom delu, u suturenskom delu jos....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2, pored glavnog, dolaznog asvaltnog puta. Sastoji se od glavnog stambenog objekta i pomoćnog objekta u nizu koji je u funkciji jednoiposobnog stana, sa garažama....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Željezničko Naselje, prodaje se dvojna spratnica površine 230kvm na placu površine 400kvm. U svom sastavu poseduje: prostranu dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Građena je od čvrsta cigle. Kuća je kompletno renovirana 2021. godine.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Sprat se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, dve....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2021.,

www.heroldo.com

Stambeni deo čine visoko prizemlje i potkrovlje, dok je u prizemlju veći prostor koji se može adaptirati za radionicu. Grejanje struja, gas, mogućnost za čvrsto gorivo 220 m 2 4 2 1 .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 300 m od Vinarije i bazena Grabak, a 1 km od centra grada nalazi se kuća. Plac površine 6,26 ari, u dvorištu se nalazi pomoćni objekat površine 24 m² pored kog je voćnjak. Kuća je u osnovi površine 112 m² i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prelepa spratna kuća u Vrnjačkoj Banji smeštena kod Akva parka. Ova kuća se prodaje sa svim stvarima i nudi mogućnost priključka na gas. Sa četiri prostrane spavaće sobe, udobnom dnevnom sobom, dva kupatila i tri etaže - suterenom, prizemljem i spratom, ova kuća je savršen....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrnjačkoj Banji, nalazi se na 1km od samog centra i na samo 400m od akva parka Raj, u mirnoj ulici i na placu od 6 ari. Kuća je površine 220m2 i sastoji se od tri funkcionalne etaže plus potkrovlje. Prva etaža: letnja kuhinja i soba (koja može biti garaža). Druga....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža, dvorište sa voćnjakom i baštom. Pomoćne zidane prostorije. Prodaje se sa komplet nameštajem i belom tehnikom. GREJANJE - Gas, sprat /,....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepoj prirodi odlična kuća sama na placu od 15 ari. Kuća se sastoji od prizemlja, visokog prizemlja i polupotkrovlja. Prizemlje: dve velike prostorije od po 35m2 koje se koriste kao letnja kuhinja i garaža. Visoko prizemlje: veliki dnevni boravak, prostrana kuhinja, komotna trpezarija,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
17.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Ilićevo. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, pogodna je za život dve porodice. U februaru 2025. godine renovirano celo prizemlje, rađena unutrašnja izolacija na prizemlju kuće, zamenjeni svi radijatori u kući. .

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća spratnosti (suteren, visoko prizemlje i potkrovlje spratne visine), kuća je upisana u katastar sa upotrebnom dozvolom, sa dva dvosobna stana od po 70 m2. U suterenu ima podrum sa mokrim čvorom i dve sobe od kojih je u jednoj kotao na čvrsto gorivo. U visokom prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća na tri etaže ukupne površine 220 m², smeštena u mirnom i porodičnom delu Ripnja. Nekretnina je idealna za veću porodicu ili kao investicija za izdavanje, s obzirom na raspored i potencijal prostora. Osnovne karakteristike: Ukupna površina kuće: 220 m²....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 203,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, blizini centra grada, na lepom placu prodaje se prostrana porodična kuća 203m2, koja može da funkciniše za dve familije. Sastoji se od 4 sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila. CG na GAS. Moguće proširenje u potkrovlje i suteren. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 114.000 €, 211,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa, komplet renovirana kuća u centru Turije. Kuća ima 211m2 stambenog dela i 176m2 objekta - hale visine 5 m, pogodnog za bilo koji poslovni prostor. Kuća ima ajnfort kapiju, natkriveni ulaz, veliku ostavu - radionicu, čardak i prelepo dvorište u zelenilu. Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 139.900 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA NA KOSMAJU! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 139.900 EURA Lokacija: Opština Sopot, Stojnik Površina: kuća 205m2 + 28m2 pomoćnog objekta + 11 ari placa (sve uknjiženo) Kuća se sastoji od tri nivoa koja čine: - 2 sobe; - trpezarija sa kuhinjom; - kupatilo; - velika....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 124.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže (prizemlje i potkrovlje), površina objekta iznosi 230m2, a površina placa je 516m2. Donja etaža je po karakteru trosobna, dok je gornja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 223,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa vikendica-Bajski raj na Kenđiji, na odličnoj lokaciji. -Površina vikendice je 223 m2, a placa 2386 m2. -Vikendica poseduje 5 spavaćih soba sa ukupnim kapacitetom 16 ležaja, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 kupatila, bilijar sala, sala za stoni....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 123.600 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Sremskih Karlovaca Uknjiženu kuću 230 m2 na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Novoizgrađena 230 m2 i pod krovom je nalazi se na placu od 516 m2,poseduje i Starovremenski Vinski podrum od 70 m2Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,centra gradića,Čuvene Karlovačke....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 123.600 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Sremskoj Mitrovici na odličnoj lokaciji za život ili za poslovanje. Kuća je uknjižena na 230m2, nalazi se na placu od 613m2 na Bulevaru Konstantina Velikog 104 u neposrednoj blizini tržnog centra i Lidla, na putu ka Laćarku. Objekat je prizeman. Sa ulične strane se....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 115.000 €, 214,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja! Dve kuće od čvrstog materijala ukupne površine 214 m2 na placu od 970 m2 u Aleksandrovu. Prva kuća je površine 82 m2 i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila. Druga kuća površine 132 m2 sastoji se od prizemnog dela i sprata, 7 prostorija....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 140.000 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma kvalitetna kuća udaljena od centra Beograda 38 km sa predivnim pogledom na Dunav. Površina osnove kuće 166 m2 a uknjižena korisna površina 205 m2. Prodavac je vlasnik 1/1. Kuća se nalazi desno od smederevskog puta u pravcu od Beograda ka Smederevu nedaleko od Dunava, početak....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 119.500 €, 223,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve odvojene kuće u Kikindi, jedna od 125m2 i druga od 98m2 na odličnoj lokaciji! Ova prostrana i svetla kuća, renovirana 2016. godine, pruža savršen dom za sve one koji traže udobnost i moderan stil života. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodice....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Lugovu, na glavnom putu. - Površina kuće je 215 m2, a placa je 1317 m2. - Kuća se nalazi u sivoj fazi, obuhvata dva ulaza, 4 sobe, dva hodnika, kupatilo, garažu, podrum i tavansku prostoriju. - Kuća je izolovana, demit fasada, stolarija PVC. Gradska voda, nova....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji, glavni put Sombor-Novi Sad. Nova struja, gradska voda, novi krov, izolacija, demit fasada, nova PVC stolarija. Plac od 1317 m2 čist tako da možete da gradite po vašoj želji (bazen, letnjikovac, igralište….). Kuća 215 m2, sastoji se od 2 ulaza,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednom placu nalaze se dve zasebne kuće koje nude različite mogućnosti stanovanja i korišćenje prostora.Prva kuća površine 118m2 je starije gradnje ,sastoji se od tri sobe i kupatila.Druga kuća novije gradnje zidana termo blokovima i završena demit fasadom.U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 206,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u prizemlju ima veliki lokal sa ostavom,3 wc..Prvi sprat dnevna sa kuhinjom i velikom terasom dve spavace sobe kupatilo i ostava.Drugi sprat pet apartmana svaki ima svoje kupatilo+cajna kuhinja.Voda struja podno grejanje,kuca 1/1 uknjizena.Na glavnom putu Subotica-Novi sad.Za....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 225,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sama na placu od 7.5a. U centru Vranića. Pogodna sa se nešto otvori privatno. U blizini škole, stanice, vrtića. Prizemlje+ prvi sprat + ptk. Uradjena pvc stolarija, podovi i kupatilo novi, voda, struja promenjena. U kupatilima podno grejanje. U blizini prevoza i marketa. Potrebna....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 105.000 €, 197,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, dve spavaće sobe, na spratu tri spavaće sobe i kupatilo..Kuća je odmah useljiva kuća, zanimljiva za zamenu za objekat ugostiteljstva u gradu ili na Periferiji, kao i zamena za plac sa doplatom.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 103.000 €, 194,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban stan, Priključena je na internet, fiksni telefon, centralno grejanje na gas, gradsku kanalizaciju, na ukupnoj površini 291m2(Moj Dom nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća smeštena na odličnoj lokaciji u blizini bolnice, što je čini idealnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju. Kuća je pažljivo organizovana i pruža visok nivo komfora. Poseduje četiri spavaće sobe, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 58 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 19 m2 kao i ostava od 10 m2.....