• GoHome Professional
210 m2 do 589 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 210 m2 do 589 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 589 eura/m2

  • Za upit "210 m2 do 589 eura/m2" pronađeno 609 nekretnina - prosečna cena 431 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 559 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 618 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 230,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i 110 m². Svaka kuća ima zaseban ulaz, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za višečlanu porodicu, kao i za one koji žele odvojen i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 130.000 €, 230,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 230 m2, na prelepoj lokaciji za porodično stanovanje. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinje , 4 spavaće sobe, kupatila, terase koja pruža različite mogućnosti uživanja. Nesvakidašnji kvalitet završnih radova odlikuje se savršenim skladom....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 117.000 €, 207,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena vertikala kuće, bruto površine 207m2 na 8,84 ari placa koja je pored glavne ulice, i sastoji se od tri etaže, NPR+PR+SPRAT+TAVAN. Svaka etaža je 69m2 u osnovi u okviru kojih su ušle i terase .Vertikala je uknjižena kao idealni deo kuće i ne može se kupiti stambenim kreditom.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 123.600 €, 219,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Spratna kuca na klisi.Novogradnja. 021/425-112, 064/8222146, 061/6608824 Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 123.600 €, 219,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća novije gradnje, sve rađeno kvalitetnim materijalima. Prizemlje završeno, sprat u sirovom stanju. Ograđena lepom ogradom. Miran i perspektivan kraj na obodu grada. Za vise informacija pozovite. kontakt 021/6620001 http://spens-nekretnine.rs/nekretnina/53655/Kuca-166-67?l=sr Terasa,....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 123.600 €, 220,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa dvospratna kuća u Bačkom Jarku. Kuća poseduje i podrum i garažu. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 221,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Nišu u blizini otca sa 2 ara placa.Nalaze se u mirnom naselju na samo 1 km od centra grada. Prva kuća, koja je do ulice je površine 109 m2 ,starije gradnje.Sastoji se od velikog ,prostranog hodnika,tri spavaće sobe,dnevne sa kuhinjom i kupatila.Kuća je prizemna....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 135.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UB, 120.000 €, 214,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 135.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prelepo i pažljivo održavano imanje u Brgulama, na samo kilometar od centra mesta. Na parceli od 50 ari nalazi se prostrana kuća od 214 m², okružena zelenilom, sa dva funkcionalna pomoćna objekta ukupne površine 177 m². Kuća odiše toplinom doma i pruža savršen spoj komfora....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 197,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju novije porodične stambene zgrade u naselju Medak, smeštenoj u mirnoj, lepoj, širokoj i uređenoj ulici u kojoj dominiraju noviji objekti. Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 215,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće na jednoj parceli površine 215 m2 kompetno renoviranepre 3 godine. Manja prizemna površine 90m2 se sastoji od dve sobe ulično orjentisane, kuhinje, kupatila sa kadom i terase. Druga podeljena na tri nivoa ukupne površine 125m2, sastoji se od tri sobe, kuhinje sa špajzom,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 116.390 € na 106.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 106.000 €, 190,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 116.390 €
30.03.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Vila nekretnine vam predstavlja potpuno renoviran salaš na obali reke Krivaje, na putu Srbobran - Subotica. Salaš je gradjen od čvrstog materijala i sastoji se od tri posebne stambene celine, a moze sve funkcionisati i kao jedna celina. Salaš je sada renoviran, uradjen je nov krov....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 216,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – petosobna kuća površine 216m2 + zaseban dvosoban stan na placu površine 3,85 ara sa garažom i kolskim ulazom. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju su tri sobe i kupatilo. Centralno....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 108.200 €, 195,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba ima čajnu kuhinju i kupatilo. Veoma lepo održavano i spremno za korišćenje i izdavanje. Ispred se nalazi dovoljan prostor za parking gostiju.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 108.000 €, 195,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodicna kuca u ulici Vojvodjanska broj 5 na Kolarskom putu. Udaljena od autoputa 3 km, od Smedereva 7km. Kuca je 184m kvadratnih, useljiva 10 ari placa sa vocem i ogradjeno je dvoriste. Ulaz je zatvorenog tipa pod terasom od 7.70x2.75 metara kvadratnih i pomocna zgrada....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 208,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća na prodaju sa jako velikim placem u Novom Slankamenu. Kuća je na glavnoj ulici blizu centra. Glavna kuća ima 208 m2, a tu ima 6 spavaćih soba, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kupatilo, WC i špaiz. WC na spratu ima izvučene dovod i odvod za vodu ali nije završeno.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 133.900 €, 225,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prostrana održavana porodična kuća na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović". - Stambena površina kuće je 202 m2, od čega je suteren 54 m2, prizemlje 83 m2, sprat 65m2. Površina placa je 460 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, toalet, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 120.000 €, 218,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K591 Odlična kuća se nalazi u Selu Mladenovcu i udaljena je oko 2 km od centra grada. Kuća je dvojna, ima 2 ulaza, 4 etaža, a polovina koja je na prodaju je površine 218 m2. Parcela ima 6 ari, od kojih kupac postaje suvlasnik sa udelom ½. Prednji deo kuće ima parking mesto....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje 200 m 2 5 2 1 .

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na finoj lokaciji u Bariču na 1km od Crkve, sa vertikalnom podelom, dva ulaza sa dva identična, odvojena stana, svaki površine po 100m2, PR+ sprat + tavan, na placu površine 13,83 a. Kontakt: Miroslav 063 235 404 .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća površine 140 kvadrata + 60 (garaža i pomoćne prostorije) u širem centru Bačke Palanke, mirnom kvartu i samo pola sata vožnje od Novog Sada. Kuća se prodaje u vidjenom stanju, polunameštena i odmah useljiva ili po dogovoru.Uknjižena i bez ikakvog tereta.Kontakt:....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu u naselju Zeleno Polje. Grejanje TA Grejanje peći/loženje Stolarija PVC.

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 201,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na Adicama u Novom Sadu. Ko kaže da se u Novom Sadu ne može kupiti kuća za manju cenu od 100.000€. Pročitajte ovaj tekst do kraja i videćete da može. U prilici smo da Vam predstavimo prodaju kuće u Novom Sadu u naselju Adice. Lokacija koja je infrastrukturalno kompletno opremljena,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 208,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Ilićevo. Kuća se sastoji od tri nezavisne celine. Prizemlje kuće se sastoji od dve prostorije i kupatila, sprat kuće se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika, i potkrovlje se sastoji od jedne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2023. - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 220kvm. Građena je od blokova i cigla i nalazi se na placu veličine 1450kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dva kupatila. Stolarija je....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST U BLIZINI NIŠKE ULICE. NA PLACU SU DVE KUĆE, VEĆA KUĆA JE NOVIJEG DATUMA, NA DVE ETAŽE, SA CENTRALNIM GREJANJEM, STRUKTURA SVAKE ETAŽE JE TROSOBAN STAN. STARIJA KUĆA JE PO STRUKTURI DVOSOBAN STAN. PLAC JE OKO 4,5 ARI. POGODNO ZA VIŠEČLANU PORODICU. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama!U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i za....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na dobrom, mirnom mestu sa puno zelenila, na placu od 754 m2, sa dva sporedna objekta koji mogu poslužiti za stanovanje ili za obavljanje privredne delatnosti. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 104.030 €, 191,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Čelarevu! Pozovite za više informacija! Terasa.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Željezničko Naselje, prodaje se dvojna spratnica površine 230kvm na placu površine 400kvm. U svom sastavu poseduje: prostranu dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Građena je od čvrsta cigle. Kuća je kompletno renovirana 2021. godine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u neposrednoj blizini novog Klinickog centra. Povrsina prostora 230m2 u visokom prizemlju zgrade, sa zasebnim ulazom. Sastoji se od gornjeg dela povrsine 160m2 gde se nalaze 7 podeljenih kancelarija kuhinja, kupatila i terasa na ulaznom delu, u suturenskom delu jos....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2, pored glavnog, dolaznog asvaltnog puta. Sastoji se od glavnog stambenog objekta i pomoćnog objekta u nizu koji je u funkciji jednoiposobnog stana, sa garažama....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Sprat se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, dve....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 203,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, blizini centra grada, na lepom placu prodaje se prostrana porodična kuća 203m2, koja može da funkciniše za dve familije. Sastoji se od 4 sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila. CG na GAS. Moguće proširenje u potkrovlje i suteren. .

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 114.000 €, 211,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa, komplet renovirana kuća u centru Turije. Kuća ima 211m2 stambenog dela i 176m2 objekta - hale visine 5 m, pogodnog za bilo koji poslovni prostor. Kuća ima ajnfort kapiju, natkriveni ulaz, veliku ostavu - radionicu, čardak i prelepo dvorište u zelenilu. Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 448)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>