• GoHome Professional
200 m2 do 50000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 200 m2 do 50000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 50000 eura

  • Za upit "200 m2 do 50000 eura" pronađeno 96 nekretnina - prosečna cena 202 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 221 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mihajlovo - šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 19.000 €, 200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise Informacija pozvati na telefon 0643475290 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 18.000 €, 199,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 17.500 €, 209,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je veličine 209m2. Nalazi se na placu od 1402m2. Pogodna za rušenje ili adaptaciju. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 900 ili 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Bulevar Evrope 44, N - NEKRETNINE, upisan....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 17.500 €, 200,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Bradarac, opština Aleksinac. U sklopu domaćinstva je kuća površine 200m2, spratna, izgrađena od čvrstog materijala, u upotrebljivom stanju. Pomoćni objekti u solidnom stanju, cena 17.500 €. Postoji mogućnost kupovine kuće zajedno sa zemljom u iznosu od 25.500....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, STANIŠIĆ, 17.000 €, 216,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća, prepoznatljivog izgleda, i zahteva kompletnu adaptaciju, ali predstavlja dobru osnovu i veliki potencijal. Poseduje trofaznu struju, vodu....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u naseljenom mestu Jankov Most udaljen na 14km od Zrenjanina.Kuća ima površinu 193m2, nalazi se na parceli površine 30,07ari.Sastoji se od tri sobe.Struja monofazna, vode nema.Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija 4% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jankov Most - trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, VINIK, 7.000 €, 200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac P=1.7 ara do puta, ima mogućnost da se dokupi od drugog vlasnika, blizu je struja i voda, Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .