• GoHome Professional
2.sprat parket 70 m2 do 220000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 2.sprat parket 70 m2 do 220000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket 70 m2 do 220000 eura

  • Za upit "2.sprat parket 70 m2 do 220000 eura" pronađeno 52 nekretnina - prosečna cena 2.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 121.952 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 116.052 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 2. spratu, severno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, kuhinje, vešernice, dnevne sobe sa trpezarijom, predsoblja, kupatila, 2 spavaće sobe i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na oko 500m od centra Subotice prodaje se kompletno oprmljen stan površine 69m2 na 2/2 spratu u zgradi bez lifta. Stan je u potpunosti renoviran pre 5 godina gde su promenjene sve instalacije(strujne i vodovodne). Poseduje dve sobe, spavaću i dnevni boravak sa terasom. kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 100.800 €, 72,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 3.0 stan 72m2 pored Aviv Parka , na 2 spratu od 6 , 2 lifta , cg , terasa , kupatilo , toalet , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija . Cena 1400 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Za svaku preporuku ! Kontakt agent : Jelena. Opšte....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 82.800 €, 67,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Na Staparskom putu se prodaje prostran dvosoban stan na 2.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Poseduje dve terase. Veoma lepo održavan, bez ulaganja! Po podu je parket, centralno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 68,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji, centar - Žitni trg. Uknjižen na 68 m2 plus dve terase, tako da lako može da se pretvori u dvoiposoban - trosoban stan. Stan se nalazi na drugom spratu. Lep raspored u stanu. Po ulasku u stan pruža se hodnik koji vodi u sve prostorije. Komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-52 (od ukupno 52)

<< <1 2> >>