• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 do 220000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 2.sprat do 60 m2 do 220000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 do 220000 eura

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 do 220000 eura" pronađeno 2 207 nekretnina - prosečna cena 2.484 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • lift
    • dvorište
    • 1.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 162.480 €, 41,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom i zelenijem delu grada, u neposrednoj blizini šume. U ponudi je jednoiposoban stan površine 40,62 m², pozicioniran na prvom spratu. Po strukturi je veoma praktično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 162.000 €, 48,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U jednoj od traženih i interesantnijih ulica u Zemunu, u veoma mirnom okruženju ulice, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i lepo održavane zgrade okružene sa dosta zelenila i parkovima ispred i iza zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063239 - Uknjižen dvosoban komplet renoviran odmah useljiv stan na Bulevaru blizu železničke stanice. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i prostranog predsoblja. Postoji ustakljena prostrana terasa sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, kompletno renoviran dvosoban stan 63m2, na 2.spratu, lepo održavane zgrade sa dva lifta, na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave.,.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007297.Prodaje se renoviran, prostran dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom nadomak železničke stanice u Novom Sadu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase. Urbana lokacija sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 160.700 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u novoj zgradi na Podbari, Temerinska ulica. Stan je na drugom spratu, površine 65m2 sa terasom dvorišno orijentisanom. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve sobe, kupatila, hodnika i terase. Prodaje se sa opremljenom kuhinjom i belom tehnikom. Vredno svakog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1082153-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkionalan trosoban stan površine 65m2,smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje.Stan je bez ikakvih ulaganja,useljiv odmah po isplati.Odlikuje ga moderan raspored prostorija,prijatna osvetljenost i komfor,što ga čini idealnim za porodičan život.Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.400 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Teelepu Trosoban stan 65 m2 na TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.990 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U modernom stambenom kompleksu izuzetnog kavaliteta gradnje prodaje se stan na drugom spratu. Zgrada ima dva lifta , portira i parking. Stan je odličan, vrlo svetao, juzno orjentisan. Stolarija vrlo kvalitetna alu drvo. Grejanje je centralno sa kalirometrima. Odličan parket. Od prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 160.000 €, 33,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

GREJANJE - CG, sprat 2/, LIFT, INTERFON Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 43126. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 62m (uknjižen na 54m), smešten na 2. spratu od ukupno 4 u urednoj zgradi bez lifta, u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje Šonsi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nov stan. Zemun, Zemunske kapije, novogradnja,ulica Šumadijska. Lep dvosoban stan od 54m 2 , na drugom spratu od 7 sa cg .Stan se sastoji od predsoblja, trpezarije, kuhinje,lepog dnevnog boravka iz kog se izlazi na lepu terasu,velike spavaće sobe i kupatila. Stan je uknjižen. Stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo renoviran stan na odličnoj lokaciju u Zemunu, u neposrednoj blizini Dunava, na Karađorđevom trgu. Nalazi se na drugom spratu sa pogledom na park i Kej. Sastoji se iz komotnog predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i prostire se na 58m². Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 65 m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Branka Bajića, Sajam. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa ostavom. Stan je dizajnerski uređen i prodaje se sa ugradnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 230.000 €, 47,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Vračaru, u Vardarskoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu odžavane zgrade, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko -trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatila i zatvorene lođe koja je adaptirana u kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jedinstven i funkcionalan trosoban stan kod sajma. Stan se nalazi na 2. spratu i prodaje se kompletno opremljen sa svim ugradnim nameštajem, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebna vrednost ovog stana je pažljivo osmišljen enterijer u kojem svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 159.900 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Sava Kovačević, na par minuta hoda od Prvomajske ulice i parka Sava Kovačević, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u mirnom okruženju naselja, na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U blizini je Dom zdravlja, više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.900 €, 61,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, uz pogled na lepo ozelenjeno dvorište. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN KOD MERKURA---Agencijska šifra: 1007918. Prodaje se potpuno renoviran trosoban stan na drugom spratu zgrade kod tržnog centra Merkur u Novom Sadu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom, kupatila i zatvorene terase.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.550 €, 61,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

 Prodaje se prelep porodični, trosoban stan, na odličnoj lokaciji  u centru Petrovaradina. Blizina škole, vrtića, Dve spavaće sobe i kupatilo su odvojene degažmanom od dnevne sobe. Kuhinja je fizički odvojena od dnevne i ima  prirodnu ventilaciju. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Avijacija Uknjižena nekretnina 1/1 smeštena je na jednoj od najlepših lokacija za miran i porodičan život. Ova zgrada od fasadne cigle nalazi se u naselju Avijacija, u neposrednoj blizini škole i vrtića. Stan na drugom spratu nudi sve što je potrebno za udoban i komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan, jednoiposoban stan od 37m2 u Mirijevskom bulevaru. Smešten je na drugom spratu uredne zgrade novije, kvalitetne gradnje. U strukturi stana su hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja i dnevna soba iz koje se izlazi na terasu. Grejanje je etažno a poseduje i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Odlično organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevski bulevar, 2/3, eg,-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Prodaje se odlično pozicioniran svetao dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se škola, market, restoran i crkva. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 159.000 €, 61,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici ste da kupite stan u mirnom delu Resnika, okružen zelenilom i sa pogledom na Avalu. Po strukturi je dvosoban i uknjižen na 61m² a nalazi se na drugom spratu lepo održavane zgrade starije ali kvalitetne gradnje. Funkcionalnog je rasporeda i idealan je za porodičan život ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.000 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan,konforan,renoviran 2.0 stan,pogodan za stanovanje porodice.Stan ima 64m2 i nalazi se na drugom spratu u održavanoj vojnoj zgradi sa fasadnom ciglom.Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim stvarima i belom tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.000 €, 63,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana – novogradnja, Petrovaradin, Preradovićeva ulica U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u Petrovaradinu – Preradovićevoj. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom, dok se svi neophodni sadržaji nalaze na svega nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.620 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na potezu Železničke stanice. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od 6 spratova. Zgrada je održavana,stanari vode računa o održavanju zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji,nadomak Bulevara Oslobođenja,na minut od Zmaj Ognjena Vuka i svega par minuta....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.000 €, 45,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma, ul. Marijane Gregoran. Dvosoban stan površine 45m² + 8m² terase. Nalazi se na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno. Stan je u izvornom stanju, na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju, na 15min od Vukovog spomenika, u neposrednoj blizini škola, vrtića, doma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.950 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 58.50 m 2 na prvom spratu (isti stan je dostupan i na prvom i drugom spratu) 2.700 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.590 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007259.Prodaje se nov, moderan dvoiposoban stan (58m²) na drugom spratu zgrade, smešten u mirnoj ulici na Telepu, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan je u potpunosti opremljen novim nameštajem pravljenim po meri i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>