• GoHome Professional
190 m2 do 707 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 190 m2 do 707 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 707 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 707 eura/m2" pronađeno 935 nekretnina - prosečna cena 493 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 671 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 742 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • podrum
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Odlična, spratna kuća za odmor, na prostranom, ravnom i ograđenom placu od 17,61 ara, potes Zabel. Plac je....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća spratnosti (suteren, visoko prizemlje i potkrovlje spratne visine), kuća je upisana u katastar sa upotrebnom dozvolom, sa dva dvosobna stana od po 70 m2. U suterenu ima podrum sa mokrim čvorom i dve sobe od kojih je u jednoj kotao na čvrsto gorivo. U visokom prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 139.000 € na 128.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 128.000 €, 188,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 139.000 €
06.05.2026 - 128.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lepa petosobna porodična kuća novije gradnje ( 2012. god. ) na velikom placu. Kuća je u prirodi , blizu Radanovačke šume u miru i tišini , ipak samo 7 km od grada. . Ima jako dobar raspored , četiri spavaće sobe , veliki dnevni boravak sa kuhinjom trpezarijom , etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 130.000 €, 191,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na pola puta između Lazarevca i Aranđelovca u Trbušnici, na lepom mestu prodaje se kuća koju čine prizemlje i sprat. Na oba nivoa ima kupatilo. Donji nivo čine dnevna soba, kuhinja, ostava i spavaća soba. Na spratu ima tri spavaće sobe i kupatilo koje treba završiti. Grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 191,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi fantastična nekretnina u neposrednoj blizini centra Sombora. U pitanju su dve kuće na jednom placu. Veća četvorosobna kuća oko 105m2 i manja dvosobna kuća oko 70m2. Veća kuća poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, tri sobe, hodnik i kupatilo. Manja kuća poseduje....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 184,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
21.01.2026 - 105.000 €
20.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se stambena kuca u naselju Gat u blizini centra Subotice površine 184 m2 sa pomoćnom zgradom od 120 m2, u kojoj su opremljene sobe za stanovanje, na zajedničkoj parceli od 509 m2. Velika kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo sa tušem, manja kuća ima osam....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič kuća, 3.0, 199m2(terasa 21m2), 6.6a, PR+1+PK, CG, interfon, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ogradjenog placa sa mladim zasadjenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Na prvom spratu:....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se velika samostalna uknjižena porodična kuća u mirnom delu, 1 km od centra Palića, na placu površine 798 m². Kuća je građena od blokova, izolovana stiroporom debljine 10 cm i ima 198 m² bruto površine. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazna terasa,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. Vrnjci, 600m od Železničke stanica, 200m od Magistrale3km od centra Vrnjačke banje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od centra Vrnjacke banje. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Stanovo .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2. Sastoji se od 3 zasebne jedinice. Garaža ukupne površine 30 m2. Ima 2 el.brojila. U procesu ozakonjenja. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrnjacka Banja 200m2 sa 10 ari placa i pomocnom objektom 80m2.Novije qradnje. Pet spavacih soba, dnevni boravak i tri kupatila, qaraza, podrum ,ostava i bunar. Kuća je udaljena od autoputa 1km,a od centra Vrnjacke Banje 2,5 km.Cena 135000e..Kontakt 0642200722 .

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 120.000 €, 178,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Vertikala kuće koja funkcioniše kao petosoban stan u kući novije gradnje. Na tri etaže u prirodnom okruženju ovaj stan pruža odličan ugođaj kako za stalno nastanjenje tako i za vikend boravak. U prizemlju se nalazi prostrana garaža, kotlarnica i soba sa velikim kupatilom. Prvi nivo....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 128.000 €, 190,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: V86 Na prodaju je prelepa nameštena vikendica smeštena u srcu Kosmaja, nedaleko od vrha, na placu od 21 ar. Ova renovirana kuća površine 190 m² nudi zadivljujući pogled ka Rudniku i Bukulji. Ako želite da budete blizu velikog grada, ali uživate u miru ove oaze zdravlja i netaknute....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 135.000 €
22.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici prodaje se kuća na velikom placu. Velika garaža za dva automobila , trofazna struja , gradska voda , kanalizacija , pomoćni ojekti . Nekretnina ima perfektnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije gradnje. Noviju kuću čini prizemlje koje se sastoji od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila, kao i jedne prostorije sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 194m² · 130.000€.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.heroldo.com

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe, uknjiženu sa grejanjem na gas. 194 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 187,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa prizemna kuća u naselju Radanovac građena od čvrstog materijala površine 187m2 .Poseduje 4 spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena i pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama ,struja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 133.600 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 3044769, PETROVARADIN-TRANŽAMENT u neposrednoj blizini nove zgrade Televizije,oglasavamo prodaju montažnog objekta tipa hale u povrsini od 200m2 u čijem sklopu se nalazi jedna garsonjera ,na placu od 687 m2,fronta 16 m. Objekat je u fazi legalizacije,od infrastrukture....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 207,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 207kvm na placu veličine 887kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu kuća poseduje dve zasebne stanbene jedinice. U većem delu se nalazi tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRČIN, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem i vocnjakom, deo placa je gradsko gradjevinsko zemljiste, asfalt do placa, odlicna ponuda, dobra cena. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Radionica za drveni nameštaj sa placem i voćnjakom, deo placa je gradsko građevinsko zemljište, asfalt do placa, odlična ponuda, dobra cena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju Rume, površine placa 301 m2, površine stambenog dela 180 m2. Kuća izlazi na dve ulice, orjentisana sever - jug, urađena izolacija, nov krov, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, sigurnosna ulazna vrata, dve klime. Iz svake spavaće sobe ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 144.200 €, 202,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća površine 202 m², smeštena na samom ulazu u Temerin, idealna za porodični život ili poslovnu namenu. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom Novom Sadu (samo 15 minuta vožnje), u mirnom naselju sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 182,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća građena 2002. godine od čvrstog materijala površine 182m2, smeštena na parceli od 988m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarjom, kuhinja, kupatilo, ostava i garaža. Na spratu su 3 spavaće sobe i kupatilo. U svim sobama ima klima. Stolarija je drvena,....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 130.000 €, 182,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća na placu površine 988 m2, lako deljiva na dve zasebne stambene jedinice, i pogodna za stanovanje dve porodice. Prizemni deo kuće čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i terasom koja je dvorišno orijentisana, kuhinja, kupatilo, garaža, ostava i kotlarnica,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 126.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

BRESNICA - u blizini Silosa - na 7-8 mita od Strogog Centra grada Površina placa: 5.37a - plac pod blagim nagibog Površina kuće: 190m2 Sut + Pr + Sp1 (Pt) Sut: Struktura jednosobnog stana Pr: Struktura trosobnog stana Sp1 (Pt): Struktura jednoiposobnog stana Pomoćni objekta 1: Struktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 149.350 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 125.000 €, 189,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 149.350 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor, idealna kako za porodični život, tako i za investiciju i izdavanje stanova / apartmana u okviru turističke ponude. Kuća ima stambenu površinu....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 470)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>