• GoHome Professional
180 m2 do 84000 eura Oglasi objavljeni od poslednj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 84000 eura Oglasi objavljeni od poslednj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 84000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "180 m2 do 84000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 80.000 €, 183,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Tisa kod Aradca - ugostiteljski objekat površine 115m2 (sala, kuhinja, ostava, sanitarni čvor i kupatilo) + stan u potkrovlju površine 68m2 (trenutno uknjiženo 38m2, ostalo u postupku legalizacije) + 2 terase. Trofazna struja, voda, prodaje se bez inventara. Moguća zamena za drugu....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi i pomoćni objekat površine 30m2 sa terasom iznad. Kuća se sastoji iz dve stambene jedinice od kojih je svaka veličine trosobnog stana i sastoji....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 196,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju Spretna kuća u Gakovu, ima 196 m2 i poseduje hodnik, veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i špajzom, kupatilo i toalet odvojeno malim predsobljem. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Kuća poseduje suteren u kome se nalazi garaža i prostorije za odlaganje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 93.000 € na 80.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 85.000 €
08.02.2026 - 99.000 €
11.02.2026 - 98.000 €
22.02.2026 - 93.000 €
25.03.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca na odlicnoj lokaciji za svaku preporuku blizu Centra, asfalt, voda, struja, prevoz, prodavnica,škola, pr+sprat, 180m2, pr- hodnik, dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, kotlarnica(eg čvrsto gorivo), stepenice na sprat-hodnik -četiri spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo.Ima jedan pomoćni objekat.Plac....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 84.000 €, 190,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Šumice – spratna dvojna kuća površine oko 190m2 na parceli površine oko 3 ara sa kolskim ulazom. U suterenu se nalazi letnja kuhinja, kupatilo i garaža; na spratu je dnevni boravak, kuhinja i trpezarija i u potkrovlju hodnik, dve spavaće sobe, jedna manja soba i kupatilo. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 83.500 €, 164,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća sa lokalom u Sremskoj Mitrovici, 164m2 površina kuće 164 m2 površina placa 817 m2, dve parcele trofazna struja / gradska voda / grejanje CG na gas / PVC stolarija, podovi keramika 4 soba + 1 kupatilo + 1 Wc lokal do ulice + 1 pomoćni objekat uknjižena kuća vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, DJURDJEVO, 83.430 €, 177,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prizemnu kuću u Đurđevu, sa placem od 381m2. Ova nekretnina je građena 1968. godine ali je jako dobro održavana. Kuća takođe izlazi na dve ulice i uknjižena je na vlasnike. Na placu se nalaze šupe kao i druge nusprostorije, idealno za ljude koji žele da pobegnu od....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 82.400 €, 163,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog puta, 163m2, plac 817m2, građena od čvrstog materijala. Kompletan prostor je stambenog karaktera, sastoji se od ulaza, predsoblja, dve spavaće sobe dvorišne orijentacije, dva kupatila moderno opremljena, sanitarije prve klase, španska keramika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 180 m2 do 84000 eura (527)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>