• GoHome Professional
170 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • 170 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2

  • Za upit "170 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2" pronađeno 252 nekretnina - prosečna cena 317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 26000 eura
    • do 32000 eura (prosečna cena)
    • do 39000 eura
    • do 327 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • useljiv
    • prizemlje
    • parket
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4. 85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan život ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća je funkcionalno organizovana na dva nivoa: Prizemlje: velika zatvorena terasa....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na placu od 1559 m2. Jedna kuća je zidana 1970. godine, ukupne je površine 86m2, spratnosti je Su+Pr. U suterenu je smeštena jedna garsonjera i jedna posebna soba, dok je u visokom prizemlju smešten 2,5-soban stan. Zidana je pečenom ciglom, prekrivena crepom, medjuspratna....

 
 
 
  Kuća, POŽEGA, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Terasa Drazinovici Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlučna kuča zidana čvrstog materijala. Puno pomočnih objekta dvw ggaraže bašta ograđena ima i viredova kvalitetne VINOVE loze . U blizini se nalzi jezero Kraljevac poznato po velikom broju riba . Kao i Deliblatska Peščara k9ja je piznata avima . Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u naselju Ježevica podno Divčibara Kuća se nalazi na 20km od Divčibara i 13km od Požege na mirnoj lokaciji okružena prirodom Kuća ima 180m2, od čega je 150m2 korisne površine Plac je površine 20 ari Plac je potpuno ograđen Po strukturi kuća je samostalna,....

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
  Apartman, BANJA, 72.000 €, 164,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Melenci – troiposobna kuća sa dva apartmana ukupne površine 150m2 (uknjiženo 88m2) + pomoćne prostorije na placu od 19,15 ara. Kuća je u neposrednoj blizini banje Rusanda, a po strukturi je troiposobna (potkrovlje je delimično privedeno nameni) i poseduje dograđena dva apartmana za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 46.000 €, 154,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2023.,

www.agencijapragma.com

4.juli – četvorosobna kuća površine 154m2, u dvorištu se nalazi još jedna kuća koja nije predmet prodaje, te postoji službenost prolaza, plac sa kolskim ulazom površine 2,5 ara, terasa, trofazna struja, plin, kanalizacija. Prednji deo kuće je od mešanog materijala, zadnji je od čvrstog.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 162,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo prizemnu kuću u Bečeju,lep plac ravan,uknjižena,useljiva.Kuća ima dva odvojena stana,struja,gradska voda,gas ,kanalizacija . . . odmah useljiva. .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 180,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac u Vrnjačkoj Banji, površine 5,7ari i uknjiženom kućom 108m2 (kuća je za rušenje). Plac se nalazi na oko 700m od kružnog toka. Na placu postoje priključci za struju, vodu i kanalizaciju. Cena placa je 52.000 eura. Informacije na tel. 065/90 73 165. Kupac....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična stambena zgrada od 170m2 na parceli površine 415m2. Donja etaža se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dok se na gornjoj etaži nalaze tri sobe, kupatilo i terasa. .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Cenzar ekskluzivno prodaje kuću u Bajmoku, površine 185m2, koja je podeljena u dve stambene jedinice. U prvoj stambenoj jedinici se nalazi hodnik, 3 zasebne prostorije, kupatilo sa tuš kabinom i kuhinja koja je ujedno i prolazna. Druga stambena jedinica se sastoji iz hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salaš sa zemljom na Šupljaku, blizu asfalta, u mirnom delu, na placu od 1169 m², kao i 5951 m² obradivog zemljišta. Stambeni objekat ima 185 m², građen je od opeke i sastoji se od dva posebna ulaza sa hodnicima, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, ostave,....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 50.000 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu na oko 65 kilometara od Kovačice, na prodaju kuća od 160 m2, sa 4,6 ari placa. Kuća novije gradnje, u osnovi 83 m2, i sprat, sređena i odmah useljiva. Na kući urađena fasada,dve velike terase, podovi lparketii,kupatilo novo,struja trofazna,grejanje čvrsta goriva ili....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 48.000 €, 171,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 52.000 €
01.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prigrevica. Prodaje se spratna kuća, prizemlje sa spratom u osnovi 83m2, ukupno 171m2. Prizemlje se sastoji od sobe, kuhinje, kupatila, ostave i garaže. Na spratu,montažni deo, poseban ulaz, su smeštene dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Verušić, 49.500 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Gornji Verušić prodaju se 2 kuće na velikom placu, čvrst materijal (cigla i blok), velika zidana garaža, letnja kuhinja, mnogo dodatnih prostorija. Dvorište prostrano sa mnogo voćki i plastenikom. Jedna kuća ima podrum sa peći za centralno grejanje (radijatori), sprovedeno....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 163,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu se prodaje kuća sa lokalom ukupne površine 163m², smeštena na placu od 408m². Idealna prilika za kombinovanje porodičnog života i poslovne delatnosti. Kuća se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. U sklopu objekta nalazi se....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 174,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3, 44 ara, ova nekretnina nudi idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti, savršena za porodični život. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 184,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju kuće u Omoljici. Nalazi se u centru naselja u ulici Kralja Petra I. U pitanju je kuća starije, čvrste gradnje koja je renovirana 2000. godine. Ukupna površina iznosi 184. Grejanje je etažno na pelet i čvrsta goriva. U u dvorištu se nalazi garaža i pomoćni....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 182,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – nezavršen poslovni prostor površine 112m2 + lokal u radu površine 35m2 u prizemlju i 35m2 na spratu na placu od 242m2. Dimenzija parcele je 6,5x40m, trofazna struja, objekti su neuknjiženi i u postupku su legalizacije. Mogućnost zamene za dvosoban stan na 4. julu. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi i pomoćni objekat površine 30m2 sa terasom iznad. Kuća se sastoji iz dve stambene jedinice od kojih je svaka veličine trosobnog stana i sastoji....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 46.000 €, 175,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Vrbovnu,na placu od 16 ari,površina jedna je 75 m2 i druge 100 m2 sa garažom za auto,do placa asfalt,priključak gradske vode,ima i bunar sa hidroforom,udaljeno od bgd 32km,na jako lepom i mirnom mestu sa prelepim pogledom.Cena 46000e. Tel 0638730237 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 42.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Bačkom Monoštoru, u neposrednoj blizini centra. -Površina kuće je 160 m2, a placa je 859 m2. -U suterenu kuće se nalaze kotlarnica, kao i nusprostorije, u prizemlju se nalazi kupatilo, ostava, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i toalet.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 184,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća u izgradnji, savršena za investitore ili one koji žele da završe svoj dom po sopstvenoj zamisli! * Odlična lokacija – mirno naselje, a kuća ima pristup sa obe strane ulice – odlična pogodnost za organizaciju prostora, dodatne parkinge ili poslovnu namenu. * Nezavršena....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 48.000 €, 184,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća površine 180m2 na placu od 5 ara. Na placu se nalazi i pomoćni objekat površine preko 100m2. Kuća je na oko 4.5km od Leskovca, selo Mrštane. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 70.050 €, 157,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA KUĆA NA PRODAJU U OKOLINI ŠIDA---Agencijska šifra: 3000386.Na prodaju lepa, kompletno renovirana prizemna kuća  (157 m2), smeštena u mirnom i prijatnom okruženju u okolini Šida. Kuća se nalazi na prostranom i pravilnom placu od 10 ari, koji nudi mnogo mogućnosti za....

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 39.500 €, 156,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedovršena, neuknjižena kuća, Maradik površina 156 m2 površina placa 4172 m2/ dve parcele/zemljište u građevinskom području Prizemlje: hodnik, tri sobe, kupatilo i hodnik Sprat: 4 sobe Nema stolariju ni podove Dovedeni priključci struje,vode,gasa, i kanalizacije do kuce vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 40.000 €, 160,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.heroldo.com

U srcu Rekovca, kod pošte, nalazi se lokal koji prodajemo, bivša diskoteka , , Relaks". Ovaj lokal je smešten na idealnoj lokaciji u centru Rekovca. Površina: Osnovna površina: 112 m² Galerija: ukupno oko 160 m² Kapacitet i Raspored: Lokal može primiti do 500 ljudi, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 252)

<< <1 2 3 4 5 6> >>