• GoHome Professional
160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji" pronađeno 996 nekretnina - prosečna cena 562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • nenamešten
    • kablovska
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 145,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

RESTORAN sa kompletnim inventarom, nedaleko od Prirodnjačkog centra i gradskih bazena. Šank sa rashladnom vitrinom, stolovi i stolice puno drvo hrastovina, posuđe, escajg. Kuhinja u funciji roštilj, pekač, frižideri. Parno grejanje na struju i čvrsto gorivo. U sklopu je garsonjera....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 160.000 €, 175,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan u Durlanu u neposrednoj blizini pijace. Stan je troiposobne strukture i nalazi se na trećem i četvrtom spratu zgrade sa liftom, čija se ugradnja očekuje do kraja aprila. Ukupna površina stana je 175m2 i sastoji se od dve etaže. Prva etaža je površine 45m2 i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.140 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća starije gradnje na odličnom placu koji izlazi na dve ulice. U prirodi ima oko 170m2, a uknjiženo na 34 m2, sa dosta nus prostorija. Plac na izuzetnoj lokaciji! Za više informacija pozovite. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji'
89.000 €
120.000 €
155.000 €
  Kuća, ČAJETINA, 155.000 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lepa kuća sa dva odvojena trosobna stana na placu od 24 ara. Lepo sređeno dvorište sa sadržajima za odmor i zabavu. Idealna kombinacija porodičnog života i investicije. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 155.000 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća na Čardaku na placu od 831 m2 sa izlazom na dve ulice +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045361 , Sremska Kamenica , Čardak . Oglašavamo prodaju petosobne kuće, na poželjnoj i mirnoj lokaciji . Kuća je uknjižena 42 m2 sa ukupnom površinom svih objekata 170 m2 , na parceli....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 154.500 €, 174,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izavnrednu spratnu kuću građenu od cigle u Rumi! Odlična pozicija, sve u neposrednoj blizini. Plac ima 852m2. Kuća ne zahteva nikakva ulaganja, besprekoran raspored, nova PVC stolarija, nove mermerne pločice, zaista nekretnina vredna vaše pažnje. Struja i voda na....

 
 
 
  Kuća, KAC, 154.500 €, 171,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Pozovite za vise informacija! Jovan Radovanovic 021/21-00-690 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 3090028 - Uknjižena manja kuća centralnom delu Čardaka, Sastoji se iz dva nivoa, ali suteren nije uknjižen. Dva dnevna boravka, dve kuhinje, dva kupatila i više soba u oba nivoa. Veća garaža sa kanalom i letnja kuhinja sa spavaćom sobom nisu uknjiženi. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na Telepu. Kuća se nalazi na placu od 300m2. Kuća građena kvalitetnom ciglom, gas u kući, potregna su higijenska ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 154.500 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Top investicija! Odlična spratna kuća, centar Čeneja, stambene površine 228m2, osnova 143m2. Tri odvojena stana, tako da je pogodna i za više porodica. Gradska voda, gas, podno grejanje, kanalizacija. Cena je 500e/m2, u toj ceni dve garaže. Pravougaonog oblika ravan plac od 1350m2-15x90.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 166,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, na mirnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića i marketa. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.080 €, 165,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnom mestu, uvučen od Bulevara, neuseljavan stan na dva nivoa! Odlična prilika cena sa pdv! Uknjižena zgrada, donji nivo gleda na Frušku goru, mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade! .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 148.000 € na 152.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, INĐIJA, 152.000 €, 165,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 148.000 €
06.03.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1157 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Prodaje se prelepa, uređena kuća u mirnom i zelenilom okruženom vikend-naselju Stari Slankamen, Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, komfora i privatnosti – idealna za odmor, život van....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 151.100 €, 163,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 8089571 - Uknjižen suterenski poslovni prostor u starijoj zgradi nadomak same pešačke zone. Trenutno u zakupu i uslov za kupovinu je da neko preuzme zakupca INVESTICIJA se isplati za manje od 16 godina po trenutnoj ceni zakupa. Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 151.100 €, 163,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Suterenski poslovni prostor pod zakupom 600 e, u centru Novog Sada u blizini Pošte+++Agencijska oznaka nekretnine je 8091481, Novi Sad-Centar, oglašavamo prodaju poslovnog prostora u polusuterenu dvorišnog krila zgrade, prostor je površine 163 m2 ,tri prostorije, ulaz iz zgrade ,....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 151.000 €, 168,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vertikala kuće sa dva odvojena stana. Jedan u prizemlju, drugi na prvom spratu, iznad je još jedan sprat. Iza kuće ima 0.5ari placa. Garaža. Potrebna su ulaganja, u blizini prevoza glavne ulice, marketa. Može kredit. Prostorije: pr - kuhinja, kupatilo, 2x soba, ostava I sprat - dnevni....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra na sajtu: #K556 Prodaje se prelepa porodična kuća, nadomak centra Sopota, površine 175 m². Plac površine 6 ari izlazi na dve ulice. Termoizolovana kuća je na tri etaža i nudi neophodan komfor. Suteren je strukture jednosobnog stana površine 40 m² (nedovršen, može se koristiti....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 174,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Kuća u neposrednoj blizini centra grada, nedaleko od parka. Kuća je prizemna. Uknjižena na 174 kvadrata. Renovirana je pre oko deset godina. Veoma je svetla, prozračna. Sa tri različite strane je moguće da se uđe u kuću. Samim tim postoje različite mogućnost korišćenja ove nekretnine.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 173,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća kod hiruškog bloka, u blizini osnovne škole, marketa, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 173 m2, a placa 480 m2. - U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve veće spavaće sobe, kao i jedna manja, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja, 700 metara od pijace, gradjena po poluetažima, 4 nivoa, moderna, ozakonjena, za uživanje, cena 150.000 evra. .

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

U Loznici (Zapadna Srbija) 2.5 km udaljeno od centra grada pored puta Loznica-Šabas se prodaje potpuno renovirana kuća. Kuća ima na sprat sa unutrašnjim stepeništem. Površina kuće je 170 m2, dok stambena površina je 140 m2. U prizemlju se nalaze hodnik, dnevna soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

na prodaju spratna kuća 0d 170m2 stambene površine, što u prirodi predstavlja dva odvojene trosobna stana. U sastavu kuće je podrum od 24m2. Kuća ima etažno grejanje na struju ili čvrsto gorivo. U dvorištu je garaza od 19m2. Ulicom je prošao gas i optički internet. Ima trofazna struja.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća Sremska Mitrovica površina kuće do ulice 49 m2 površina drugog objekta zidanog u nizu prizemlje i sprat 120 m2 velika terasa 40m2 dvorište porodična kuća 6 soba struja / voda / grejanje na čvrsto gorivo plac površine 300 m2 vlasništvo 1/1 ### bez tereta ### agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 165,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prizemnom delu: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom( sa izlazom na veliku terasu od koje se može napraviti još jedna soba), dve spavaće sobe, kupatilo. Na spratu tri spavaće sobe i kupatilo. Sve sobe imaju izlaz na terase. Velika zidana garaža, kotlarnica i još jedna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 165,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Petrovac. Kuća je pogodna za život dve porodice. Na placu postoji garaža u sklopu sa pomoćnim objektom i nadkrivenim tremom u površini od 50 m2. .

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 150.000 €, 164,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodično imanje u Šumadijskom rejonu u brežuljkastom delu sela Selevac koji se zove Plandište i koji zbog svog geografskog položaja ima dobro omogućen pristup iz pravca Beograda, Smedereva i Smederevske palanke. Oblast je poznata po jedinstvenoj aromi grožđa i kuća je u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 164,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća od čvrstog materijala građena na tri nivoa. U prizemlju su kupatilo, kuhinja sa ostavom, veliki dnevni boravak i trpezarija. Iz trpezarije se izlazi na veliku natkrivenu terasu koja se prostire duž cele kuće i ima pogled i silaz u lepo uređeno dvorište. Na spratu je....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 164,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izvanrednoj lokaciji udaljenoj svega 1,3km od centra Vrnjačke Banje, ova predivna kuća koja će ispuniti sve vaše želje i potrebe za udobnim i luksuznim životom, sa ukupnom površinom od 164m2, na čak 11 ari prostranog placa, ova nekretnina pruža vam sav komfor i prostor koji vam....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 150.000 €, 161,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K570 Polunameštena kuća površine 161 m2 se nalazi na popularnom Kosmaju na 12,5 ari placa. Idealna je za biznis, jer prizemlje kuće ima sve potrebne uslove za restoran, a u dvorištu postoji još jedan manji apartman. Ima i pušnicu, podrum, roštilj na terasi i roštilj u kuhinji.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća u Novoj Pazovi, u blizini železnicke stanice. VERTIKALA, sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama. Potpuno ogradjen plac od 11 ari. Kuća je spratna, a iznad je potkrovlje od 70m2 . Površina kuce je 170m2. U prizemlju je organizovan dnevni život i jedna spavaća soba, a na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 149.000 €, 165,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, preko puta Pilotske akademije, nalazi se novija kuća od 165m2 na placu od 600m2. Ova funkcionalna nekretnina sastoji se od dve odvojebne stambene jedinice, što je čini idealnom za višečlanu porodicu ili investiciju. Donji nivo obuhvata predsoblje, kupatilo kuhinju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 149.000 €, 163,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Zrenjanina,ulica Tamiska.Kuca je potpuno renovirana,sastoji se od trosobnog stana od 85m2,dvosobnog od55m2,i garsonjere od 23m2.Nalazi se na parceli od 3 ara.Vlasništvo 1/1.Ispred kuće parking za 4 vozila.Grejanje na plin. CENA 149000E. Kontakt 0642201824 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 147.600 €, 164,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se ulični lokal – Strogi centar grada 🏙️ U ponudi je ulični poslovni prostor površine 164m² , smešten na odličnoj lokaciji u centru grada , sa velikom frekvencijom pešaka i odličnom vidljivošću sa ulice. Lokal je prazan i odmah slobodan , što omogućava brzo prilagođavanje....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2 grejanje je Centralno na Gas poseduje svu Infrastrukturu ima Garažu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 476)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>