• GoHome Professional
160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "160 m2 do 852 eura/m2 što skuplji" pronađeno 983 nekretnina - prosečna cena 562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2 grejanje je Centralno na Gas poseduje svu Infrastrukturu ima Garažu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJIkuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijalanalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2grejanje je Centralno na Gasposeduje svu Infrastrukturuima Garažu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 159.700 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.700 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepo uređenom delu grada se prodaje nova kuća od 159m2 na placu od 7,5 ari. Kuća je izuzetno funkcionalna, poseduje tri komforne spavaće sobe, prostran hodnik za plakare, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, idealno mesto za porodično okupljanje, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 135.000 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 158,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 145.000 €
22.08.2025 - 140.000 €
30.11.2025 - 135.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Paliću u mirnoj ulici nedaleko od samog centra prodaje se novosagrađena spratna kuća površine 158m2 na placu od 798m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, malom ostavom, trpezarijom sa terasom, kupatila i dve spavaće sobe identičnog raporeda na obe etaže. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 144.900 €, 161,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 161m2, POSLOVNI PROSTOR Odličan poslovni prostor na prvom spratu nove kuće u Veterniku. U sklopu prostora nalaze se kuhinja-trpezarija i wc-kupatilo. Duž celog lokala nalazi se prostrana terasa. Lokacija je 100m od glavnog puta Novi Sad - Veternik. Prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe, kuhinje, dve ostave, prostranog dvorišta, pomoćnih objekata i letnje kuhinje, što je čini idealnom za porodičan život. Grejanje je na TA....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova fantastična kuća novije gradnje, smeštena na mirnoj lokaciji na severnim padinama Fruške gore, predstavlja pravu oazu mira udaljenu svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna je za one koji teže izolaciji od gradske vreve i žele da uživaju u spokojnom okruženju. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća novije gradnje na mirnoj lokaciji. Pozicionirana na severnim padinama Fruške gore, ova nekretnina Vam pruža mirno utočište na svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna za one koji žele da se odvoje od gradske vreve i užurbanog života. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 164,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prizemna samostalna kuća ukupne površine 164kvm na parceli veličine 556kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala (sendvič zid sa staklenom vunom), 2007 godine. Kuća poseduje: dnevnu sobu, dve spavaće sobe, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i nadkrivenu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 169,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mičkei – 2 kuće + pomoćne prostorije i radnja na placu od 8,4 ara. Odvojeni plin, voda, telefon i trofazna struja za svaku kuću i za radnju. Kanalizacija, kolski ulaz, nova drvena stolarija, demit fasada, nov krov, grejanje na plin i čvrsta goriva, brodski pod, uknjiženo 1/1. Jedna....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kuća ima prizemlje sa dve sobe do ulice, kuhinja, kupatilo i još jedna spavaća soba. Na spratu Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Plac je 536 m2 a u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 163,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u najlepšem delu Surduka pored samog Dunava. Na temeljima stare kuće započeta nova kuća pr+1+pk veličine od 200kvm. Prvi nivo je završen i sastoji se od velike dnevne sobe , kuhinja sa trpezarijom spavaća soba i veliko kupatilo. Sprat je u sivoj fazi istog rasporeda samo sa jednom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Bagljaš na veoma atraktivnoj lokaciji, koja je pogodna za izgradnju stambeno-poslovnog objekta.Površine kuće je oko 160m2 , na parceli površine 6,4ari.Sastoji se od dve zasebne stambene jedinice , trosobnog i dvosobnog stana. Na parceli postoje i pomoćni objekti (šupe....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u centru grada. Naša preporuka.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 158,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Palić – prodaje se NOVA samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 158kvm, na parceli od 798kvm. Izgrađena je 2023 godine od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje dve odvojene stanbene jedinice (sprat i prizemlje). Obe stanbene jedinice imaju isti raspored....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 140.000 €, 156,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo porodičnu kuću u Rakovcu , u mirnom, neprenaseljenom delu sa uglavnom novijim ili očuvanim lepim kućama. Ova nekretnina je uknjižena sa korisnom površinom od 156m2 i moguća je kupovina na kredit. Plac na kom se kuća nalazi ima 1314m2, pravilnog je oblika sa asfaltnim prilazom.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 153,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća na prelepoj lokaciji, na 100m od akva parka. Kuća poseduje 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dva kotla, na gas i struju. Površina kuće je 153 m2 sa 5,35 ari placa. Kuća je za svaku preporuku! .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 140.000 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Renoviran poslovni objekat u dva nivoa u jednoj od glavnih ulica u gradu . Dosadašnja namena objekta je bila ugostiteljstvo. Bez dodatnih ulaganja! 150 m 2 0 1 0 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 140.000 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 155.000 €
04.03.2026 - 150.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Krnjača-Kotež ukupne površine 150 m2, plac površine 4,56 ari. .

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 139.200 €, 174,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez agencijske provizije!!! Ova nekretnina se prodaje bez agencijske provizije za kupca! Retko u ponudi! Poslovni Prostor (koristi se kao stan) sa kvadraturom 174m2, i potpuno opremljen sa stvarima, na prodaju u Inđiji za svega 800e po kvadratu!!! Ovaj poslovni Prostor koji ima 174m2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 139.050 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na Telepu. Kuća se nalazi na placu od 300m2. Kuća građena kvalitetnom ciglom, gas u kući, potregna su higijenska ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve kuće od ukupno 155m2 na placu od 771m2. Isključivo se zajedno prodaju. Jedna je od 82m2,druga od 73m2. Kuća se nalazi u centru Beocina u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za lagodan život. Jedna kuća ima dnevnu sobu,dve spavaće i kupatilo,izlaz na prelepu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna kuća starije gradnje - kompletno renovirana i ne zahteva dodatna ulaganja. Kuća se nalazi u centru Beocina u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za lagodan život. Na placu su dve kuće. Prodaju se isključivo zajedno.Jena kuća ima dnevnu sobu,dve spavaće i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca bez ulaganja. Terasa, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 139.050 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u centru Žablja. Kuća u dve etaže se sastoji od dva odvojena stana, pogodna za dve porodice. Jedna etaža je odmah useljiva, dok je gornjoj potrebno renoviranje. Na tri minuta laganoh hoda, nalazi se sve sto može da vam zatreba za savremeni život; vrtić, srednja....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 139.050 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-kuca/zabalj-centar/550612 .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 139.000 €, 163,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

kuća, STARA PAZOVA, SURDUK, Cincorija, 78m2+85m2 na 10ari. Dobra kuća u naselju Surduk - ratarsko-stočarskom selu u Srbiji, opštini Stara Pazova u Sremskom okrugu, oko 40 km severno od Beograda. Broj stanovnika u ovom živopisnom selu je u konstantnom porastu u poslednjih dvadeset....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 139.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Zlatibor naselje Palisad Prodaje se kuca zlatibor naselje palisad kiridzijska 128 prizemlje -60 m2 dvosoban stan prvi sprat -60 m2 dvosoban stan potkrovlje 60m2 plac povrsine 8 ari vlasnik 1/1 poseduje struju vodu svi papiri cisti moze odma prepis kuca se nalazi na prelepom mestu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, CEREVIC, 139.000 €, 151,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjižen, novogradnja. Na prodaju odlična novija kuća u Čereviću. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjižena. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 139.000 €, 151,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Fantastična vikend kuća novije gradnje. Kuća ima odličan pogleda sa još boljom pozicijom. Kuća poseduje vodu, struju, bez ikakvih ulaganja. Nekretnina koju vredi pogledati. Za više informacija, kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 139.000 €, 151,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA prodaja! Fantastična vikend kuća novije gradnje. Ima odličan pogled na Dunav. Poseduje gradsku vodu i bunar; trofaznu struju; centralno grejanje na gas; bez ikakvih ulaganja! Prilaz je moguć sa dve strane i svaka strana ima parking. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 139.000 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća na Malom Radanovcu u pravom kertvaroškom ambijentu u lepoj mirnoj sredini . Izgrađena je 1984. godine od čvrstog materijala. Ima gradsku vodu , kanalizaciju , trofaznu struju , gasnu instalaciju , podno grejanje , podrum, garažu i lepo veliko dvorište . Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Na prodaju je jako lepa kuca,od Zrenjaninskog puta 900 metara.Kuca je na sprat,ima 4 Ara placa.Fasada je dobra.Sprat je odvojen,Tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 479)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>