• GoHome Professional
160 m2 do 71000 eura potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 71000 eura potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 71000 eura potkrovlje

  • Za upit "160 m2 do 71000 eura potkrovlje" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 369 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
    • do 395 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • ekskluzivan
    • podrum
    • 1.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 69.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Čonoplje prodaje se prostrana porodična kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 172 m² u osnovi, sa dodatnim manjim podrumom ispod terase, smeštena na velikom placu od 1617 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i poseduje veliki broj prostorija, što je čini pogodnom....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4. 85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan život ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća je funkcionalno organizovana na dva nivoa: Prizemlje: velika zatvorena terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 71000 eura potkrovlje'
68.000 €
68.000 €
72.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 68.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Menja se kuća u zajedničkom dvorištu u ulici Petefi Šandora. Kuća je 172 m2, sastoji se iz hodnika, kuhinje, ostave, kupatilo, trpezarije i dnevne sobe na prizemlju, na potkrovlju ima dve sobe, mesto za kupatilo i terasa. Na podovima su laminat i keramičke pločice. Struja je trofazna,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 66.950 €, 152,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Ova spratna kuća u Kuli pruža izvanredne mogućnosti za udoban i praktičan život. Sa funkcionalnim rasporedom prostorija i pristojnom površinom, ova nekretnina će zadovoljiti potrebe mnogih porodica. Prizemlje sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i spavaćim sobama pruža udoban....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 65.000 €, 149,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća koja se nalazi na uzvišenju sa prelepim pogledom ka Kosmaju. Unutrašnjost prizemlja i prvog sprata je sređena osim potkrovlja koja je u sivoj fazi sa postavljenim PVC prozorima. Nije urađena fasada na kući. Na placu se nalaze stabla voćaka. Uknjiženo na dve etaže korisne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.gsigma.rs

Porodična stambena zgrada sa poslovnim prostorom na veoma atraktivnoj lokaciji. Na uglu dve prometne ulice, u širem centru grada. Lokal sa sanitarnim čvorom okvirne veličine 37 m2. Stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, galerije koja....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 62.000 €, 150,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*Tri sobe *trpezarija *kuhinja *kupatilo *grejanje na struju *trofazna struja u kući *stolarija PVC i drvena *Podne obloge laminat i pločice *potkrovlje nije završeno siva faza *septička jama *voda gradska *u dvorištu posađene voćke 066/577-28-80 .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 61.800 €, 152,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu smeštenu u Kuli. Ova spratna kuća je izgrađena od čvrstog materijala, što garantuje trajnost i stabilnost. Nekretnina ima funkcionalan raspored prostorija, pružajući udoban životni prostor. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Rudovcima, Lazarevac. Kuća ima 170m2 u 3 etaže. Prizemlje: gostinjska soba sa šankom, spavaći deo, ostava, kupatilo i kotlarnica. Sprat: dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i predsoblje. Iz dnevnog boravka ima izlaz na veliku terasu sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 60.000 €, 145,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TITEL, 145m2, KUĆA U samom centru Titela prodaje se kuća od 145m2 na placu od 443m3. Kuća je u izvornom stanju, useljiva je, ali objekat zahteva nevelika ulaganja. Osim pet spavaćih soba od kojih su tri u prizemlju i dve u potkrovlju, kuća poseduje kuhinju, dnevni boravak, ostavu....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 160,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u širem centru grada površine 123 m2 i lokal od 37 m2 na placu 2,83 a. Prizemlje kuće sastoji se od natkrivene terase, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, radne sobe, kupatila. Potkrovlje čini dnevni boravak, spavaća soba, toalet. Struja trofazna, grejanje na TA peći ili čvrsto....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 153,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Bresnica u Kragujevcu, u blizini škole Đura Jakšić, kao i prodavnica, pijace, kafića… površine 153 m2 sa placem površine 458 m2, koji ima izlaz na dve ulice. Potrebno je sređivanje da bi se privela nameni. U sastavu kuće je podrum iz jednog dela, zatim sprat....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 58.000 €, 145,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Šumice, zidana od čvrstog materijala, sastoji se iz 2 posebna ulaza; u prednjem objektu se nalazi ulaz, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, 4 sobe. Postoje spoljne stepenice koje vode u potkrovlje koje ima dobru visinu i može da se sredi kao stambeni prostor;....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 57.000 €, 156,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća građena od siporeska i opeke. Nalazi se u naselju Tavankut udaljeno od Subotice 16km. U prizemlju se nalazi garaža,ostava i kupatilo. Na prvoj poluetaži nalazi se soba i kuhinja, a na sledećoj poluetaži nalaze se dve spavaće sobe i kupatilo. Potkrovlje nije izgrađeno,ali pruža....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 57.000 €, 170,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ifra nekretnine: 14426 Porodicno stambeni objekat je spratnosti prizemlje + potkrovlje. Prizemlje obuhvata ulaz,hodnik sa stepenistem,2 sobe,hodnik,terasu i trpezariju. Bruto povrsina prizemlja je 92m2. Potkrovlje obuhvata hodnik sa stepenistem,tri sobe,kupatilo(nije zavrseno),hodnik....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
  Kuća, DRAŽEVAC, 54.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Draževac Kuća 5+, 161m2, (terasa 161m2), 10a, PR+1, CG, podrum, parking, garaža. Prodaje se polovina porodične kuće, na mirnoj lokaciji u blizini autobuske stanice. Kuću čine 4 sobe, 2 kupatila, 2 kuhinje i potkrovlje. Uknjiženo na 161m2 Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 149,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2019.,

www.indomio.rs

Stan u kući. Prodaje se drugi sprat i potkrovlje. Sprat je useljiv, strukture tosobnog stana, a potkrovlje je u grubim radovima. .

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 170,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ilincima 170 m2/ uknjiženo 54m2/ prizemlje i potkrovlje Površina placa 1997m2/ dve parcele CG grejanje/ gradska voda/trofazna struja/septička jama Građena od čvrstog materijala/ podovi su laminat i pločice 5 soba, kuhinja/ trpezarija/ kupatilo/špajz Pomoćne zgrade:....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 40.000 €, 175,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju troetažna kuća u izgradnji, bruto građevinske površine 270 m², u Ribnici, 4 km udaljena od grada. Karakteristike: Cena: 40.000 EUR Lokacija:Ribnica, 4 km udaljena od centra grada Površina kuće: bruto građevinska površina 270 m², neto površina 175 m² Površina parcele: građevinsko....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 40.000 €, 150,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjam za Beograd i okolinu ili prodajem Imanje u Orlovatu dve kuće + pomoćni objekti sa 12 ari placa Nalazi se u centru naselja, ulica Kapetana Đorđa Radivojevića 10 Plac je kompletno ograđen (parcele 546 + 547 vidi slike) Uknjiženo Objekti: spoljne mere Dve povezane kuće----------1-----11.5m....

 
 
 
  Kuća, KNIĆANIN, 39.000 €, 160,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 39.000 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u opštini Topola, selo Krčevac, Marinkovića kraj na 5km od Oplenca i na 10km od centra Aranđelovca i na 5km od centra Topole. Poljoprivredno zemljište 19 ari sa sagrađenom kućom, vlasništvo 1/1. Tri etaže, podrum, visoko prizemlje i potkrovlje. Voda bunarska za piće, trofazna....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 160,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uređeno porodično domaćinstvo u Supskoj, smešteno na pravilnom i lepo organizovanom placu, sa dva objekta čvrste gradnje. Nekretnina je odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja, i odlikuje se urednošću i redovnim održavanjem. Prva kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....