• GoHome Professional
150 m2 do 72000 eura klima Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 do 72000 eura klima Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 72000 eura klima Zadnjih 7 dana

  • Za upit "150 m2 do 72000 eura klima zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.949 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 68.000 €, 104,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na adresi Otona Župančića br.9 u Vranju, idealna za one koji traže dom u mirnom kraju grada,a opet blizu svih važnih sadržaja. Sa ukupnom površinom stambenog prostora od 104 kvadratna metra, ova kuća u dobrom stanju nudi funkcionalnost i udobnost. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na placu od 1046m2. Novije gradnje (2020.godine), prizemna. Uknjižena na 49m2+12m2 zastakljena terasa (PVC sa komarnicima). Podno grejanje, klima. PVC stolarija. Struktura - hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu, spavća soba, ostava i kupatilo. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manji, funkcionalan stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Bolnice i Medicinskog fakulteta. Raspored prostora donosi dobar osećaj širine i praktičnosti, pa stan lako ispunjava potrebe za svakodnevni život ili izdavanje. Kvadratura iznosi 25....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Interfon Albanske spomenice Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 72000 eura klima zadnjih 7 dana (29)
  • 150 m2 klima zadnjih 7 dana (21)
  • 150 m2 do 72000 eura zadnjih 7 dana (17)
  • 150 m2 do 72000 eura klima (68)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>