• GoHome Professional
140 m2 do 73000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 140 m2 do 73000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 do 73000 eura porasla cena

  • Za upit "140 m2 do 73000 eura porasla cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 415 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 407 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+12%

Promena cene sa 50.000 € na 56.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 56.000 €, 134,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
23.01.2026 - 62.000 €
17.04.2026 - 50.000 €
22.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća od mešanog materijala podeljena u dva kompletno opremljena stana prilagođena za izdavanje. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Na podovima je laminat i keramika, prozori su PVC a grejanje je na TA peć ili klimu. .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI MILANOVAC, 55.000 €, 135,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 50.000 €
04.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine. Stambeni objekat 132m2, legalizovan, uknjižen. Plac sa ukupnom površinom 95 a, kao okućnica, organsko zemljiste, nekad bio vocnjak pod šljivama.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '140 m2 do 73000 eura porasla cena'
52.000 €
52.000 €
44.000 €
 
+40%

Promena cene sa 50.000 € na 70.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 50.000 €
01.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za adaptaciju građena od čvrstog materijala površine 142m2 .Objekat poseduje garažu i podrumske prostorije.Uprizemlju dve sobe,prostor za kuhinju i kupatilo.Plac je prostran sa izlaskom na dve ulice. .

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 59.000 € na 69.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 59.000 €
20.03.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 69.000 € na 75.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 69.000 €
13.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaji su dve kuće sa radionicom i pomoćnim objektima na velikoj okućnici od 37 ari. Kuće su odmah useljive, poseduje ploču, struju i vodu. Odlično pozicionirano imanje, pogodno za porodični život, kombinaciju stanovanja i posla. Prostrano dvorište pruža brojne mogućnosti za baštu,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 75.000 € na 77.250 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRBAS, 77.250 €, 151,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.06.2025 - 75.000 €
27.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 120m2 , 2 sobe po 26m2 , kuhinja i trpezarija,kupatilo, hodnik , dn. soba i ostalo + zatvorena amfor kapija ima 40m2. Plac 17 ari , prvo i drugo dvorište i basta sa plastenikom 280m2 + pomoćni objekat-šupa 24m2.Kuća je generalno sređena u smislu novih instalacija ,vode....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 41.000 € na 45.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 45.000 €, 138,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2022 - 35.000 €
15.11.2022 - 41.000 €
24.02.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2022.,

www.heroldo.com

-Legalizovana kuća od 81m2 -Uknjižene pomoćne prostorije od 22m2 i 35m2 u fazi rušenja -Priključak struje, vode i kanalizacije -Moguća korekcija u ceni 138 m 2 3 1 0 .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 68.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 148,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 68.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosobna kuća, u Rokovcima predgradju Sombora, površine 148m2 od tvrdog materijala izgradjena 1991 godine sa pomoćnim objektima, na većem placu od 34.44m2. Dve sobe do ulice, dnevni boravak sa ostavljenim instalacijama za kuhinju, kuhinja. Grejanje na CG, kanalizacija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>