• GoHome Professional
140 m2 do 69000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 140 m2 do 69000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 do 69000 eura

  • Za upit "140 m2 do 69000 eura" pronađeno 358 nekretnina - prosečna cena 366 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 65000 eura (malo jeftiniji)
    • 72000 eura (malo skuplji)
    • do 384 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ODŽACI, 38.000 €, 127,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Bačkom Gračacu koja je u sivoj fazi, kuća poseduje u prizemlju hodnik, jednu veću prostoriju, trpezariju, kuhinju i kupatilo, a na spratu se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Od pomoćnih objekata ima veliku šupu. Čitav plac je 1595 m2. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 38.000 €, 140,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-Bošnjane, , , 140m2, 54.78ari, 38000 eur .

 
 
 
  Kuća, TITEL, 74.260 €, 130,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 40-tak minuta od Novog Sada. Odlična spratna kuća u Gardinovcima ! Kvalitetno zidana. Plac lep front 33m. Donji deo kuće-veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,vešernica,wc,kupatilo,ostava. Gornj deo kuće- dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,terasa,predsoblje.....

 
 
 
  Stan, BAČKI PETROVAC, 74.270 €, 146,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam sjajnu nekretninu sa izuzetnim potencijalom. U pitanju je kuća u mirnom delu Bačkog Petrovca. Kuca je građena od cvrstih materijala i odličnog je rasporeda. Poseduje fenomenalan podrum koji je svojom veličinom idealan za neku tihu delatnost. U dvorištu kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 74.270 €, 139,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 74.270 €, 139,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina u samom centru Budisave. Ukoliko tražite porodičnu kuću u mirnom mestu za život sa porodicom,ova nekretnina je za Vas! Za više informacija pozovite naše agente. Šifra:550601 .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + pomoćni objekat na placu površine 8.08 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Uknjižena 1/1. Prodaje se sa većinom pokućstva. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + pomoćni objekat na placu površine 8.08 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Uknjižena 1/1. Prodaje se sa većinom pokućstva. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, BAČKI BREG, 36.100 €, 145,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Prodaje se funkcionalna i lepo održavana porodična kuća površine 145 m², smeštena na placu od 7,5 ari, u Bačkom Bregu. Kuća je zidana čvrstim materijalom (cigla) i nudi odličan raspored prostorija, pogodan za porodični život. Sastoji se od: dve spavaće sobe,trpezarije sa dnevnim....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na prodaju, selo Ursule, kod Jagodine. Nova kuća, nedovršena, 150m2, stara kuća 46m2 uknjižena. Plac 3 ha i 20a. Na placu struja i voda. Vlasništvo 1/1. Cena 36 000 evra ag provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 74.500 €, 137,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadeset minuta od prestonice, u gradskoj opštini Sopot, u mestu Mali Požarevac, na ograđenoj parceli površine 5,5 ari kojoj se prilazi sa asfaltnog puta, nalazi se ova spratna kuća. Od centra mesta je udaljena 1,5 km, u neposrednoj blizini železničke stanice. Odlična za porodični....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 36.000 €, 145,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Bačkom Bregu. -Kuća od tvrdog materijala, površine 145 m2, a površina placa je 752 m2. -Kuća poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo, toalet, dnevni boravak i dve spavaće sobe. -Grejanje je centralno na pelet. Struja je trofazna, septička jama.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 36.000 €, 130,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Silbašu u blizini centra. Udaljenost 30km od Novog Sada i 17km od Bačke Palanke. Kvadratura: 1400m2, veliko dvorište i velika bašta od 701m2, 1 klase. Vlasnik 1/1, uknjiženo. U kući se nalaze 3 sobe, 2 kupatila, kuhinja, ostava i hodnik. U kući ostaje većina stvari,....

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 36.000 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Bašidu, selu u blizini Kikinde, na tranzitnom putu, prodaje se odlično, prostrano seosko domaćinstvo na površini od 2050 m2, pozicionirano sa izlaskom na dve ulice. Navedeno domaćinstvo se sastoji od porodično stambene kuće u dobrom stanju, i devet uknjiženih, raznih veličina, višenemanskih....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 74.500 €, 148,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA JE OD CIGLE SA BETONSKOM PLOČOM ODMAH USELJIVA VELIKO DRUGO DVORIŠTE SA OBJEKTIMA ZA UZGOJ ŽIVOTINJA KUĆA I SVI OBJEKTI UKNJIŽENI U KATASTRU VLASNIK 1/1 BEZ TERETA VREDI POGLEDATI !!! TEL- 063-1273040 060-4511297 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 74.500 €, 144,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prelepa kuća u centru Nadalja, svega 30km od Novog Sada! U ponudi je lepo održavana i renovirana kuća u samom centru Nadalja – mirnom mestu sa svim potrebnim sadržajima za svakodnevni život, a udaljena svega 30 minuta vožnje od Novog Sada. Kuća je 88m2 + 56m2 pomoćnog....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 35.500 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – četvorosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + pomoćna zgrada na placu površine 6 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.500 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - četvorosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + pomoćna zgrada na placu površine 6 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 35.000 €, 150,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.feniks.rs

Na svega 2km od Lozovičke česme prodaje se kuće površine 150m2 na placu od 26 ari, sa predivnim pogledom na zelenilo i na Miloševačko jezero u kojem je moguće kupanje i koje ima oplemenjenu i upotrebljivu plažu. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 35.000 €, 150,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.agencijapragma.com

Mužlja (potes Peglajz) – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 150m2, u mirnom kraju na placu površine 41,23 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, betonska ploča, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 35.000 €, 143,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dvosobna kuća od mešanog materijala površine 143m2 na placu površine 15 ara sa voćnjakom i kolskim ulazom. Monofazna struja, centralno grejanje na čvrsto gorivo, bunar, staklenik površine 200m2 sa sistemom grejanja, navodnjavanje kap po kap, jedan vlasnik. Moguća zamena....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 149,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22, 50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 45.000 € na 35.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 35.000 €, 132,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 45.000 €
22.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju očuvana, kompletno nameštena kuća u Kupusini, površine 132m2 na placu od 2619m2. Raspored: hodnik, 3 prolazne sobe, kuhinja, ostava, kupatilo i manja soba. Na placu: letnja kuhinja, garaža, 2 podruma, ambar i više pomoćnih objekata. ✔ voda sa vodovoda ✔ monofazna struja....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 130,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2022.,

www.indomio.rs

KUCA 130 m2, plac 5 a,Beogradski put 35.000 .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 134,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se, odmah useljiva prizemna trosobna kuća površine 134m2, koja se sastoji od predsoblja, dve spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje i kupatila, moguće adaptiranje za još jednu sobu. Prodaje se namešteno. Grejanje na kaljevu peć i čvrsto gorivo. Podovi laminat,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 35.000 €, 147,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 40.000 €
13.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu se prodaje prostrana četvorosobna porodična kuća površine 147m², na placu oko 500m², udaljena oko 1 km od centra. Kuća se nalazi na uglu dve ulice. Sastoji se od: hodnika tri spavaće sobe dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom kupatila ostave U dvorištu se nalazi pomoćni....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 35.000 €, 149,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu, selu u Opštini Kovačica, na prodaju kuća od 150 m2 sa 15 ari placa. Kuća izgrađena od čvrstih materijala, sa velikim odelenjima i visokim plafonima. Kuća sređena i uz mala ulaganja odmah useljiva. Krov dobar, zidovi dobri, nema vlage. Podovi patos u dobrom stanju, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 141,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična stambena zgrada u Ćupriji spratnosti podrum+ prizemlje+potkrovlje. Prizemlje je završeno, odmah useljivo, potkrovlje ukrovljeno. Kuća je legalizovani Plac je u suvlasničkom udelo od 1/3 od 4,68 ari. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 35.000 €, 128,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, selu na oko 65 kilometaraod Beograda, na prodaju kuća od 128 m2 sa 28 ari placa. Kuća ima dve sobe sa ulice, dnevni boravak,trpezariju, kuhinju,letnju kuhinju,kupatilo,ostavu, polu otvorenu verandu. Kuća sređena odmah useljiva bez većih ulaganja. Zidovi i plafoni dobri,....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 45.000 € na 35.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 143,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 45.000 €
22.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jankov Most - dvosobna kuća od mešanog materijala površine 143m2 na placu površine 15 ara sa voćnjakom i kolskim ulazom. Monofazna struja, centralno grejanje na čvrsto gorivo, bunar, staklenik površine 200m2 sa sistemom grejanja, navodnjavanje kap po kap, jedan vlasnik. Moguća zamena....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 35.000 €, 136,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća od 136m2, u Krajišnku, Sečanj, na parceli od 1416m2. Sastoji se od hodnika u čijem delu je smeštena kuhinja s trpezarijom, 4 sobe, degažmana, ostave i kupatila. Građena od mešanog materijala, karo tavanica, betonirani podovi (osim u jednoj sobi gde je postavljen....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 135,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Telečkoj, prodaje se prizemna renovirana troiposobna kuća, na većem placu od 2094m2. Sastoji se od hodnika, dve sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatilo, manje sobe. U produžetku su pomoćne prostorije, garaža, šupe...Podovi laminat, PVC stolarija. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Kuća, KULA, 33.000 €, 129,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Liparu površine 129m2 čvrste gradnje. Kuća se sastoji iz 3 sobe kuhinje sa trpezarijom, hodnika, predsoblja i kupatila. Nalazi se na placu od 14 ari sa nekoliko pomoćnih objekata i voćnjakom sa stablima dunje. Kuća je useljiva, u solidnom stanju, i ne zahteva mnogo....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.heroldo.com

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, jedne spavaće sobe i renoviranog kupatila. Druga kuća se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. - Voda....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Duvanika – dvojna kuća površine 140m2 (trosobna s potkrovljem + jednosoban stan) + započet objekat u dvorištu i garaža na placu površine 2 ara. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Moguća kupovina s nameštajem. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u samostalnom dvorištu u Novom selu. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila u prizemlju i dve zasebne sobe od kojih je jedna sa terasom na spratu. Pored kuće je garaža, iza kuće u dvorištu je jos nekoliko....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 149,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2019.,

www.indomio.rs

Stan u kući. Prodaje se drugi sprat i potkrovlje. Sprat je useljiv, strukture tosobnog stana, a potkrovlje je u grubim radovima. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 153,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, nedaleko od restorana Vinogradi. Tri etaže po 51m2.i 7,6ari placa. Uknjiženo kao porodična stambena zgrada od 51m2. Pomoćni objekat od 13m2. Asfalt,gradska voda,struja,kanalizacija. Agencijska provizija 2%. . .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Nedovršena spratna kuća na Bikovačkom putu, površine 128m smeštena na parceli od 1859m2. U prizemlju se nalaze velika dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Na spratu su tri sobe i terasa. Ispod polovine kuće se nalazi podrum. Na podovima je beton, prozori su novi PVC, a grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org