• GoHome Professional
1.sprat do 1600 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • 1.sprat do 1600 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 1600 eura/m2

  • Za upit "1.sprat do 1600 eura/m2" pronađeno 2 797 nekretnina - prosečna cena 1.003 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 154.500 €, 122,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Beočin Selu, plac 603m2. Kuća 122m2 u osnovi, 200m2 suteren, prizemlje i sprat. U suterenu su 2 garaze i pec za centralno grejanje, u prizelju kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i veliki dnevni boravak, na spratu su tri sobe i kupatilo. U dvoristu se nalazi pomocni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.566 €, 132,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

TOP ČETVOROSOBAN STAN U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007162.Prodaje se nov, četvorosoban stan koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade locirane u Petrovaradinu. Stan je uknjižen na 116 m2 dok u prirodi ima 132 m2. Stan poseduje dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, dve....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 185.470 €, 112,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan br. 3 u izgradnji od 109,13 m2. Stan se nalazi na prvom spratu. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 5 spavaćih soba, 2 kupatila, ostave i dve terase, uz maksimalno iskorišćenje stambenog prostora. Mirna lokacija pogodna za porodični život,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 125.000 €, 99,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvorišna četvorosobna kuća na tri nivoa igrađena 1996 godine.Kuća poseduje tri nivoa, suteren, visoko prizemlje i prvi sprat. U suterenu se nalazi velika ostava sa prirodnom ventilacijom, na visokom prizemlju su pozicionirane dnevna soba, kuhinja i toilet. Na prvom nivou su tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 170.600 €, 103,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.agencijapragma.com

4. juli – NOVOGRADNJA – četvorosoban stan površine 103,42m2 (prizemlje ili prvi sprat). Zatvorena terasa, kupatilo + toalet, podno grejanje na gas, alu stolarija sa elektropomičnim roletnama. Svega tri stana u zgradi. Svaki stan poseduje parking mesto uračunato u cenu. Cena nekretnine....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 170.600 €, 103,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

4. juli - NOVOGRADNJA - četvorosoban stan površine 103,42m2 (prizemlje ili prvi sprat). Zatvorena terasa, kupatilo + toalet, podno grejanje na gas, alu stolarija sa elektropomičnim roletnama. Svega tri stana u zgradi. Svaki stan poseduje parking mesto uračunato u cenu. Cena nekretnine....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 113.300 €, 90,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO!! Fantastična kuća za višečlanu porodicu. Gradjena od cvrstog materijala, drvena stolarija u odličnom stanju, uz odredjena ulaganja se dobija odličan prostor. U polusuterenu se nalazi veliki dnevni boravak koji može poslužiti za okupljanje porodice i prijatelja za proslave....

 
 
 
  Stan, VINČA, 103.000 €, 82,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Vinča, Ite Rine, 82m2 ----------------------------------------- 82m2, 3.0, pr/1, EG, terasa, francuski balkon, parking, interfon Nov stan koji se nalazi u zgradi u završnoj fazi radova sa građevinskom dozvolom, na mirnom i lepom mestu u Vinči, blizu Instituta i Smederevskog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.800 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u Stanovu, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 50m2, na 1 spratu, ima cg, lift, terasu, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. Cena 62800. Stan se prodaje sa stvarima .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 143.000 €, 114,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u Čeneju, koja se nalazi u mirnoj ulici. Objekat obuhvata površinu od 114 m2, spratnosti Pr+1 plus tavanski prostor koji nije ukalkulisan u kvadraturu, površina placa iznosi 1.350m2. Unutrašnjost radova je u sivoj fazi, što novim vlasnicima omogućava da prostor....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.000 €, 71,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonski stan sa garažom u strogom centru grada. Nalazi se na prvom spratu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. U ulazu postoji video nadzor. Moguća kupovina stana sa kompletnim nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 139.100 €, 111,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Spuštena Cena*Prodajemo na Salajci Uknjižen Troiposoban stan 111 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu bez Lifta može da bude stan ili poslovni prostor.. više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21233 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.menadzer.biz

Preporuka - Centar - Ograđen plac 17.2 ara sa natkrivenim parking prostorom, baštom, cvećem, bazenom i voćkama - Luksuzna zidana kuća 3 etaže 400 m2 sa 3 stambene jedinice (dvoetažni stan na prvom spratu i potkrovlju 180 m2; dvosoban stan u prizemlju 65 m2 i garsonjera 40 m2) i veliki....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 400.000 €, 320,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! ODLICNA KUCA! Jajinci, Torlacki vis, 6.0 kuca neto povrsine 320 m2 (bruto 400 m2), na 6 ari placa, PR + I + II + PTK, podno grejanje, odmah useljiva, uknjizena na 391.22 m2 gradjevinske, odnosno na 316.01 m2 korisne povrsine, garaza za 2 vozila.....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 41.250 €, 33,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju GARSONJERA U BANJI KOVILJAČI, koja se nalazi na prvom spratu, površine 33m2. Garsonjera se sastoji od: hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatilo,terasa. Grejanje na Gas.. Garsonjera se prodaje sa komplet stvarima. Cena 41250 eura. Za sve informacije javiti se lično u agenciju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 68m2 u naselju Pivara na prvom spratu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan poseduje pripadajući podrum. Grejanje je na TA peć, a sproveden je i gas do stana. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen poslovni prostor u tržnom centru na Bul.Oslobođenja, na samo 1min.od DNEVNIKA, FUTOŠKE PIJACE, PAVLA PAPA.. Lokal je na prvom spratu. Površine 16m2 i trenutno je pod zakupom te je odlična investicija koja se odmah i vraća. Za više informacija o lokalu i zakupnini; POZOVITE!!!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 123.750 €, 99,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan trosoban stan, do sada neuseljavan u novoj zgradi. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i orijentisan je ka ulici. Blizina mesare, supermarketa itd čine ovu lokaciju izuzetno primamljivom za porodičan život. Iskoristite priliku, pozovite tim Mat Real Estate-a....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 102.500 €, 82,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi neuseljavanoj do sada. Površine 82 m2 nalazi se na prvom spratu i ulično je orijentisan. Lokacija kod Miloševog konaka za one koji znaju šta žele. Iskoristite priliku, pozovite tim Mat Real Estate-a za više informacija. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 264,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna vila na Viniku, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 958m2, kompletno ograđen sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 267m2, prizemlje i sprat,151m2 u osnovi, pomoćni objekat sa garažama oko 150m2, prizemlje i sprat, 54m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Du��ana, pr/1, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-209m2 , ugovorna povr��ina-209.00m2, Prodaje se kvalitetno gra��ena, uknji��ena ku��a u ulici Cara Du��ana, u srcu Sur��ina. Ova nekretnina predstavlja savr��en spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti, idealna za veliku porodicu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 209m² na placu od 6 ari, smeštena u mirnoj i tihoj ulici na Ledinama – idealna za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Kuća je funkcionalno podeljena na dva zasebna stana, što omogućava komforno stanovanje za višečlanu porodicu ili kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan naselje Šećerana. Stan se nalazi na prvom spratu. Površine 54 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja su zajedno sa izlazom na drugu terasu, hodnika, kupatila sa kadom, posebno toaleta i spavaće sobe. Na podovima parket Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 44.500 €, 36,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Odličan, veliki, jednosoban stan, 36 kvadrata i velika natkrivena terasa 10 kvadrata. Prvi sprat, lift, centralno grejanje, odličan raspored. Funkcionalan, u izvornom stanju. PVC stolarija, park ispred zgrade, blizina prodavnica, pijace, pekara i javnog....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 292,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda, Kuća na Popovici, Dvorište kao iz bajke, 220+37m2, Novi Sad +++ Agencijska oznaka 3045031, Kuća na Popovici, Lepo uređeno dvorište 1000m2, 220 + pomoćni objekat 37m2, Novi Sad! Oglašavamo predivnu kuću na Popovici koja se sastoji iz tri etaže: suteren, prvi sprat....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 250.000 €, 203,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Boleču 203m2, spratnosti prizemlje + sprat, na placu od 7.6a, 3 terase, lokal koji izlazi na glavni put (pogodan za izdavanje). Od prostorija: u prizemlju hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Na prvom spratu 4 prostorije, 2 terase. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 360.000 €, 293,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u centru grada, a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća sa bazenom na placu od 2,2 ara, sa 2 lokala koji gledaju na ulicu od 31m2....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 420.000 €, 342,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Fenomenalna kuća površine 342m2, grejanje je EG/gas, spratnost PR+I, plac 13a. Na placu postoji bazen, dvorište je pod video nadzorom, postavljen je alarmni sistem, parking. Ova luksuzna nekretnina se nalazi u blizini Beograda, u idiličnom okruženju uz reku. Stambeni prostor ima 265....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 420.000 €, 342,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 370.000 €, 303,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na tri sprata od 303m2 u mirnom delu Telepa.U sklopu parcele se, sem kuće nalaze i dva objekta, prizemlje i 1,0 stan od ukupno 40m2 na prvom spratu.Kuća je dobra i kao investicija, kao poslovni prostor(trenutno postoje Zakupci), i kao odvojeni stanovi za rentu. Za....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 370.000 €, 303,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova impozantna kuća na tri sprata nudi elegantan i prostran dom u mirnom delu Telepa. Sa ukupnom površinom od 303 kvadratna metra, ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i funkcionalnosti. Smeštena na velikoj parceli, ova kuća se ističe svojom prefinjenom arhitekturom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 180.000 €, 148,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u ulici Cara Dušana,na izvanrednoj lokaciji, u samom centru grada pored Procredit banke. Prostor pokriva ceo prvi sprat površine 148 m2. Sastoji se od 5 kancelarija, kupatila i kuhinje. Grejanje na struju (u zgradi postoji priključak za gas). Poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 270.000 €, 223,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću u naselju Lipovica ,koja se nalazi na Lipovičkom Putu na samoj stanici autobusa 534. Sarađena je 1975 godine od čvrstog materijala. Uknjižena je na 223m2 ( bruto površine 275m2) Suturen se sastoji od kuhinje sa trpezarijom , dve sobe ,kupatilo i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 427)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>