• GoHome Professional
1.sprat barem 90 m2 do 85000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat barem 90 m2 do 85000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat barem 90 m2 do 85000 eura

  • Za upit "1.sprat barem 90 m2 do 85000 eura" pronađeno 153 nekretnina - prosečna cena 458 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 83.000 €, 104,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski četvorosoban stan u strogom centru grada. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila, toaleta, i četri sobe od koje su dve prolazne. Stan ima terasu. Nalazi se na prvom spratu. Pogodan je kako za stambeni, tako za poslovni prostor. .

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat barem 90 m2 do 85000 eura'
82.500 €
82.500 €
85.000 €
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i višenamenska prostorija (podrum) koja pruža mogućnost opremanja po želji....

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 81.700 €, 86,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor površine 86 m², smešten u Pupinovoj palati, jednoj od najreprezentativnijih zgrada u Novom Sadu. Prostor se nalazi na 1. spratu i poseduje funkcionalan raspored. Karakteristike prostora: • prostrana prostorija sa izdvojenim prostorom za kuhinju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.750 €, 95,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude veoma kvalitetan stan, na prvom spratu, lepe, male zgrade, u mirnoj ulici Mitropolita Stratimirovića. Stan ima zaseban ulaz i trenutno funkcioniše kao Škola stranih jezika. Poseduje četiri prostorije-koje sada imaju funkciju prijemne sobe i tri učionice.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

PIVARA – u kuci 86 I EG 86.000 Prodaje se trosoban stan na prvom spratu kuce. Adaptirano je pre godinu dana. 86mkv je uknjizena povrsina stana (gradjevinska), 78mkv je grejna, a 90mkv je ukupna povrsina. Sastoji je od ulaznog hodnika, odakle se ide u sanitarni cvor sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, Sobina, 79.000 €, 130,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

EXKLUZIVNA prodaja - na prodaju odlična kuća u naselju Sobina, u ulici Stevana Sremca. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 390 m2; Površina placa 3. 5 ara. Sastoji se od suterena + 2 sprata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 78.000 €, 256,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 76.500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten poslovni prostor idealan za mirne delatnosti. U blizini Pupinove palate, Trga mladenaca. * I sprat * Površina 90m2 * Četiri kompletno nameštene kancelarije * Kuhinjski deo * Četiri klima uređaja Useljiv od 01.07! Za više informacija, kontakt: 069/383-1004....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PADINSKA SKELA, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 65.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dva sprata kuće suturen i I sprat. Kuća se nalazi na placu od 3ara. Stanovi su kompletno za adaptaciju, suturen je 43m2, I sprat je 72m2. Postoji mogućnost da se dogradi još jedan sprat, tako da je pogodna kako za porodice kojima je potreban komfor tako i za investitore....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 75.000 €, 1438,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište u gradjrvinskom području - na vrhu brega! Voda i struja su blizu placa. Ruža vetrova, sa terase na prvom spratu buduće vikendice predivan pogled na sve četiri strane - na Novi Sad, Frušku goru, Dunav i pola Vojvodine! Do placa vodi asvaltni put pa trista pedeset....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se sa stoji od prizemlja i od sprata, po 80 m2 je i prizemlje i sprat. Pomoćni objekti nisu legalizovani. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Apelovcu, strukture objekta P+I. Nalazi se u blizini OŠ, vrtića, raznih marketa. Površina kuće je 88m2 (44m2 u osnovi). Prizemlje je po strukturi jednosobanog stana, ali može biti u funkciji jednoiposobnog. Sastoji se od jedne odvojene prostorije, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski četvoroiposoban stan 100m2 u Stražilovskoj ulici , nalazi se na prvom spratu stambene zgrade.Useljiv odmah, cena 750e.Pozovite 0637607888 .

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 74.800 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje kompletno namešten kancelarijski prostor na prvom spratu koji je sačinjen od tri kancelarije, kupatila, hodnika i čajne kuhinje. Idealno za tihe kancelarijske poslove. U dvorištu postoji mogućnost parkiranja na zajedničkom parkingu. Potreban depozit kao i jednokratna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.400 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban salonski stan od 124m² u mirnoj ulici u centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Dvostrano orijentisan, kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodice, kao i za poslovni prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 74.200 €, 162,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na placu od 8,5 ara. Kuća se nalazi u najlepšem delu sela, u blizini reke, okružena zelenilom. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 70.000 €, 500,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

II lipska rampa, plac 4.3a i neupisana renovirana kuća 180m2 na dva nioa. Prvi sprat nezavršen. Prizemni nivo 90m2 u odličnom stanju, parno grejanje, pomoćne prostorije, garaža. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu kuću kod Kosjerića Nalazi se na 7km od Kosjerića i 25km od Divčibara Mirna lokacija sa prelepom okolinom i prirodom Kvalitetna, starija gradnja, iz 1986 godine Održavana, sređena i sa nedavno obnovljenom fasadom Kuća ima 200m2, na placu od 45....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja. Odlicna, spratna, funkcionalna kuca od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaze, u....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 87.550 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u lepom delu Kisača. Mirno vojvođansko mesto na svega 15km od centra Novog Sada. Svi potrebni sadržaji potrebni za kvalitetan život se nalaze u blizini. Okružena zelenilom , sa lepim placem. U nastavku kuće je pomoćni objekat, letna kuhinja i radionica u površini od....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 69.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na odličnoj lokaciji porodičnu kuću površine 184 m² sa pripadajućom okućnicom površine 179 m² koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul.Pionirska br.31 neposrednoj blizini Osnovne Škole i Doma zdravlja. Koncipirana tako da; u suterenu je smeštena garaža....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju kuću ukupne površine 100m2 na 2,60 ari placa koja se nalazi u Parunovcu. Kuća se sastoji od dva sprata. Na prvom spratu se nalaze hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo. Na drugom spratu se nalazi spavaći blok, koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 149)

<< <1 2 3 4> >>