• GoHome Professional
što manji zadnjih 14 dana porasla cena pogodan do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji zadnjih 14 dana porasla cena pogodan do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji zadnjih 14 dana porasla cena pogodan do 20 eura/m2

  • Za upit "što manji zadnjih 14 dana porasla cena pogodan do 20 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 19 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 21 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 52.000 € na 62.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 62.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 52.000 €
20.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u lepom delu mesta Rogača, podno Kosmaja. Plac 33 ara sa prilazni putem , građevinsko zemljište. Blizu je asfaltni put, voda, struja. Pogodno za sve namene. Po informaciji o lokaciji može da se zida PR+1+PK i pomočni objekat (garaža). Idealan za gradnju objekta za život....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 8.000 € na 10.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PETROVAC, 10.000 €, 2749,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 8.000 €
03.04.2026 - 10.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Lužnicama od 27.49m2 .Plac se nalazi na 200m od magistralnog puta za Topolu. . Plac je ravan,pogodan za gradnju i pored njega prolazi nekategorisani put. Nema priključaka za struju .,Na placu se nalazi nezavršen objekat od šljaka bloka dimenzija 4,5 puta 5m sa stavljenom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 44.500 € na 56.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Palilula, 56.000 €, 3583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 44.500 €
03.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 19.000 € na 20.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 20.000 €, 7367,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2022 - 20.000 €
01.08.2022 - 18.000 €
05.09.2022 - 17.000 €
28.10.2022 - 18.000 €
14.12.2022 - 17.900 €
06.01.2023 - 22.000 €
08.02.2023 - 20.000 €
08.03.2023 - 19.888 €
24.03.2023 - 25.000 €
02.04.2023 - 28.000 €
21.04.2023 - 18.000 €
12.05.2023 - 22.000 €
09.06.2023 - 18.500 €
30.06.2023 - 20.000 €
23.08.2023 - 25.000 €
17.11.2023 - 12.000 €
29.12.2023 - 18.000 €
17.04.2024 - 20.000 €
14.08.2024 - 19.000 €
27.12.2024 - 19.900 €
05.02.2025 - 20.000 €
30.07.2025 - 19.000 €
03.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2022.,

www.berzanekretnina.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu asfalta, priključaka na struju i vodu, železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. UUpisano kao njiva i obraslo drvećem i rastinjem. Kupac plaća proviziju. 069/236-5768 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji porasla cena pogodan do 20 eura/m2 (11)
  • što manji zadnjih 14 dana pogodan do 20 eura/m2 (17)
  • što manji zadnjih 14 dana porasla cena do 20 eura/m2 (28)
  • što manji zadnjih 14 dana porasla cena pogodan (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?