• GoHome Professional
što manji barem 70 m2 do 41000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • što manji barem 70 m2 do 41000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji barem 70 m2 do 41000 eura

  • Za upit "što manji barem 70 m2 do 41000 eura" pronađeno 6 857 nekretnina - prosečna cena 105 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 43000 eura (malo skuplji)
    • do 23 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Kuća: KOLUBARSKI OKRUG- Valjevo-Širi centar, , Belo brdo K.P: 2902 KO Miličinica, 70m2, 48ari, 35000 eur .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije gradnje tipa tuglara, površine od 75m2 + pomoćni objekat od 60m2, uz ostale ekonomske prostorije (garaža, plastenik, šupa i sl) na placu površine od 9 ari, sa lepim pogledom na Niš, na odličnoj lokaciji u Knez selu, u blizini crkve Sveti Ilija i česme sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BACKI JARAK, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinski prostor na glavnom putu u Bačkom Jarku. Nalazi se 10km od Novog Sada, a od autoputa Beograd - Novi Sad 7km. Glavna magacinski prostor je 70m2, a u dvorištu postoji i pomocni oko 30m2. Dvorište je dužine 25m, a širine 7m. Kamionski prilaz. Dodatan prostor za kancelariju.....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten stan koji je odmah useljiv. Nalazi se u mirnoj ulici, a opet na svega nekoliko koraka od svih važnih sadržaja, što zakupcima omogućava udoban i praktičan život. Prostor je uredan, prijatan i spreman da postane novi dom. Dodatna pogodnost je što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 70,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Mužlja – dvosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 70m2 (uknjiženo 53m2) + više pomoćnih zgrada na placu površine 11,5 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, bez kupatila. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 70,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 70,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 22.000 €, 70,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od centra Novog Bečeja, prodaje se trososobna porodična kuća površine od 70 m 2 sa pomoćnim objektom površine 36 m 2 koji čini u prirodi stvari sastavni deo stambenog objekta na parceli površine od 10 ara 78 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u dobrom stanju....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 18.000 €, 70,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sprat-potkrovlje u sivoj gradnji P0=73m2 na zajedničkom placu P= 2.15 ari, objekat poseduje gradjevinsku dozvolu i projekat za adaptaciju. upisana svojina prvivatna. Mogucnost prepravki i dobijanja trosobnog stana. Za više informacija i razgledanje nekretnine pozvati:065/222....

 
 
 
  Kuća, VUKMANOVO, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja vikendice na putu za Vukmanovo, pored asfaltnog puta, na placu od 21ara.Vikendica je čvrste gradnje i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju ima dve sobe, na spratu,hodnik,dve sobe,terasa dok je potkrovlje nesređeno. Plac je veliki,pod nagibom,zasađen voćem,sa....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, TITEL, 40.300 €, 71,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052831…TITEL,TROSOBAN, 71M2 Predstavljamo vam odličan trosoban stan u Titelu od 71 m², smešten u samom centru , na četvrtom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina je prava prilika za sve koji traže stan sa odličnim rasporedom i puno dnevne svetlosti. Stan ima trostranu orijentaciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 39.050 €, 71,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan, svetao stan u ulici brace Ribnikara u funkciji kancelarije. Blizina bulevara Oslobodjenja, futoske pijace, stajalista gradskog prevoza Izdaje se pravnim licima. Obavezan depozit. Vise informacija na broj 0611436777 Sprat, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 39.000 €, 71,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stara kuća za rušenje ili adaptaciju površine 71 m2. Kuća se nalazi na poljoprivrednom zemljištu i sastoji se od 3 sobe. Struja je monofazna,grejanje na čvrsto gorivo, bušeni bunar je dubine 60 m. U dvorištu postoje pomoćni objekti. Iza kuće je poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 36.000 €, 71,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU, U STAMBENOJ ZGRADI SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. STAN JE KLIMATIZOVAN. STRUKTURA STANA; PREDSOBLJE, KUPATILO, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, I LOĐOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. VREDI POGLEDATI. BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu, useljiv od 01.10, potreban depozit. Uz stan ide i parking mesto. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

71m2 GRBAVICA, pogodan za kancelariju +++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 33.990 €, 71,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji u srcu Čuruga – idealna za one koji znaju da prepoznaju potencijal! Objekat se nalazi na prostranom placu, sa kompletnom infrastrukturom na dohvat ruke. Nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu, sa beskonačnim mogućnostima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma prostran trosoban stan kod pozorišta. Idealan za porodice Stan nije pet friendly. Useljiv od 01.05. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma prostran trosoban stan kod pozorišta. Idealan za porodice Stan nije pet friendly. Useljiv od 01.05. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Mirijevo, Kraljičin Cvet, ul. Ljube Danilovića | 71m² | 3 spavaće sobe | Terasa | Parking Izdaje se funkcionalan, kompletno namešten stan od 71m² u prizemlju novije zgrade u naselju Kraljičin Cvet, ulica Ljube Danilovića. Struktura stana: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja, centra grada, Futoške pijace Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo i velika terasa. Tri televizora, klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 25.000 €, 71,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju staroseoska kuca 71m2 u selu Bogovina,na nekih 3km od glavnog puta.Kuca je mekog materijala,ima tri prostorije,od kojih jedna od njih ima staroseoski kamin.Iako je star objekat je u dobrom stanju,takodje poseduje plac gde je nekada bio vocnak.Ima struje i vode sto je u....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 71,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u selu Guncati kod Knića smešten u prirodi gružanskog kraja, sa prelepim pogledom na jezero (udaljenost vazdušnom linijom oko 3 km), ograđen drvenim tarabicama. Plac je nedavno sređivan. Kuća na placu je starogradnja sa mogućnošću....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 71,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Gakovu. -Povšrina kuća je 71 m2, a povšrina placa je 522 m2. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kao i dve spavaće sobe, -Grejanje je na čvrsto gorivo i struju. Struja je trofazna. -Po podu se nalaze pločice i laminat, stolaija....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižene površine 71m2 u selu Mokra, 3km od Bele Palanke. Kuća se nalazi na placu površine 703m2. Kuća je pravljena od blata i slame i nije uslovna za život. Ima monofaznu struju i priključena je na seoski vodovod. Kuća je uknjižena, svojina privatna. Za....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 41.000 €, 72,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo na prodaju prelep trosoban stan koji je nedavno renoviran i nalazi se na odličnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da stvore svoj idealan dom prema vlastitim željama i potrebama. Trenutno je na struju, ali postoji mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 534)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>