• GoHome Professional
što jeftiniji do 619 eura/m2 300 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • što jeftiniji do 619 eura/m2 300 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 619 eura/m2 300 m2

  • Za upit "što jeftiniji do 619 eura/m2 300 m2" pronađeno 506 nekretnina - prosečna cena 423 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 109.000 €, 321,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sombor, Goge, 321m2, četvorosobna kuća U mirnom delu Sombora, prodaje se kuća sa poljoprivrednim zemljištem. Stambeni deo objekta od 169m2 sastoji se od prostrane dnevne sobe objedinjene sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnika, kupatila i podruma. Ulaz u kuću krasi velika....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 110.000 €, 300,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE NEPOKRETNOST POVRŠINE 11 ARI, SA PORODIČNOM KUĆOM POVRŠINE OKO 300M2 U INDUSTRIJSKOJ ZONI, PROSTOR JE POGODAN ZA IZGRADNJU POSLOVNO-STAMBENOG OBJEKTA. U NEPOSREDNOJ BLIZINI JE VELIKIH SAOBRAĆAJNICA. ŠIRINA PARCELE UZ ULICU JE OKO 18 METARA. .

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 110.000 €, 295,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće koja se nalazi u Lebanu. Kuća je površine 260m2, luksuzno opremljena bez ulaganja sa 3 kupatila, i 2 kuhinje, nekoliko terasa malih i velikih. Sastoji se od suturena tj. podruma koji je pretvoren u stambeni prostor, prizemlja, sprata i potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 110.000 €, 314,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stambeno poslovne zgrade od 314m2 na 6.6 ari placa. Poslovni deo objekta se sastoji od: prijemnog odeljenja sa mašinskom alatnicom, radionicom sa magacinom. Stambeni prostor se sastoji od stana neto povrsine 161 m² - sprat objekta je nezavrsen. cena 110.000eur VISE INFO NA....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 322,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena na dva nivoa, od čvrstog materijala u Malom Bajmoku. U svom sastavu kuća na prvom spratu ima hodnik, jednu zasebnu sobu, kuhinju sa ostavom, trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo sa kadom i odvojen toalet. Na drugom spratu se nalaze dve zasebne sobe, jedna....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 310,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Velika, prostrana kuća u blizini Akva Parka u Jagodini. Pogodna za život dve ili tri porodice. Sastoji se od dva posebna, trosobna stana i pomocnog objekta cvrste gradje u istom dvoristu povrsine od 55m2. Svaka celina ima posebne ulaze.Privatna svoina 1/2. Lokacija odlicna , blizina....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 135.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 115.000 €, 290,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 115.000 €, 320,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana kuća, smeštena na svega 2km udaljenosti od čuvene Vrnjačke Banje, u mestu Rudjinci. Ova prostrana kuća prostire se na 320m2 i nalazi se na 4,27ari placa. Kuća je organizovana na tri etaže, koja može da se odvoje u tri zasebne celine. Prizemlje se sastoji iz prostrane....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 118.000 €, 298,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i papirološki čista. U prizemlju je veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe,hodnik,kupatilo i dve terase(sa ulične i dvorišne....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u naselju Stara stočna pijaca. Kuća je po spratnosti Su+Pr+Sp+Pot, ukupne korisne površine oko 300м2 i nalazi se na placu od 465m2. Unutrašnji prostor je povezan unutrašnjim stepenicama. U suterenu je....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 119.000 €, 295,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Moderna prizemna kuća na odličnoj lokaciji u Svilajncu Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik moderne prizemne kuće, uz mogućnost da završne radove, izbor materijala i boja prilagodite svom ukusu. Kuća ima površinu od 295 m² i nalazi se na placu od 8,63 ara. Građena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju .

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Opovu selu na oko 30 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 300 m2 sa 16 ari placa. Kuća spratna, sa visokim suterenom, u osnovi 134 m2. Kuća sređena uz manja ulaganja odmah i useljiva. U prizemlju 1 spavaća sobeasa ulice,veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,hodnik,terasa....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća u Odžacima na lepom ograđenom i uređenom placu. Kuća je sastoji od suterena, visokog prizemlja i sprata sa dodatnim pomoćnim prostorijama kao i balkonima i natkrivenom terasom. Ovo je ozbiljna porodična kuća koja u potpunosti zadovoljava sve potrebe porodicepa....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Banatskom Novom Selu ul. Žarka Zrenjanina 121. Uknjižena vlasništvo 1/1, 300kvm, plac 15ari,prateci objekti, letnja kuhinja, velika zatvorena garaza,bašta iza kuce, unutra kompletno završena. Za više informacija poziv na 0645550202 (VIBER). Mozete uzeti stambeni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 294,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Bagremar, površina 294 m2, za koju je potrebno renoviranje, može se koristiti I kao poslovni objekat. Ima sve priključke, kao i građevinsku dozvolu. Nalazi se na placu površine 374 m2, uvučena je od ulice. Stepenište koje vodi na potkrovlje koje se može preurediti u....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 120.000 €, 282,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu centra. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, građena je čvrsto i kvalitetno. Priključena je na trofaznu struju i gradsku kanalizaciju. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 320,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dve velike prostorije u podrumu. Na spratu ima kuhinju sa predsobljem i 3 velike spavaće sobe. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 280,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Porodična uknjižena kuća u Velikom Borku O kući Samostalna kuća Etaž: 2 Površina: 280 m² Površina placa: 7.25a Grejanje na čvrsto gorivo Dodatne prostorije: kupatila (2), ostava, terasa Opremljenost: Prazno - internet Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Oglas....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 277,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem i dvosoban stan u dvorištu naselje Zeleno polje. Kuća sa potkrovljem površine 216 m2 - u prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju koje treba da se završi (podovi, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 323,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac 323m2 na Pantaleju, Pod Vinik sa započetok kućom od 110 m2 u osnovi. Kuća je u sivoj gradnji ima vodu i mogućnost priključka struje Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 300,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆ DOGOVOR OKO CENE! Materijal: Puna opeka Parcela: 610m² Izolacija: Demit 5cm Garaža: DA Spratnost: Po+P+1 Grejanje: Gas, crepane peći Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon: DA | CATV: DA Terasa: 3 terase Pod: Parket, Brodski pod, Pločice Tereti:....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 125.000 €, 300,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje. Objekat je sagrađen na placu od 4 ara. Veoma pogodan kako za život tako i za poslovni prostor. Potrebni su završni radovi na potkrovlju. Kuća je priključena na gradski vodovod i kanalizaciju. Odmah useljiva. Kontakt telefon 0600993334.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kluz, 125.000 €, 300,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac na prodaju izmedju Bulevara Kralja Aleksandra i Matice Srpske. Do placa se moze pristupiti skretanjem iz Matice Srpske kao i Lošinjskom ulicom, iz pravca Bulevara K. Aleksandra. Veličina placa 327 kvadratnih metara sa prilaznim putem. Plac se nalazi na gradskom građevinskom zemljištu.....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 125.000 €, 297,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Tip: kuća Lokacija: Novo Naselje Površina: 297 m2 Parcela: 6,18 a Struktura: 3+ Grejanje: etažno grejanje Stolarija: pvc Fasada: termo Kuća zidana 2017 godine, centralna klimatizacija, podno grejanje u celoj kući. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 125.000 €, 274,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Terasa Solunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 327,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 327 kvadratnih metara sa prilaznim putem (urađena parcelacija) na drugoj parceli od istog vlasnika. Lošinjska Donja, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Lešće, plac za gradnju.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kluz, 125.000 €, 327,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 327 kvadratnih metara sa prilaznim putem (urađena parcelacija) na drugoj parceli od istog vlasnika. Plac se nalazi na gradskom građevinskom zemljištu. Lokacijski se plac nalazi blizu novog puta (ulica Matice Srpske) u blizini Olimpa i ima dve....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 128.750 €, 303,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Vrbasa, udaljena 30 minuta vožnje od Novog Sada, nalazi se prava mala skrivena oaza. Prostrana kuća površine 253m2 - sastoji se od dnevne sobe, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, vinskog podruma, uređene letnje kuhinje i kompletno renovirane i opremljene garsonjere....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 129.000 €, 316,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA na prodaju kuća, sa prelepim pogledom, na samom vrhu Kosmaja Savršena za beg iz gradske vreve i uživanje u tišini i okolnoj prirodi. Kuća ima 316m2 gradjevinske površine (260m2 korisne) i 14 ari placa Sastoji se iz 3 etaže Prva etaža: veliki dnevni boravak sa prozorima....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Odlična lokacija za porodični život *Poseduje podrum Prilaz - PEŠAČKA STAZA i ASFALTNI PUT 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – Kuća bruto površine 300m2 (prizemlje + sprat + potkrovlje) koja se sastoji od trosobnog stana površine 93m2, četvorosobnog stana površine 145m2 i još jednog trosobnog stana sa letnjom kuhinjom u dvorištu neto površine 62m2 sa garažom i nastršnicom za parking na placu površine....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.heroldo.com

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode, komfora i funkcionalnosti. Na prostranom placu od 82 ara, smeštene su dve kuće ukupne površine 300m², što pruža obilje prostora za porodični....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 150.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 170.000 €
05.09.2025 - 150.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 300m2 na placu od 5.45ari. Prizemna kuća nalazi se na uličnom delu parcele i sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, ostave, kupatila i natkrivene terase. U produćetke iste nalazi se dvorišni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2024.,

www.indomio.rs

Kuća sa tri stambene jedinice u naselju Gradnulica, neto površine oko 300m2, na parceli površine 4,19ari.Izgrađena od čvrstog materijala.Sastoji se od tri stambene jedinice, jedan četvorosoban i dva trosobna stana, sve stambene jedinice su etažirane (u katastru upisani kao posebni....

 
 
 
  Apartman, ĆUPRIJA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs