• GoHome Professional
što jeftiniji do 588 eura/m2 260 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • što jeftiniji do 588 eura/m2 260 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 588 eura/m2 260 m2

  • Za upit "što jeftiniji do 588 eura/m2 260 m2" pronađeno 484 nekretnina - prosečna cena 442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 79.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u širem centru Zrenjanina, izuzetna lokacija, površine 240m2, na parceli od 3a i 21m2.Prednji -ulični deo sastoji se od pet soba , kuhinje, kupatila i zavorenog trema.Zadnji deo kuće je u dosta lošem stanju i zahteva potpunu rekonstrukciju ili rušenje.Kuća uz detaljnu adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 79.000 €, 283,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Knjaževcu, 283m2 sa placem od 153m2. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 79.000 €, 283,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelepu prizemnu kuću na odličnoj lokaciji Sremskim Karlovcima. Kuća je bez ulaganja, kompletno renovirana 2011. godine. U zadnjem dvorištu je prelepo uređena bašta za odmor. Poseduje garažu, ostavu i gostinjsku sobu izvan same kuće. U pitanju je nekretnina koju....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 79.000 €, 283,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/knjazevac-centar/525256 .

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Orlovat – petosobna spratna kuća sa lokalom ukupne površine 200m2 + manja jednosobna kuća sa podrumom površine 60m2 + pomoćne prostorije na placu od 14,6 ara. Trofazna struja, grejanje pećima na čvrsta goriva, u spratnoj kući dva kupatila, u manjoj jedno kupatilo, manja kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja, asfalt, plac 2. 5a U ponudi vikend kuća na Srebrnom jezeru, u selu Ostrovo, na samo 300m od jezera. Kuća poseduje dva odvojena stana i nalazi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Orlovat - petosobna spratna kuća sa lokalom ukupne površine 200m2 + manja jednosobna kuća sa podrumom površine 60m2 + pomoćne prostorije na placu od 14,6 ara. Trofazna struja, grejanje pećima na čvrsta goriva, u spratnoj kući dva kupatila, u manjoj jedno kupatilo, manja kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Srebrno jezero- sama kuća na placu 3 ara. Kuća rađena od čvrstog materijala, rađena za sebe i uživanje. Prizemlje i potkrovlje. Odmah useljiva, potrebno je higijensko krečenje. Dvorište sa dosta zelenila, tuja i cveća, garaža, na placu ima zidani rsotilj, pečenjara, sušara za meso.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 255,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Objekat izgrađen 1997. god. površine 255m2, na glavnom putu Sombor – N.Sad, prema Kljajićevu. U prizemlju je prostor za radionicu, auto-servis sa dva kanala i 3 mesta za auto. Čardak, 5 boksova za pse i letnjikovac. Na spratu se nalaze tri sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 80.000 €, 266,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Baćevac je naselje opštini Barajevo u predivnoj prirodi, a udaljeno svega 20 km od Beograda. Plac i kuća su udaljeni od Ibarske magistrale 1,4 km,a do placa je asfaltirani put. U blizini je fudbalsko igralište. Plac pruža brojne mogućnosti za bavljenje povrtarstvom i voćarstvom, a....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 250,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje sa spoljnom izolacijom, PVC stolarijom. Ima pripadajuću halu pogodnu za razne delatnosti, i sve to na prostranom placu od 15 ari, uz glavni prometni put, na 2 km od centra grada. .

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 80.000 €, 250,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUCA U Starim Banovcima ulica Djoke Jovanovica 1 .Velika kuća ima 200kvadrata a mala kuca 50 kvadrata.Obe kuce su na placu od 11ari .Vlasnik sam nepokretnosti 1/1.Cena 80000 evra. Sve ostale info po pozivu 064-27-32-637 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 247,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu postoje tri spavaće sobe,kupatilo, terasa. Na spratu postoji izdvojeni stan površine 58m2 u kome kupatilo, i jedna velika soba. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Dunavska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 82.000 €, 256,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo veliku porodičnu Kuću u Srbobranu preko puta Osnovne škole, put za Bečej, Pr+1+Pk Bruto površine 322m neto 256m + pomoćne prostorije bruto površine 88m neto 70m,lep plac 470m.Kuća je starije gradnje iz 80-ih,od čvrstog materijala,u prizemlju je kuhinja sa trpezarijom,dnevnim....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 82.000 €, 270,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi Porodičnu kuću površine 270 m2 /osnova 90m2/, spratnost:Po+Pr+1S koja se nalazi u Prijepolje, potes Bostani, ulica Rajka Divca, u neposrednoj blizini mini marketa Tref i Energomontaže, podeljena po verikali na 2 ,potpuno nezavisne, stambene jedinice. Ima uređenu....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 82.400 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Golubcu starije gradnje od čvrstih materijala. Uz samo kuću na placu dosta pomoćnih objekata što ovu nekretninu čini vrlo zanimljivo zvog razlonikosti njene namene. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 0648222148 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 82.400 €, 240,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dve odlične kuće na placu od 820 m2, Kuće su uknjižene po zakonu o zakonjenju i od čvrstog su materijala. Rađene za sebe, tako da može živeti višečlana porodica. Na prvoj kući postoji veliki dnevni boravak, uvučena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo ostava, i gore na spratu 3 sp.sobe....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 82.400 €, 239,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Nadalju sa prelepo uređenim dvorištem.Kuća se nalazi u mirnoj ulici, okružena zelenilom. Na placu imaju dve stambene jedinice, gde je kuća do ulice kompletno renovirana, a druga je manja i novosagrađena. U kući ima tri sobe, odvojena kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 84.000 €, 241,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana kuća građena od čvrstog materijala. Sa ulične strane se nalazi lokal, može da bude i poslovni i stambeni prostor. Odlično pozicionirana, u centru, u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtić, pošta. Kuća je bez ulaganja i odmah je useljiva. U obzir dolazi i zamena....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 84.000 €, 241,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, izuzetno fukncionalna kuća, površine 241 m2 na placu od 21,31 ar. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, dečije sobe sa zasebnim kupatilom i kupatila. Kuća je spojena....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 260,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA NA DVE ETAŽE, SA POSEBNIM PRIKLJUČCIMA. SA POSEBNIM ULAZIMA. POVRŠINA PLACA JE PREKO SEDAM ARI. .

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 85.000 €, 254,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda, kuća sa pomoćnom zgradom i garažom. Kuća 200m2. Prizemlje – dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo. Na spratu još 4 spavaće sobe, kupatilo. Pomoćni objekat: hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa kuhinjom. Garaža. Za više informacija i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 270,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Kuca u Meljaku sa građevinskom dozvolom 270m2 dvorištem i njivom od 1,25 hektara. Dva četvorosobna stana + 40m2 u prizemlju , letnji boravak + dodatne ekonomske prostorije (ostava za ogrev, kotlarnica,prostorija za alat pribor) , grejanje na kotao (struja čvrsto gorivo). Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 273,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dva objekta u selu Uzići, u neposrednoj blizini magistralnog puta Požega -Užice. Stambeni objekat je kuća, spratnosti suteren+prizemlje+potkrovlje, a poslovni objekat je hala(dimenzija 8mx 8.5m) sa pomoćnim prostorijama(magacini i dr). Sve je smešteno na placu površine 923....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 280,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 98.000 €
25.10.2024 - 90.000 €
29.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo seosko domaćinstvo u Beljini sa kućom, pomoćnim objektima i zemljištem. Kuća je četvorosobna i za renoviranje od 84m2 . Ispod cele kuće podrumske prostorije. Na placu su i dva pomoćna objekta, oko 197m2. Plac ima 100 ari,struju, vodu,dva bunara,asvaltni....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 85.000 €, 240,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom centru Velikog Popovića, idealan za život i siguran pasivan prihod! POSLOVNI PROSTOR – 40m² Lokal je već izdat dugoročnom zakupcu, što znači da odmah po kupovini ostvarujete prihod! STAMBENI DEO – 200m² Prostran, svetao....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 89.000 €, 260,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve porodične kuće u Leskovcu u mirnom i odličnom delu grada za život, na placu površine 5,20 ara. Prva kuća je na dve etaže ukupne površine 166m2 sledeće strukture: dnevna soba sa izlazom na terasu i kuhinja, kupatilo, dve spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnik. Druga....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 89.000 €, 261,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Niškoj banji, 261m2 stambene površine, sa pomoćnim objektom od 23 m2 I drugim pomoćnim objektom od 16 m2, na placu od 3,63 ara. Kuća se sastoji od prizemlja koje čini ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo, prvog....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 89.000 €, 236,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja komplet uknjizene kuce sa garazom i svim pomocnim objektima na 12ari placa, na 3 nivoa. U neposrednoj blizini se nalazi bus stanica sa vise linija geadskog prevoza, a jedna linija Vranic direktno povezuje sa Banovim Brdom. Sto je veliki benefit. Vranic je naselje koje ima....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 89.250 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična spratna kuća u jednom od najlepših delova Rume. Lokacija odlična - porodično naselje u blizini svih bitnih sadržaja (škole, vrtić, prodavnice, igralište, restorani, frizeri - sve na dohvat ruke, odlična povezanost sa centrom grada). Kuća je spratna, čvrsta gradnja,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 89.900 €, 266,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Celarevu. Kuca je na placu od 337m2. Gradjevinska povrsina kuce je 191m2 a gradjevinska povrsina pomocnih objekata je 75m2. U povrsinu kuce spadaju: Podrum sa kotlarnicom za grejanje na cvrsto gorivo i gas Prizemlje: spavaca soba, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 89.999 €, 261,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću na dobroj lokaciji kod novog kružnog toka na Teslinom naselju, preko puta nove zgrade. Kuća je od betona i blokova, što se vidi i na slikama. Ima struju i gradsku vodu i parking mesta. Kuća ima tri nivoa po 87m2/nivo (ukupno 261 m2). Legalizovan je. Interesovati....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 90.000 €, 263,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez vecih ulaganja,grejanje na struju,obe do ulice,frontalno dosta siroko,kolski ulaz,lepa lokacija,mogucnost zamene za manji stan,ukupan....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 90.000 €, 263,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi prizemna kuća u neposrednoj blizini centra Sombora. Na placu se nalaze dve kuće. Jedna površine oko 55m2, dvoiposobna i druga kuća veličine oko 210m2. Plac je pravilnog oblika veličine od 811m, sa frontom do ulice oko 21m širine. Manja kuća zahteva minimalna ulaganja, veća....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – petosobna kuća površine 250m2 na placu od 6,66 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, terasa, 2 kuhinje, 2 kupatila, tolaet, nema kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Moguća zamena za stan. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2023.,

www.heroldo.com

Legalizovana, spratna kuća lepljena sa jedne strane na tri nivoa + potkrovlje. U suterenu ima kotlarnicu, sobu, kuhinju i prostor za kupatilo. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka, fizički izdvojene kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase. Na spratu su još tri....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 110.000 € na 90.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 270,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Duvanika Su+P+Pk, površine 270m2, na parceli 4,12ari.Kuća se sastoji od tri etaže, suterena, prizemlja i potkrovlja.U suterenu su tri prostorije i sanitarni čvor.Prizemlje se sastoji od tri sobe, kuhunje, trpezarije, kupatila i terase.U potkrovlju su tri sobe, kuhinja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 439)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>