• GoHome Professional
zemljista srbija - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • zemljista srbija - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista srbija

  • Za upit "zemljista srbija" pronađeno 18 922 nekretnina - prosečna cena 68 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 3440 m2
    • do 4300 m2
    • 4300 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 4300 m2
    • 5160 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 11.000 €, 371,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa. Površina placa je 371 m2. Uknjižen, građevinsko zemljište. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 292.000 €, 6510,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U Starim Banovcima, na obodu naselja, graniči se leva strana ulice Jovana Kocica i područje gradskog građevinskog zemljišta gde je predviđena stambeno poslovna delatnost. Ove tri parcele širine 36,5m sa obe strane imaju put i prilaze. Postoji informacija o lokaciji koju ću prezentirati....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 10.000 €, 1278,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gučkom putu, kod Hrama, na 6 km od centra Čačka, površine 12.8 ari, pogodan za izgradnju vikendice. Plac se nalazi do samog asfaltnog puta. Cena 10000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 70.000 €, 282,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Kertvaroš, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 282kvm. Od priključaka postoji gradska voda, kanalizacija, monofazna struja i gas. Na parceli postoji građevinska dozvola, projekat za izgradnju visoko prizemnog stambenog objekta. Odlična lokacija. Red. br. 25-Z1....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 54.000 €, 5395,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u blizini hotela Nais. Ukupna površina placa je 5395m2. Nalazi se pored autoputa. Uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Niš - Vrtište | Prodaja · 5395m² · 54.000€.

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 26.000 €, 2201,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 2201m2 u građevinskom području u Čereviću. Ravan, pod malom kosinom, ne poseduje priključke, ali su priključci u blizini placa. Prilaz placu je kada se siđe sa glavnog puta malo lošiji, oko 50m, nasut tucanik. Dimenzije 31,5m front x 77m. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 20.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac sa pomoćnim objektom I trošnom kućom u centru Donje Lokošnice površine 12ari. Površina pomoćnog objekta je 140m2. Na kući postoji priključak za struju. Plac je lep i četvrtast, postoje dva puta do placa. Pogodan za gradnju kuće za život, proizvodnog pogona, marketa....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 8.022 €, 4100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 40,11 ari u Sremčici, opština Čukarica, blizu naselja, uknjiženo na prodavca. Mogucnost kupovine još 2 parcele pored, isti vlasnik, jedna je površine 13 ari, druga 134 ara. Za sva dodatna pitanja, pozovite Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 750.000 €, 3762,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična prilika za investiranje. Ravan plac, pravougaonog oblika, širine 35-40m. Lokacija u blizini Grand kafe, neposredna blizina Surčinske ulice. Plac je pogodan za izgradnju većeg objekta. Uknjiženo 3762m2. Agencijska provizija kupca 2% .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 29.000 €, 3579,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. U blizini Toponičkog puta. Ukupna površina placa je 3579m2. Velika parcela pogodna za neku proizvodnju, skladista,i sl. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 145.000 €, 4600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo plac 46 ari, 500 metara udaljen od Smederevskog puta u MML -Novo naselje, Studenac, građevinsko zemljište, POVOLJNO! za ceo plac cena je 3000 eura/ ar, kontakt. 063-399-312 ili 064-1734-880 viber, wacap, EmBi nekretnine, agencijaska provizija za posredovanje koju plaća kupac....

 
 
 
  Plac, BEČEJ, 16.800 €, 1943,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac na veoma atraktivnoj lokaciji, Plac nema izlaz na vodi, ali nije daleko od plaže na Mrtvoj tisi,. Odličan za vikendice i vočnjake. Kontakt 065/3858-888 www.status-nekretnine.com 18089 .

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 61.450 €, 2386,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

*EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Fruške Gore a u Bukovcu Plac od 2386 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIPlac je Visinski umerene konfiguracije vodi se kao Poljoprivredno zemljište sa jednom malom parcelom koja je građevinskoPlac ima blage kosine sa pogledom na tri strane i na mesto Bukovac,prilazni....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 10.094 €, 1442,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, potes Polje-Trešnja, Komarani, Nova Varoš, površine 1442 m2, blaga kosina, sa prelepim panoramskim pogledom. Nalazi se na 10 km od Nove Varoši, a od Rezervara Uvac 2 km, udaljen 250 m od lokalnog asfaltnog puta. Poljoprivredno zemljište....

 
 
 
  Plac, MEĐULUŽJE, 30.000 €, 1400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan plac u Međulužju, na 3km od Mladenovca. Plac se nalazi pored puta, struja i voda su u neposrednoj blizini. Šifra: p373 Veličina: 14 ari Vrsta zemljista: građevinsko Struja: da Voda: da Uknjizen: da Ograđen: ne Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: ☎️ 063 70 30....

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 133.900 €, 1827,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična ponuda, uknjižen plac u građevinskom području. Plac se nalazi u Rumenci. Pravilnog je oblika i ono što ovaj plac čini odličnom ponudom je objekat koji se nalazi na njemu. U pitanju je objekat od 99m2 koji je predviđen za obradu voća ili proizvodnju rakije. Objekat je nedovršen....

 
 
 
  Plac, MEĐULUŽJE, 54.000 €, 9000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 90 ari, Velika Ivanča. Uknjiženo. Deljiv. Cena 600 e/ar. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 199.000 €, 9000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist neketnine vam nude građevinsko zemljište. Trenutno funkcioniše kao poljoprivredno zemljište, nalazi se u blizini Pinka. Za više informacija na uvid informacija o lokaciji. Struja, voda i kanalizacija su na 50 metara od placa, put do placa. Odlično kao investicija. Postoji....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 6.000 €, 100443,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se šuma u Ljubiću, površine 104,5 ari, iznad Macanskog groblja. Cena 6000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 140.000 €, 1000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Plac u Izletničkoj, na početku. 10ari, 30m od glavnog puta. Idealno okruženje za izgradnju porodične kuće. Moguća izgradnja objekta sa više stanova ( oko 1000 kvadrata) Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 380.400 €, 6917,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prema informaciji o lokaciji parcela nje namenjena za poslovanje na ulaznim pravcima spratnosti do P+2. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, BALJEVAC, 20.500 €, 1238,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo odličan plac 12.38 ari u građevinskoj zoni, ima struju na placu, voda do placa, ima i bunar. Vrbovačke ševare, Beograd, Srbija ; Obrenovac, Baljevac, Vrbovačke ševare.

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 195.000 €, 8000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U sve popularnijem podavalskom mestu Trešnja, prodaje se veoma lep, ravan plac površine 79.06 ari. Nalazi se u građevinskoj zoni, na samo 20m od avalskog puta. Ima prilaz iz dve ulice. Pored placa kompletna inrfastrukturom (struja, voda, gas). Informacije o lokaciji na uvid. Za svaku....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 21.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra na sajtu: P458 Odlično i vrlo isplativo plodno zemljište površine 45 ari nadomak Kosmaja, u Maloj Vrbici. Parcela ima voćnjak sa 215 stabala rodne šljive sorti “Stenlej” i “Čačanska rodna” i 2 stabla kajsije. Nalazi se na ruži vetrova, na 15ak km od Kosmaja i udaljena je oko....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 191.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123009. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ugrinovci | Prodaja....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 330.000 €, 4200,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi normalno postavljen na put Železnik- Ibarska magistrala. Pravilnog je oblika, ravan, izlazi na put. U blizini su struja i voda. Dobra investicija. Uknjižen! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 1382,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Striži nadomak puta površine 13,82m2 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 75.000 €, 37084,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Kelebija, Čavolj. Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 37084 kvm (8 parcela). Na placu nema objekata, struje ni vode. Mogućnost kupovine i pojedinačnih parcela. Red. br. Z-74 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 20.000 € na 18.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZAKLOPAČA, 18.000 €, 574,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 20.000 €
11.03.2026 - 18.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Ritopeku nudimo izuzetnu parcelu namenjenu individualnoj stambenoj izgradnji porodične kuće. Plac se nalazi na odličnoj poziciji, sa kompletnom infrastrukturom na samoj parceli, uključujući struju, gas i telefonski priključak, dok asfaltni put....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 23.000 €
23.04.2026 - 22.000 €
07.05.2026 - 21.000 €
14.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Visoka, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Jovanovića kraj, započeta gradnja.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 620.000 €, 30000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na samo 30 minuta od Beograda, autoputem ka Nišu, izlaz Mali Požarevac, stiže se do placa, koji se nalazi u građevinskom području, u zoni za izgradnju porodičnih stambenih objekata u naselju Popović. Plac je ravan i izlazi na 2 puta! Voda i struja su u neposrednoj blizini. Kada se....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 75.000 €, 8246,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep, veliki plac na periferiji naselja Miljkovac, blizu glavnog puta za Sokobanju. Uknjižene površine 8246m2. Nalazi se na oko 150m od asvaltnog lokalnog puta, blizu su voda i struja. Za sada je poljoprivredno zemljište, postoji mogućnost prenamene zemljišta za izgradnju.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 90.000 €, 153500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinski plac u Ledincima na ulazu u Rakovac. Nedaleko od glavnog puta, a opet na lepom i mirnom mestu izolovanom od buke i prometa. Sa gradnjom novog mosta preko Dunava, biće na 5-10 minuta vožnje do Novog Sada. Sva infrastruktura pored placa, struja, voda, gas i kanalizacija.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 10057,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2023.,

www.indomio.rs

Dva hektara u komadu koji se mogu parcelisati na dva dela. Parcela izlazi na asfalt i nalazi se blizu grada. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 140.000 €, 54200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo 5,42 ha spremno za voćnjak (vršeno ispitivanje zemljišta i vode postoji nalaz) na 2,5km od centra Ašanje. Ceo plac ograđen. Na 4 ha postavljeni stubovi sa italijanskom mrežom protiv grada, nevremena, jakog sunca. Na placu su dva bunara (dubine 100m i 70m), postavljena....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 50.036 €, 7148,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Na lepoj lokaciji Kelebije prodaje se građevinsko zemljište kompletno ograđeno i podeljeno u tri jednaka placa. Može se kupiti u celini ili pojedinačno. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 70.000 €, 1160,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Pasi Poljani na dobroj lokaciji u blizini škole. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište, izlazi na asfaltiranu ulicu, u blizini placa priključci na gradsku infrastrukturu. Ukupna površina placa iznosi 1160 m2. Uknjižen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 4.000 €, 1360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacinsko-poslovni prostor u Zemunu, 1360m2, na placu ukupne povrsine 4800m2.. Prostor u prizemlju ima dve kancelarije, kuhinju, dve garderobe, dva toaleta, dve prostorije od 40m2 i 60m2 i prostor od 460m2 koji ima veliki ulaz pogodan za kamione, i visine od 6, 5m. Na spratu....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 69.000 €, 1479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 na TOP LOKACIJI. Plac je Građevinski nalazi se u NajUrbanijem delu mesta i sa frontom Placa od 16 x 90 metara Infrastruktura je u blizini Placa Posebno izdvajamo blizinu Dunava,Tržnog centra kao i Gradskog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.500 €, 609,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac sa prelepim pogledom na grad u blizini Konaka,izlazi na dva puta. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 4537,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 791)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>