• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći pala cena 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs što veći pala cena 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći pala cena 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što veći pala cena 80 m2" pronađeno 361 nekretnina - prosečna cena 1.875 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • dvorište
    • 2.sprat
    • renovirano
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi svetao, dvostrano orijentisan stan. Izvorno 3.0 adaptiran u 3.5. Od prostorija: hodnik, kuhinja, dnevna soba, 3 spavaće sobe, kupatilo, toalet i lodja. Nalazi se u mirnom kraju sa dosta zelenila. Terasa gleda na park. U blizini svega što je neohodno za udoban život. Odlična....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.000 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.000 €
11.03.2026 - 211.000 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini picerije CAO, prodaje se trosoban stan sa velikim dnevnim boravkom koji može da se pregradi i dobije dodatna soba. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i u potpunosti je renoviran – zamenjene su sve vodovodne i kanalizacione cevi.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 216.300 € na 211.100 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 211.100 €, 73,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
10.04.2026 - 211.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

*KOMPLETNO RENOVIRAN STAN-CENTAR* Prodaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u centru grada, na vrlo atraktivnoj lokaciji, kod Socijalnog. Stan se nalazi u veoma kvalitetno gradjenoj starijoj zgradi, na 6. spratu sa liftom. Stan je orijentisan prema dvorištu, veoma je prozračan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 319.000 € na 311.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 311.000 €, 73,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 319.000 €
08.04.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivna lokacija Ilije Garašanina, bliže Takovskoj. U papirima dvosoban stan, adaptiran i trosoban. Renoviran najskupljim uvoznim materijalima za vodu, struju i podove. Zajednički parking u dvorištu zgrade za stanare. Agencijska provizija 2% 4/8 Ilije Garasanina -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 216.300 € na 211.200 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 211.200 €, 73,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji. Lako se može prepraviti u četvorosoban. Uknjižen 1/1 ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 285.000 €, 73,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 299.000 €
13.02.2026 - 290.000 €
24.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/7, lift, ostava, terasa, parking za stanare. Renoviran stan, modernog enterijera i odličnog rasporeda, korisne površine 78m2, u zgradi sa novim liftom i sopstvenim parking prostorom sa rampom, namenjenim isključivo stanarima zgrade. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA, TROSOBAN STAN, 73 m2 - nudimo vam odličnu nekretninu na sjajnoj mikrolokaciji - neposredna blizina škole, vrtića, doma zdravlja, autobuskog stajališta za nekoliko linija, i svega neophodnog za lagodan život. Kompletno je, kvalitetno renoviran - sve prvoklasno,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

ID 676 Moderan dvosoban stan sa terasom na Vračaru u mirnom delu, idealan za one koji traže komfor i praktičnost u srcu grada. Potpuno namešten i kompletno opremljen modernim uređajima Internet i kablovska uključeni u cenu Stan je slobodan i useljiv od 1. juna Broj u registru posrednika:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Braće Jovandić. Uknjižen, komforan kompletno renoviran trosoban stan nadomak osnovne škole, vrtića, Bulevara oslobođenja, a u neposrednoj blizini centra grada i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 484.500 € na 448.950 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 484.500 €
13.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno moderan, namešten trosoban stan u Novom Sadu, površine 73 m². Nalazi se na 7. spratu od ukupno 11, što doprinosi prijatnom osećaju privatnosti i mirnijem ambijentu. Stan je dvorišno orijentisan i veoma svetao, pa pruža prijatnu atmosferu tokom celog dana. Funkcionalan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 259.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.990 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 259.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan i dobro organizovan troiposoban stan na sjajnoj novobeogradskoj lokaciji kod Carine, ušuškan u parkovsko zelenilo i tišinu porodičnog okruženja urednog i prestižnog bloka 34. Dvostrano orijentisan i pun svetla. Vrlo adaptibilan za različite porodične potrebe. Prostorije:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Osunčan, dvostrano orijentisan salonac. Sastoji se od dve prostrane sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i manje sobe pogod­ne za dečiji ili radni kutak. Terasa gleda na mirno unutrašnje dvorište, a francuski balkon na Bregalničku ulicu. Stan je na prvom spratu renovirane zgrade....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban i kompletno namešten stan u naselju Galenika u Zemunu, poznatom po zelenilu, igralištima i dobroj infrastrukturi. Stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja i predstavlja retku priliku na tržištu. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.400 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.400 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 154.500 €
10.04.2026 - 150.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan na Klisi – odličan porodičan dom. Predstavljamo vam komforan troiposoban stan površine 73 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u mirnom delu Klise. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj starogradnji nalazi se komforan, izvorno dvoiposoban stan, na trećem spratu uredno održavane zgrade okružene zelenilom. Stan je dvostrano orijentisan, odličnog rasporeda i uz maksimalno iskorišćenje prostora adaptiran u trosoban. Prostor je organizovan po open space....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.380 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.380 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 164.800 €
04.03.2026 - 154.500 €
10.04.2026 - 150.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROIPOSOBAN STAN, VIDOVDANSKO NASELJE---Agencijska šifra 1007794.Na prodaju je funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na Vidovdanskom naselju. Stan je smešten u novijoj stambenoj zgradi sa ukupno dva sprata, što garantuje manji broj stanova i prijatno stanovanje.Stan se prodaje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 105.000 €
15.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Не пропустите ову прилику да купите одличан 2,5 стан на најбољој локацији у граду Ужицу. Површина стана је 73 м2, налази се на 2.спрату стамбене зграде која има интерфон, цг, подруме. Стан има 2 терасе. Стан је реновиран, замењена је спољашња столарија, водоводна и електро инсталација,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 406.000 €
29.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji gradske opštine Stari grad, u Čika Ljubinoj ulici, neposredno uz Knez Mihailovu, na par minuta hoda do Kalemegdana, a sa druge strane Terazija i drugih najpoznatijih atraktivnih mesta nalazi se ovaj trosoban stan. Blizina ovih atraktivnih mesta, ovu lokaciju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 650 €, 73,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Osunčan, dvostrano orijentisan salonski stan pogodan za kancelarijski prostor. Sastoji se od tri velike prostorije, kuhinje, kupatila i manje prostorije za arhivu ili dodatni kabinet. Terasa gleda na mirno unutrašnje dvorište, a francuski balkon na Bregalničku ulicu. Nalazi se na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.000 € na 206.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 216.300 €
18.03.2026 - 211.000 €
26.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFORAN STAN OD 73m2 UKNJIŽENIH plus terasa, sa odličnim pogledom, IZUZETNO SVETAO. BEZ ULAGANJA. ODMAH DOSTUPANLav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, pr/6, cg, uknj.-Stvarna površina-73,0m2 , ugovorna površina-73.00m2, Na prodaju izuzetno funkcionalan i lepo organizovan stan površine 73 m?, smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda Blok 34, u Bulevaru Zorana Đinđića. Stan ima dvostranu orijentaciju,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 73m2, terasa, pr/6, 2 mokra čvora, CG U ponudi na Novom Beogradu kod Studentskog grada, izvorno trosoban adaptiran u troiposoban stan. Uknjižen na 73m2, na prizemlju od ukupno 6. Centralno grejanje, terasa, interfon, 2 mokra čvora. Istočne orijentacije, ima prirodne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao troiposoban stan, uknjižene površine 73m². Stan je dvostrano orijentisan, što mu pruža obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Zamenjena je PVC stolarija sa komarnicima, a kuhinja je renovirana. Ostatak stana pruža mogućnost adaptacije i uređenja....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 3.5 stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Zgrada je okružena zelenilom i oko zgrade se nalazi velikim parking. Miran kraj, zgrada je odlične gradnje i garantuje odličnu kupovinu. Stan posedije 2 mokra čvora. Promenjena je stolarija a stan je u izvornom stanju i za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 488.735 €
13.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-361 (od ukupno 362)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>