• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 2 208 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

#28251, Izdavanje, Stan, Beograd, SLAVIJA, 93 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv komforan salonac, izdaje se na duži preriod. Strukutra: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, 2 komforne spavaće sobe, terasa. ID: 12557 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.600 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu istorijskog dela Beograda, u mirnoj i drvoredima natkrivenoj ulici, izdajemo prelep, trosoban salonski stan. Osunčani, svetao dnevni boravak, dve spavaće sobe, fizički odvojena kuhinja. Stan poseduje terasu sa pogledom na autentičnu arhitekturu Dorćola. Kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Cvijićeva, 93m2, trosoban, na prvom spratu od pet spratova. Centralno grejanje, novija zgrada sa liftom, uvučena od ulice, u blizini raskrsnice sa ulicom Starine Novaka. Jednostrano orijentisan ka ulici. Komforan, sastoji se od ulaznog hodnika, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.500 €, 93,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih objekata na odličnoj lokaciji od renomiranog i proverenog investitora. Realizovan je urbanom skladu forme i gradskog života. Sagrađen od najkvalitetnijih materijala koji market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamoruzni, fasada je bazirana na fasadnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.800 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj svetao i miran stan se nalazi u zelenom i rezidencijalnom delu Beograda, u blizini internacionalnih škola i vrtića Stan se sastoji od 3 spavace sobe, 2 kupatila, prostranog dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom i velikom terasom. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja trosobna kuća u Željezničkom naselju. Sastoji se od trpezarije i dnevnog boravka, dve zasebne sobe, kupatila, kuhinje, natkrivenog ulaza i jedne zasebne sobe koju je moguće pripojiti kući. Pored kuće je garaža. Postoji kolski ulaz i zidana garaža. Pored kuće je plac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 248.130 €, 93,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan stambeni kompleks na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Telep. Objekat se izdvaja kombinacijom kvalitetne pozicije, modernog dizajna i pažljivo izvedenih građevinskih radova, što ga čini odličnim izborom za stanovanje. Kompleks je pozicioniran na....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 93,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa,renovirana trosobna kuća na Paliću sa svom infrastrukturom nedaleko od malog jezera i od centra Palića .PVC stolarija , parket , etažno grejanje na gas , gradska voda , kanalizacija , asfalt , lepo ograđeno dvorište . Kuća ima urednu dokumentaciju i useljiva je bez ulaganja. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 37.000 €, 93,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina. Na placu se nalazi kuća površine 93 m², koja zahteva adaptaciju, ali poseduje odličan raspored i predstavlja dobru osnovu za uređenje po sopstvenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.400 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Bože Jankovića, renoviran, 93m2, po strukturi veliki dnevni boravak i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, opremljena kuhinja, polunamešten (dogovor oko nameštaja), korišćenje dvorišta, garaža+parking, dozvoljeni kućni ljubimci POGODNO I ZA POSLOVNE NAMENE .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, četvorosoban stan, dvorišno orijentisan i izolovan od buke. Nalazi se se u novijoj zgradi, u neposrednoj blizini SPENS-a, TC Promenada i mnogih drugih sadržaja neophodnih za život. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.100 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na duži vremenski period, idealan kako za porodično stanovanje, tako i za kancelarijski prostor. Nalazi se na prvom spratu održavane zgrade, preko puta Tašmajdan parka, u atraktivnom delu Beograda, opština Palilula, Tašmajdan. Stan je površine 92 m², uz dodatnih 13....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 312.800 €, 92,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Smešten u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i ulice Vojvode Stepe, ovaj moderan porodični stan pruža odličan balans između mirne lokacije i brze povezanosti sa svim delovima grada. Stan odlikuju visoki plafoni, obilje prirodne svetlosti i kvalitetna završna obrada.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.650 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Venizelosova 3.0, 92m2, lođa, 12/12, CG, lift, interfon, garaža Funkcionalan, nov i dizajnerski opremljen stan u novoizgrađenom kompleksu "Novi Dobrćol". Stan ima lepu orijentaciju sa pogledom na reku. Stan do sada nije nikada useljavan, u potpunosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i lepo organizovan stan površine 92m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u ulici Vojvođanskih brigada. Zahvaljujući odličnom rasporedu i velikoj kvadraturi, stan pruža maksimalan komfor za porodičan život, ali je odličan izbor i za zakupce kojima je potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nekretninu u jednoj od najperspektivnijih mikrolokacija Beograda. Đušina ulica predstavlja spoj klasične arhitekture i modernog beogradskog duha. Zbog blizine ključnih državnih institucija, fakulteta i poslovnih zona, ovaj stan je idealna investicija, kako za život, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 92 m2 na Vračaru. Objekat je izgrađen po najvišim standardima gradnje. U neposrednoj blizini stana nalaze se svi važni infrastrukturni sadržaji. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog boravka,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 185.000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna novogradnja u Pančevu. Inverter klima + split sistem, grejanje gasni radijatori. Španska i italijanska granitna keramika. PROSTORIJE: I nivo - toalet, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom II nivo - kupatilo, 2 spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Bežanijska kosa, u Vespučijevoj ulici. Stan je uknjižen na 91 m², dok ukupna upotrebna površina sa terasom i lođom iznosi 95 m². Nalazi se na trećem spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u mirnom i porodičnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 32, luksuzan stan kompletno opremljen luksuznim nameštajem.U navedenu cenu zakupa je uračunat najam jednog garažnog mesta, drugo se doplaćuje 100 EUR ukoliko je potrebno. Stan poseduje centralno grejanje ko je se plaća prema potrošnji, centralnu klimatizaciju, tehnički potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonac u Kosovskoj sa dva ulaza. Sastoji se od ulaznog dela, 3 sobe, kuhinje, kupatila, toaleta, terase. Mali mesečni troškovi. Apartment in Kosovska with two entrances. It consists of an entrance area, 3 rooms, kitchen, bathroom, toilet, terrace. Low monthly costs. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jove Ilića, novogradnja 2025, nov stan sa garažom. useljiv od 01.03.2026. Sve stvari i tehnika su novi. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo, tolaet, 2 velike terase. Izdaje se na duži period. ID: 12468 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 272.000 €, 91,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan komforan trosoban stan površine 82 m², ukupno 91 m² sa lođama. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na lođu; odvojena kuhinja; hodnik i degažman u spavaćem bloku; dve spavaće sobe (jedna sa lođom); kupatilo sa toaletom; gostinjski toalet; odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 480.000 €, 90,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu West 65, jednom od najtraženijih i najkvalitetnijih kompleksa na Novom Beogradu. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i odlikuje se izuzetno prijatnim ambijentom, puno prirodnog svetla i odličnom organizacijom prostora.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 90,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan poslovni prostor na lepoj lokaciji u Zemunu. Poslovni prostor se sastoji od jedne velike prostorije, dve manje kancelarije, kuhinje i dva mokra čvora. Sve prostorije su klimatizovane, grejanje je na gas. Uz poslovni prostor idu i 4 rezervisana....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.500 €, 90,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Airport garden 3.5, 90m2, 6/8, toplotne pumpe, lift, KATV, internet, interfon, garaža Prostorije :Ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, dva kupatila, terasa, garderober Izdaje se nov, neuseljavan troiposoban stan u modernom kompleksu Airport....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 90 + 40 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( mogućnost uvođenja gasa za koji je razvedena instalacija ali nema radijatora). Sastoji se od dva ulaza ( treći koroz dvorište), dve kancelarije,tri prostorije, velika sala, kuhinja, dva toaleta. Izdaje....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan trosoban stan smešten u jednom od najlepših delova Kosmaja, zelene oaze nadomak Beograda, idealne za miran i kvalitetan život. Stan se nalazi u luksuznom apartmanskom naselju Kosmaj Residence, izgrađenom 2023. godine, u prizemlju zgrade sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, novija gradnja sa parkingom, namešten stan u zgradi kod Novog Merkatora. Strutura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, velika terasa 13m2, kupatilo, tolaet. Uz stan je obezbeđeno parking mesto. Odmah useljiv, isključivo na duže ozbiljnim zakupcima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno renoviran stan površine 90 m2 u jednoj od najatraktivnijih ulica u centru Beograda - Strahinjića Bana, na Dorćolu.Stan se nalazi na 5. spratu uredne zgrade sa liftom i odlikuje se modernim enterijerom, funkcionalnim rasporedom i visokim nivoom komfora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u odličnom stanju. Nema plaćanja infostana. Grejanje inverter klima i TA peći. Stan je dvosoban, velika spavaća soba i velika dnevna. Idealan za par. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji kod raskrsnice sa Save Mašković, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, brojnih prodavnica, restorana, kafića i sa odličnom povezanošću sa gradskim prevozom sa svim delovima grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep i izuzetno prostran salonac u samom centru grada, u blizini Brankovog mosta. Stan ukupne površine 105 m², od čega je 95 m² stambenog prostora i 10 m² terase, pruža udobnost i komfor koji su retkost na ovoj lokaciji. Uz stan se dobija i podrum od preko 10 m². Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 400 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 90 + 40 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( mogućnost uvođenja gasa za koji je razvedena instalacija ali nema radijatora). Sastoji se od dva ulaza ( treći kroz dvorište), dve kancelarije,tri prostorije, velika sala, kuhinja, dva toaleta. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 90,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal površine 90m², koji se nalazi u novogradnji i pozicioniran je na prizemlju objekta, sa asfaltiranim prilazom i izlogom koji pruža odličnu vidljivost sa ulice. Prostor se može koristiti kao jedan lokal od 90m² ili se može podeliti na dva lokala po 45m², u zavisnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, garaza. Na prodaju odličan trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavaće sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 673-714 (od ukupno 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>