• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 4 061 nekretnina - prosečna cena 1.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 130,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten duplex 3 spavaće sobe – novija gradnja (2010) Na prodaju kompletno namešten, prostran duplex stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje iz 2010. godine. Nekretnina se odlikuje funkcionalnim rasporedom, velikim brojem prostorija i idealna je za porodično stanovanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 130,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Pored auto puta i Palićkog jezera prodaje se salaš sa hektar poljoprivrednog zemljišta . Njiva se prostire do kanala Tisa -Palić gde je lepa čista voda, ima mogućnosti kupanja i plivanja . Kuća je od čvrstog materijala , ima betonski temelj i građena je 1983.godine . Oko kuće se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novg Sada, poznato po miru, pogledu I luksuznim objektima, prodajemo fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Stan je sa odličnim rasporedom u kojem je kvadratura je maksimalno iskorišćena. Prostrani dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan i autentičan ovaj stan će vam ponuditi osećaj starog beogradskog ugođaja života. Opremljen diskretno i savremenim elementima koji su neophodni ( inverter klima, etažno grejanje, svi kuhinjski i kupatilski sistemi ) omogućava prijatan i komforan boravak u stanu. Dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 750 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA PETOSOBNA PET FRIENDLY KUĆA NA SPRAT SA PARKINGOM I DVORŠTEM NA TELEPU---Agencijska šifra: 9102738. Izdaje se kompletno opremljena petosobna kuća na sprat od 130 m2 sa dvorištem u koje može da se parkira jedan automobil, u mirnoj ulici na Telepu. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.000 €, 130,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan / poslovni prostor – 130 m², Vukov spomenik Izdaje se prostran stan površine 130 m² na izuzetnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja, javnog prevoza, poslovnih objekata, prodavnica i restorana. Prostor je pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.340 €, 130,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni objekat visoke A+ klase poslovnog prostora izuzetnog kvaliteta u srcu grada, na donjem Dorćolu. Opremljen je inovativnim tehnologijama koje brinu o očuvanju prirode i pružaju maksimalan komfor klijentima, Grejanje i hlađenje prostora je omogućeno preko geotermalnih sondi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu.Kuća poseduje sopstvenu kotlarnicu za grejanje na gas,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#22376, Izdavanje, Stan, Beograd, DEDINJE BELI DVOR, 130 m. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 130,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u prvom delu naselja Bresnice, nedaleko od OŠ Đura Jakšić, kvadrature 130 kvm, na zajedničkoj parceli sa pripadajuća oko 2 ara placa.Kuća je useljiva i sastoji se od prizemlja : predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, špajz,kotlarnica i garaža. Sprat: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 625.000 €, 130,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan sa garažom – Bistrička ulica, Palilula U ekskluzivnoj ponudi nalazi se luksuzan četvorosoban stan smešten u mirnoj i veoma traženoj Bistričkoj ulici na Paliluli. Nekretnina se nalazi na četvrtom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje i predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Etaža može da funkcioniše kao jedna stambena jedinica ili kao dve odvojene stambene jedinice, što pruža veliku fleksibilnost u korišćenju prostora. Stan raspolaže sa četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 129,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor od 120 m², kompletno adaptiran i dizajniran za potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa i srodnih delatnosti. Nalazi se u Brankovoj ulici, u samom srcu Beograda, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Prostor je spreman za momentalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 285.000 €, 128,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam modernu porodičnu kuću u mirnom delu Ledina, idealnu za porodičan život i uživanje u komforu novogradnje. Kuća je neuseljavana, površine 128m2, smeštena na placu od 3 ara, građena sa posebnim akcentom na kvalitet i dugotrajnost, uz upotrebu visoko kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 128,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se samostalna prizemna kuća površine 127kvm na placu veličine 344kvm. Kuća je građena od mešanog materijala, u dobrom stanju nema vlage i vredno ulaganja. Komplet krov je adaptiran sa novim letvama i zaštitnom folijom. U svom sastavu poseduje: veliko predsoblje-....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.900 €, 128,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 4.0 stan sa 2 garažna mesta, moderno i kompletno opremljen u novoj zgradi sa portirima, odmah useljiv. Garažna mesta se dodatno doplaćuju po 150 EUR/mesec i nisu uračunata u navedenu cenu. ID: 9763 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 108.150 €, 128,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljano vam prizemna kuću stare gradnje površine 128 m², i pomoćnim objektima od 85 m², što čini ukupno 213 m² uknjiženog stambenog i pratećeg prostora, sve se nalazi na građevinskoj parceli pravilnog pravougaonog oblika površine 21.6 ari, u Kovilju, nadomak Novog Sada. Plac....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 288.240 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 127 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 635.000 €, 127,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izizetnu priliku za kupovinu trosobnog luksuznog stana, na prestižnoj lokaciji u Sredačkoj ulici. Mirna i tiha lokacija, ali na korak od Bulevara kralja Aleksandra, Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Idealna povezanost sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 127,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada nedaleko od opštine, površine 127 kvm + 33 kvm terase, na četvrtom spratu, grejanje na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od hodnika, dva kupatila, tri sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i dve terase duž celog stana. Stanu je potrebno sređivanje. cena:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 127,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se duplex stan kod Margera. Stan je četvorosobne strukture, površine 130m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, tri spavaće sobe, dva kupatila. Grejanje je centralno. Stan je lepo uređen i opremljen....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 160.000 €, 127,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa kuća u Somboru, na Selenči, u mirnoj ulici, u blizini samoposluge, parka, apoteke, vrtića. -Površina kuće je 127 m2, a površina placa 507 m2. -Kuća poseduje dve odvejene stambene jedinice. U prvoj stambenoj jedinici se nalazi hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 452.120 €, 127,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji stan broj 24, površine 127 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu i jugoistoku, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 452.120 €, 127,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se četvorosobni stan u izgradnji, stan broj 23, površine 127 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu i jugoistoku, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 80.000 €, 127,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uređeno i funkcionalno domaćinstvo u Jasici, udaljeno svega 4.5 km od centra Kruševca. Nekretnina se nalazi na ravnom i ograđenom placu površine 16.33 ari i predstavlja idealnu priliku za porodičan život, više generacija ili kombinaciju stanovanja i dodatnog prostora. Na....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 83.450 €, 126,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako lepe sredjene, reovirane kuce, sa dosta pomocnih prostorija,magacina, ostava, pušnice, rostilj, garaza na 11ari placa, bastom, vocnjakom. Prilaz do kuce je asfaltiran i lako dostupan. U blizini je glavna saobracajnica sa vise linija gradskog prevoza. Prateca infrastruktura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ČAČAK, 1.300 €, 125,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje polovine kuće sa potpuno odvojenim ulazom i dvorištem. Površina prizemnog dela iznosi oko 125 m², dok suterenski deo ima dodatnih 62 m². Reč je o starijoj, kvalitetnoj gradnji sa vrhunskom stolarijom, debelim zidovima i visokim plafonima, što prostoru daje posebnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 300.000 €, 125,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nekada boemsko mesto okupljanja u blizini Šilerove ulice, opremljen ugostiteljski objekat, u Gornjem gradu, u Zemunu. Na spratu iznad kafane se nalaze kancelarije, a iz dvorišta se ulazi u radne prostorije, površine 120m2, u kojima je moguće pripremati ketering ili se baviti....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 125,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo opremljen kancelarijski prostor u samom centru grada. Prostor je salonskog tipa (visina zidova 3,20 m), površine 125 m2. Sastoji se od pet kancelarija, kuhinje, kupatila, dva toaleta i terase. Grejanje na toplotne pumpe (2) doprinosi uštedi električne energije, a samim tim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

K-DISTRIKT Stan je bez polunamešten-sa opremljenom kuhinjom i posrtavljenim plakarima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i wc, pogled na Dunav. CG- plaća se po utrošku, klima uređaji, video nadzor, garažno mesto. Useljiv od 15.07.2026. ID: 9643 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan 4.0 stan u blizini Zvezdinog stadiona, odličan i kao poslovni prostor. U cenu ulazi i jedno parking mesto u garaži. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš....

 
 
 
  Kuća, MALI ZVORNIK, 299.000 €, 125,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luks vila na samoj obali Drine u mestu Gornja Trešnjica, površine 125 kvm, na ravnoj, lepo uređenoj i ograđenoj parceli sa bazenom i 3 parking mesta, površine 3,5 ari. Vila je na 2 nivoa: I nivo - antre, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo i stepenice za Ii nivo; II nivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lep prostran stan u srcu Vračara, površine 125m2, na prvom od dva sprata, troiposoban. Stan se izdavao kao poslovni prostor, a može i za stanovanje. Ima tri velike sobe, veliki ulazni antre kao salon, dva kupatila, ostavu i terasu. Topla preporuka! Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 635.000 €, 125,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, jedne od najprestižnijih i najtraženijih beogradskih opština. Kursulina ulica odiše prepoznatljivim gradskim šarmom. Okružena je zgradama karakterističnim za Vračar, često starije gradnje sa viskim plafonima, ali i modernim luksuznim novogradnjama. U blizini su ključne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov i luksuzan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu K District, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu.Stan ima površinu od 125 m2 i nalazi se na 5. spratu moderne novogradnje visokog kvaliteta. Izdaje se nenamešten, uz potpuno opremljenu kuhinju sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na luksuznoj lokaciji na Dedinju, u mirnom delu Savskog Venca, nalazi se stan od 125 m² koji je pogodan kako za porodični život, tako i za poslovanje. Objekat je u neposrednoj blizini VMA i kasarne Vasa Čarapić, a u okolini su park za decu i sportski tereni. Stan je 4.0 strukture....