• GoHome Professional
www.indomio.rs što skuplji luksuzan - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs što skuplji luksuzan - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što skuplji luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs što skuplji luksuzan" pronađeno 3 906 nekretnina - prosečna cena 1.874 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • podno grejanje
    • parket
    • potkrovlje
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 349.584 € na 353.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 353.100 €, 107,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 373.284 €
16.03.2025 - 325.880 €
19.09.2025 - 349.584 €
22.03.2026 - 353.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe. Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume. Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 353.100 €, 107,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN U IZGRADNJI - ZEMUN, PREGREVICA Rok useljenja: maj 2027.Prodaja stanova različitih struktura u modernom, luksuznom stambenom kompleksu u izgradnji, smeštenom u jednoj od najmirnijih ulica u Zemunu - Pregrevica.Projekat je zamišljen kao ekskluzivna zgrada na tri sprata,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 336.000 € na 352.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 352.800 €, 84,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 336.000 €
29.04.2026 - 352.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni u savremenoj zgradi izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 352.260 €, 222,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Telep, duplex, 155,03 m2 + 66,7 m2 (GRATIS terasa), petosoban - fantastičan duplex stan, postoji mogućnost kupovine kako parking mesta, tako i garažnog. Cena je sa PDV-om, ali ako vam je ovo prva nekretnina, imate pravo na povrat istog. Stan poseduje dva fizički odvojena ulaza tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Čubura - Cerska 4.0, uknjižen na 106m2 (2 terase), 1/1, EG/podno, KATV, internet, klima, podrum Luksuzan salonac, visine plafona 3,3m, u srcu Vračara kod Čuburskog parka u dvorišnoj zgradi. Struktura: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 121,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, na super lokaciji, sa predivnim pogledom na okruženje. Korisna površina ovog stana je 121m2, uknjiženo 89m2. Donji nivo: ulazni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 350.000 €, 333,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja moderne kuće sa tri stambene jediniceNa prodaju je moderna kuća korisne površine 333m2, smeštena na prelepom, ravnom placu od 11 ari. Ova nekretnina nudi udoban i luksuzan životni prostor u mirnom okruženju.Prizemlje: Sadrži prostrani dnevni boravak sa velikom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 350.000 €, 192,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, lux kuća u nordijskom stilu, sa placem od 20 ari. Sastoji od velike dnevne sobe, 4 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, gostinskog wc-a, vešeraja, terase i garaže (35m2). Asfaltni put pored kuće, gradska voda i bunar, trofazna struja i gas. Grejanje je EG-gas i pelet (toplotna....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuzne kuće u Smederevskoj Palanci – 350.000 EUR Na prodaju moderna i luksuzna kuća, potpuno renovirana 2021. godine, smeštena u mirnom i zelenom delu Smederevske Palanke, na brdu, udaljena samo 1,5 km od centra grada. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prilepska, pr+I+ptk, eg, uknjižena-Stvarna površina-250m2 , ugovorna površina-111m2, Porodična energija mirnog povučenog kraja. Za one koji traže dom ili sedište za svoje poslovne aktivnosti. U prilici smo da Vam ponudimo kuću u blizini Autokomande, sa izuzetnim potencijalom. Objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 77,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Najlepsi trosoban penthouse sa predivnim pogledom na grad i Hram Sv. Save. Luksuzna novogradnja i prodaje se namesten sa stvarima. Raspored prostorija: ima ulazni hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije i gde ima prostora za plakare, dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom, dve spavace....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 350.000 €, 546,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna, moderna kuća vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednom od najatraktivnijih delova Inđije, u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini centra grada. .

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 280.000 € na 350.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 94,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2025 - 250.000 €
28.05.2025 - 260.000 €
15.06.2025 - 280.000 €
24.04.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-813 (od ukupno 814)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>