• GoHome Professional
www.indomio.rs što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 216 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, bez provizije, 4.0s, 100m2+ ter, divan pogled Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 300.000 €, 94,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo salonac na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u zgradi kod koje je renovirana fasada sa lepim i urednim hodnikom (ulazom). Stan je svetao, prostran, odlično organizovan, renoviran pre petnaest godina. Merena površina stana je 94 m2. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u Karpoševoj ulici. Stan se nalazi u novogradnji i idealan je za one koji traže komfor, privatnost i moderan način života. U pitanju je stan strukture 2.5 ukupne površine 80 m², uz impresivnu krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 299.516 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Vojvođanskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija, nalazi se ovaj izuzetan trosoban stan od 85 m² u novogradnji vrhunskog kvaliteta. Smešten na četvrtom spratu, stan pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i modernog načina života. Prostran i svetao, sa pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 172,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Učiteljsko naselje, stan od 52m2, sa pripadajućom garažom od 120m2. Stan se nalazi u ravni sa zemljom. Etažno grejanje. Raspored: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo, pripadajuće dvorište. Uz stan se prodaje i garaža od 120m2. Trenutno....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 299.000 €, 162,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižena, kvalitetno građena porodična kuća, smeštena u mirnom naselju koje pruža sve neophodne sadržaje za udoban i kvalitetan život. Kuća je spratnosti P+1 i funkcionalnog je rasporeda. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 109 m², uknjižen 1/1, koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Postoji mogućnost podele stana na dve stambene jedinice. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, dve terase i prostranog dnevnog boravka. Jedan deo....

 
 
 
  Kuća, MALI ZVORNIK, 299.000 €, 125,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luks vila na samoj obali Drine u mestu Gornja Trešnjica, površine 125 kvm, na ravnoj, lepo uređenoj i ograđenoj parceli sa bazenom i 3 parking mesta, površine 3,5 ari. Vila je na 2 nivoa: I nivo - antre, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo i stepenice za Ii nivo; II nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonski četvorosoban stan, renoviran i sređen. U neposrednoj blizini Skadarlije i Trga Republike, na početku ulice Bulevara Despota Stefana. Nalazi se na drugom spratu dobre zgrade. Na svakom spratu nalaze se po dva stana. Trostrano je orijentisan. Zaklonjen od gradske buke. Uradjena....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 295.110 €, 99,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Cvijićeva, 93m2, trosoban, na prvom spratu od pet spratova. Centralno grejanje, novija zgrada sa liftom, uvučena od ulice, u blizini raskrsnice sa ulicom Starine Novaka. Jednostrano orijentisan ka ulici. Komforan, sastoji se od ulaznog hodnika, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike zgrade i materijala....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 290.000 €, 5800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Batajnice, nedaleko od glavne saobraćajnice, nalazi se prostrana parcela površine 58 ari, idealna za sve koji traže spoj dostupnosti i potencijala. Zemljište je poljoprivredno, pravilnog oblika, lako dostupno i okruženo prirodom, a opet dovoljno blizu infrastrukture....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 290.000 €, 409,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji sa velikom frekvencijom pešaka i vozila. Pozicija garantuje vidljivost, dostupnost i dugoročnu investicionu vrednost. Prostor se prostire na funkcionalnoj kvadraturi sa odličnim rasporedom i velikim potencijalom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 290.000 €, 219,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno dobro organizovana kuća 219m2 na placu od 530m2, koja se nalazi se u Petrovaradinu na mirnoj ali veoma urbanoj lokaciji. Zidana je u tri etaze, prizemlje, sprat i potkrovlje. Svaka etaža ima zaseban ulaz i deo dvorišta koji joj pripada, te je moguće kuću i papirološki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Beogradu na vodi, u zgradi BW Kings Residence koja je u procesu izgradnje. BW King Residence je zgrada od 15 spratova sa 233 stambene jedince projektovane tako da zadovoljavaju sve kriterijume ekskluzive i udobnosti. Zgrada poseduje elegantan lobi sa recepcijom i obezbeđenjem.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 289.907 €, 71,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lock-off je jedinstveni modularni tip apartmana,sa mogućnošću ugradnjezida koji je moguće pomeriti, čime se menja raspored prostorija. Svaki Lock-off apartman poseduje dva ulaza i tri kupatila, tako da može da funkcioniše kao jedan veliki apartman, kao dva apartmana ili kao jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 289.000 €, 103,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetan i renoviran petosoban dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu – Golf naselje, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Uknjižena grejna površina iznosi 103 m², dok ukupna površina sa terasom iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 68,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i komforan dvosoban stan. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dve sobe koje imaju izlaz na terasu i okrenute su ka ulici Cara Dušana, kupatila, kuhinje i trpezarijskog prostora koji ima izlaz na dvorišnu terasu i izdvojen je od kuhinje, pa može biti i radni prostor.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 288.240 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 127 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 288.119 €, 79,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u neposrednoj blizini Bežanijske pijace, u ponudi su vrhunski stanovi u luksuznoj novogradnji koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Odlična povezanost sa svim delovima grada, kao i brzi izlaz na autoput, čine....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 288.000 €, 346,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 725m2, sa tri kuće na njemu, od 346m2 uknjiženo, i deo kuće koji je trenutno u fazi legalizacije cc50m2. Prva kuća koja se nalazi do ulice, tj glavnog puta je starije gradnje ( dve sobe, kuhinja, ostava kupatilo, hodnik), dok su dve kuće u dvorištu novije gradnje (veća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u neposrednoj blizini prodavnica, restorana, škola i svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Smešten je u zgradi sa statusom kulturnog dobra, na svega 650 metara od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i izuzetno lepo održavan stan na odličnoj lokaciji, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Beograda. Sastoji se od prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, zastalkljene lodje, ostave, kupatila i dve komotne spavaće sobe Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.500 €, 93,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih objekata na odličnoj lokaciji od renomiranog i proverenog investitora. Realizovan je urbanom skladu forme i gradskog života. Sagrađen od najkvalitetnijih materijala koji market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamoruzni, fasada je bazirana na fasadnoj....

 
 
 
  Stan, BRUS, 281.573 €, 62,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 280.280 €, 14014,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac koji se nalazi u centralnoj Srbiji, na raskrsnici puteva, u mestu Adrani. Zemljište: Sve parcele su u jednom komadu, tj grupisane u široki pravougaonik ukupne površine od 14.140 m2. Cela površina placa je ravna. Postoji mogućnost dokupa granične parcele od 2.022 metara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 280.000 €, 89,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Bežanijske kose, u ulici Marka Čelebonovića, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i održavan trosoban stan, idealan za porodičan život u vojnim zgradama koje su poznate po svom kvalitetu gradnje. Stan je uknjižen na 89 m², dok je grejna površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, PEĆINCI, 280.000 €, 600,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan magacinski kompleks sa kancelarijama, idealan za skladištenje robe ili proizvodnu delatnost. Prostor poseduje sleperski prilaz i visinu plafona od 4 metra, što omogućava nesmetano funkcionisanje i manipulaciju robom. Ukupna površina kancelarijskog prostora iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 276.700 €, 68,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 3.0s, 68 m, bez provizije, novogradnja, LUX DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE U prilici smo da vam predstavimo stan u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stan je svetao, izuzetno funkcionalan i pruža visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.400 €, 55,00 m2 cca 5010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan smešten na prvom spratu moderne zgrade BW Quartet 3, u samom srcu Park distrikta. Stan je uknjižen na 54m², izuzetno komforan i funkcionalno organizovan, idealan za one koji traže kvalitetno mesto za život ili sigurnu investiciju za izdavanje. Zgrada se odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 275.000 €, 214,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo samostalnu kuću u mirnoj ulici, na 7 ari placa, sa etažama prizemlje+sprat. uređeno dvorište, septička jama, doveden gas do kuće. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na dvorište, tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jug-zapad). Bez buke, gleda na dvorište. U izvornom stanju. Lep raspored, nema prolaznih soba, sve funkcioniše iz hodnika. Dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa izlazom na drugu lođu, kupatilo u spavaćem bloku, gostinski toalet u produžetku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 274.950 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u zgradi od bele fasadne cigle, na odličnoj lokaciji u Mirijevu. U neposrednoj blizini nalaze se objekti neophodni za svakodnevno funkcionisanje poput: doma zdravlja, marketa, pijace Stan se sastoji od dva nivoa, dvostrano je orijentisan i jako svetao i sunčan. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 274.900 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, renoviran stan, izvorno dvoiposoban, funkcionalno adaptiran u troiposoban. Adaptacija je izvedena veoma praktično – kuhinja je pretvorena u dodatnu sobu, dok je u prostoru trpezarije formirana kuhinja. Stan je svetao, orijentisan ka dvorištu, što pruža dodatni komfor i tišinu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 273.725 €, 110,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu u okviru pažljivo planiranog i kvalitetno izvedenog objekta, smeštenog na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu. Arhitektura objekta oslanja se na savremene forme i čiste linije, a ceo koncept je osmišljen tako da spaja urbani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 272.888 €, 61,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 272.000 €, 91,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan komforan trosoban stan površine 82 m², ukupno 91 m² sa lođama. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na lođu; odvojena kuhinja; hodnik i degažman u spavaćem bloku; dve spavaće sobe (jedna sa lođom); kupatilo sa toaletom; gostinjski toalet; odvojen spavaći....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 817)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>