• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji za studente useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs što manji za studente useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji za studente useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs što manji za studente useljiv" pronađeno 108 nekretnina - prosečna cena 185 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 784 eura
    • do 980 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao i komforan dvosoban stan, idealan za porodicu ili studente koji žele prostran i funkcionalan prostor na lokaciji koja omogućava lak svakodnevni život. Stan se nalazi na petom spratu uredne zgrade sa liftom i odlikuje se odličnom osvetljenošću zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno namešten dvosoban stan površine 67 m², smešten na 1. spratu uredne i održavane zgrade. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 360 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126910, IV/, dupleks, klima, lift, terasa. Izdaje se dvoiposoban dupleks kod Socijalnog. Poseduje kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu i dve odvojene spavace sobe. Idealan za studente.Potreban depozit u visini jedne mesecne kirije. Useljiv od 1. januara. Više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran 2.5 soban stan – 65 m² – top lokacija Izdaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan površine 65 m², strukture 2.5 sobe, na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta peške do strogog centra. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, parkovi, prodavnice, škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan sa dve terase i pogledom . Površina: 66 kvadrata. Useljivost: odmah. Opis: Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Za one koji poseduju automobil, iza zgrade se nalazi parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen dvosoban stan od 68m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 2. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132265, II/, lift, terasa, parking. Odličan stan na vrhunskoj lokaciji, idealan kako za život tako i za poslovni prostor.Stan poseduje dve terase — jedna sa pogledom na Promenadu, dok druga gleda na miran park iza zgrade.Zbog svoje pozicije i rasporeda, stan je savršen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten trosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni Krst, Sazonova, 70 m2Izdaje se komforan i funkcionalan trosoban stan površine 70 m2, kompletno namešten i spreman za useljenje odmah. Stan se nalazi u prizemlju uredne stambene zgrade sa ukupno 3 sprata, u mirnoj i dobro....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veliki komforan dvosoban stan od 70m2 sa dve terase, delom dvorista i paking mesto u kuci na prvom spratu. Stan se nalazi na granici Banovog Brda i Zarkova u mirnoj ulici. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti neophodni za kvakitetan zivot. Skole, vrtici,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban, namešten stan, dvostrano orjentisan u mirnoj i lepo održavanoj zgradi. Prostorije: hodnik, velika dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo. Pogodan za porodice, poslovne ljude kao i za studente zbog blizine više fakulteta. Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvoiposoban stan za izdavanje - Ruzveltova, Vukov spomenik, 70 m2Izdaje se potpuno namešten i renoviran stan površine 70 m2, smešten u Ruzveltovoj ulici, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv.Stan je funkcionalnog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 880 € na 800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 880 €
22.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 820 €
29.03.2026 - 790 €
08.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, porodičan, funkcionalan 3.0-soban stan, kompletno namešten. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje, trpezarije i tri lođe sa prelepim pogledom na Dunav. Mali režijski troškovi. Slobodan parking oko zgrade. Odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se Dvoiposoban Stan na Voždovcu Cena: 750 EUR mesečno Površina: 79 m2 Sprat: 8. od 11 Grejanje: Centralno grejanjeOpis Nekretnine: Izdaje se dvoiposoban stan u mirnom delu Voždovca, u blizini FON-a i ulice Vojvode Stepe. Zgrada je opremljena sa dva lifta, a ispred zgrade se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten trosoban stan na samom Trgu Republike, u samom centru grada. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom i podrumom. Struktura: prostrana dnevna soba odvojena, potpuno opremljena kuhinja dve odvojene spavaće sobe kupatilo....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 650 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 750 €
22.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 3.0 soban stan na Vračaru, u Bulevaru Oslobođenja, na izuzetnoj lokaciji u blizini Autokomande, Kliničkog centra i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 4. spratu uredne starogradnje sa liftom i interfonom. Površina stana je 80m2 i funkcionalno je organizovan, idealan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten i moderan stan za izdavanje – dupleks na Banjici. U ponudi za izdavanje je uređen i očuvan stan na Banjici, u ulici Paunovoj, površine 81 m², smešten u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je dupleks rasporeda. Na prvom nivou je prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, na svega 50 metara od Vojvode Stepe i Voždovačke crkve, izdaje se veoma komforan stan sa 3 spavaće sobe i dva kupatila. Centralni deo stana je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i zasebnom kuhinjom, sa izlazom na terasu sa koje se pruža jedinstven pogled na grad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.190 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosoban stan - Kralja Milutina, Cvetni trg, VračarIzdaje se komforan, potpuno namešten četvorosoban stan površine 93 m2, na izuzetnoj lokaciji u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Cvetnog trga, na Vračaru.Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 7 spratova, u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

U novijoj zgradi, stan na dva nivo, veoma lepo i kompletno opremljen stan sa dva velika kupatila, kaminom i tri terase. Odmah useljiv. Pogodan za višečlanu porodicu ili više studenata. Ispred zgrade parking. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 650 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 85m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom preko puta Magdona. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i inverter klimom. Komplet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u naselju b. bjegović, sa troškovima, NišIzdaje se stan u Sjeničkoj ulici.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhijne sa trpezarijom kupatila i terase.Ukupna površina stana je 110m2 i nalazi se na prvom spratu u kući.Stan je opremljen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Blizu centra grada , mesna zajednica KER , prodaje se objekat stambeno - poslovnog karaktera .Još nedavno uspešna stolarska radionica prestala sa proizvodnjom zbog odlaska vlasnika u penziju . Na placu od 766 kvm nalazi se radionica od 270 kvm sa dotatnim magacinskim prostorom za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-108 (od ukupno 109)

<< <1 2 3> >>