• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs što manji uknjižen" pronađeno 9 421 nekretnina - prosečna cena 2.083 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 92.580 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Stan u stambenom kompleksu PARK CITY. Odmah pored Limanskog parka, u kompleksu marketi, restorani, veoma pogodan i za rentiranje. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantastična garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruženje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjižen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 150.000 €, 28,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvoetažni apartman, površine 28 m², koji se nalazi u centru Kopaonika. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Apartman je moderno opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike apartmana: Cena: 150.000 EUR....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 138.749 €, 28,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi se nalazi recepcija, lift, etazno grejanje, ski box za svaki apartman, internet Apartman se prodaje sa namestajem i odmah je useljiv. Cena je sa PDV-om, za kupce prve nekretnine moguc povrat 10% PDV. Apartman je moguce kupiti i na kredit. Za sve ostale informacije pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.500 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880 Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednosoban stan 28 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u visokom suterenu zgrade,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan ima sobu,predsoblje,kuhinju i mokri čvorgrejanje je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 57.700 €, 28,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u samom centru grada u blizini Riblje pijace. Ulicni sa portalom,28m2 uknjizen,sanitrni cvor,grejanje centralno. lokal trenutno u zakupu. za vise informacija pozovite 0603088993 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 51.500 €, 28,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen ulični lokal na Satelitu. Lokal je jednosoban površine 28m2, postoji mokri čvor u sklopu lokala. Šifra nekretnine 8000030 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 78.280 €, 28,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA! Uknjižen stan na vlasnika. Idealan stan za izdavanje, blizina svih fakulteta, marketa, banka, tržnih centara. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Uz stan ide i podrumska prostorija . Vredi videti. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 84.500 €, 28,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan od 28m² na 5. spratu (zgrada bez lifta), u mirnom delu Rotkvarije, u blizini železničke stanice. Stan je odličnog rasporeda, idealan za izdavanje ili samostalno stanovanje. U blizini su prodavnice, škole, vrtići i javni prevoz. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 92.000 €, 28,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep,svetao stan na dobroj lokaciji.U neposrednoj blizini stana prolazi gradski prevoz.Stan se sastoji od hodnika,kupatila sa prirodnom ventilacijom,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase.U stanu je uvedeno etažno grejanje,prodaje se kompletno namešten ,uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127151, klima, uknjižen, renoviran, dvorište/bašta, ostava. **PRESLATKA KUĆA SA BAŠTOM U CENTRU VRAČARA**Prelepa prizemna kuća od 28m2 sa pripadajućom baštom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenić pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 155.000 € na 148.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 148.000 €, 28,00 m2 cca 5290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 155.000 €
10.04.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1.0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje na Dorćolu, u Šantićevoj ulici. Pozicioniran je na visokom prizemlju sa visinom prvog sprata i okrenut je ka dvorištu punom zelenila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007910. Prodaje se jednoiposoban stan od 28 m2 korisne površine na šestom spratu novije zgrade sa liftom na Podbari. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Opremljen je odličnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 95.790 €, 28,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO 28m2 CENTAR – SOCIJALNO ul.ŽITNI TRG , garsonjera sa odvojenom kuhinjom, terasa, 4 sprat od, cg, USELJIV - UKNJIŽEN CENA 95790 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR ul. Žitni trg 28 m2 – 95790 Evra - UKNJIŽEN useljiv PR 12341 Agencija....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 127.000 €, 28,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom delu Zvezdare, u Oliverinoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine i predstavlja idealnu priliku za život ili investiciju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjižen, dvorište/bašta. **PRESLATKA KUĆA SA BAŠTOM U CENTRU VRAČARA**Prelepa prizemna kuća od 28m2 sa pripadajućom baštom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenić pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 86.000 €, 28,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Tc Stadion - Selimira Jeftića 0.5, 28m2, VPR/2, EG, interfon, klima. Prodaje se garsonjera-studio na Voždovcu u blizini TC Stadion. Nalazi se na visokom prizemlju, ima 28m2, grejanje je etažno na struju, stolarija je PVC, na podu je parket. Izuzetno kvalitetna gradnja. Moguć....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mali 1.5 stan na Zvezdari, uknjižene korisne površine 28 kvm (po merenju 33 kvm). Nalazi se na 4. spratu zgrade novije gradnje. Stan je ušuškan u potkrovlju, koje mu daje poseban šarm i mir. Pametno iskorišćen prostor, pun svetlosti. Savršen za mlade parove, studente ili kao sigurna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se ekstra sređena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjižena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguća je kupovina na kredit. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 28,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma, glavne autobuske i železničke stanice, vrtića, osnovne škole i niza uslužnih i ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 91.800 €, 28,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m² na Podbari, na 6. spratu u zgradi sa liftom. Stan nikada nije useljavan – potpuno nov i spreman za prvog vlasnika. Raspored i karakteristike: • Jedna spavaća soba • Dnevni boravak sa kuhinjom • Kupatilo • Grejanje na struju (moderno, ekonomično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 47.380 €, 29,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednosoban stan u blizini Železničke stanice. Vrlo atraktivna i trazena lokacija. Drugi sprat, PVC stolarija, centralno gradsko grejanje, podrumska prostorija, dovoljan broj slobodnih parking mesta u okolini. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053363 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124183, V/V, lift, uknjižen. U prodaji je odlična garsonjera u samom centru grada, idealna za stanovanje ili investiciju za izdavanje. Prostor je funkcionalan i lako se može pregrađivanjem dobiti odvojen spavaći deo, što ovu garsonjeru čini izuzetno praktičnom. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.800 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

Prestavljamo vam jednosoban stan, stan se nalazi u mirnoj ulici na Staroj Detelinari. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Odličan za izdavanje kao i za život. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.130 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična lokacija. Stan je sređen i ne zahteva nikakva ulaganja. Uknjižen je na ime prodavca bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Kuhinja je odvojena i ostaje velika-kockasta dnevna soba. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 44.400 €, 29,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 165.000 €, 29,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi predstavljamo lux sredjen stan u neposrednoj blizini Palate pravde. Stan je kompletno renoviran, promenjene sve instalacije, visina plafona preko 3m, sopstveni kotao na struju. Odlicna investicija za izdavanje i stanovanje. Brzo useljiv. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu zgrade sa dva sprata. Stan je polurenoviran, gleda na ulicu i dvorište, a potrebno je manje renoviranje prema željama budućeg vlasnika. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 101.500 €, 29,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1301 NS PRO – Garsonjera, 29m2, lux, prodaja sa kompletnim nameštajem Grbavica Ulica Danila Kiša 2.sprat Useljiva odmah! Jedinstven enterijer, kvalietan inventar. Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 101.500e Agencijska provizija 2% od konačne dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.740 €, 29,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan sa fizički odvojenom kuhinjom. Nekretnina ima pripadajuću ostavu u podrumu zgrade.Iznad stana su tavanske prostorije. Uknjižen je na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Za sve ostale informacije nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Marička, uknjižen poslovni prostor na 29m2, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa zasebnim ulazom. Nalazi se u prizemlju zgrade od pet spratova, okružene zelenilom, sa centralnim grejanjem. Moguća prenamena u stambeni prostor i trenutno funkcioniše kao jednosoban stan. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 43.000 €, 29,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prizemlju Durlanske pijace. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I magacinmskog prostora sa hladnjačom. Pogodan je za sve delatnosti. Grejanje u lokalu je TA. Cena lokala je 43.000 EUR. Lokal je uknjižen 29m2, svojina 1/1, moguća kupovina putem kredita. Za....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 72.100 € na 71.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 73.000 €
29.03.2026 - 72.100 €
17.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Podbara, prodaje se jednoiposoban stan od 29m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je bez većih ulaganja... Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1/1. Za sve detaljnije informacije i razgledanje, možete nas kontaktirati. Bulevar Nekretnine 016 Leskovac, broj u registru posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 29,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u prizemlju, na Novom Naselju, koji je uknjižen kao garsonjera, ali poseduje dograđenu spavaću sobu, koja je trenutno u procesu uknjižbe. Stan se nalazi u mirnoj ulici, punoj zelenila, parkinga i u neposrednoj blizini autobuskih stanica gradskih linija i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcionalan jednosoban stan u najstrožem centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan ima površinu od 29 m² i nalazi se....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 62.000 € na 64.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 62.000 €
06.05.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 768)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>