• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs što manji novogradnja" pronađeno 6 035 nekretnina - prosečna cena 1.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 430 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, nov potpuno opremljen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Prelepa terasa, svetao i komforan. - Šifra nekretnine: 9107287 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 123.717 €, 37,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u Novogradnji Odlična lokacija ✨ Visok kvalitet gradnje PVC stolarija Etažno podno grejanje ️ Parking mesta na betonu – 15.000 € + PDV Rok završetka: leto 2027. Cena je iskazana sa PDV-om ✅ Moguć povrat PDV-a za kupce prvog stana Za više informacija i rezervacije – kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 82.236 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Pouzdan investitor, novogradnja na odlicnoj poziciji u Kotezu! Na samo 8km od centra Beograda niče stambeni kompleks od 7 zgrada PR+2. Useljivo u julu 2026. Mala stambena zgrada odličnog kvaliteta: PVC stolarija. Tarket. Italijanska keramika. Norveski radijatori. Parking moguće kupiti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129841, III/, lift, terasa. Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Grbavici.Stan se nalazi na 3. spratu (od 5 spratova) kvalitetne zgrade sa liftom. Potpuno uređen stan i spreman za useljenje. Okrečen u lepu kapućino boju. Opremljen kompletnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen, u zgradi novije gradnje. Stan je pogodan i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.200 €, 37,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u pretprodaji, u jednoj od najperspektivnijih novogradnji na Novom Beogradu. Sa svojih 37 kvadrata pažljivo organizovanog prostora, ovaj stan nudi upravo ono što je danas najtraženije — funkcionalnost, komfor i moderan stil života. Ulazni prostor vas vodi ka dnevnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na II spratu zgrade, u ulici Marijane Gregoran. Površina stana je 37 m2, i sastoji se od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Stan se nalazi sa mirne strane zgrade (suprotno od ulice Marijane Gregoran), sa pogledom u krošnje drveća. Niski troškovi Infostana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.000 €, 37,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126112, IV/, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten stan sa novim nameštajem. Sve što se vidi na slikama ostaje u stanu. Blizu sajmišta se nalazi stan, gleda terasa na ulicu. Ispred zgrade se nalazi stanica gde staje 8. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji na prvom spratu, udaljen 50m od okretnice autobusa 27E, 79, 25) i E6. Zgrada sa liftom i parkingom, suncana strana, SBB internet i televizija, etazno grejanje na struju, klima, interfon, kamere oko zgrade. Stan komletno opremljen sa svim neophodnim stvarima i namestajem....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 109.150 € na 122.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 122.400 €, 37,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 102.000 €
23.01.2026 - 109.150 €
20.03.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova gradnja,mesto za automobile na privatnom prilazu. Zgrada uknjizena. Uredna dokumentacija. Trenutno mogu samo kes kupci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.710 €, 37,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeni komplex u izgradnji, smešten u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada – južni Telep, u neposrednoj blizini Sunčanog keja i reke Dunav. Objekat se sastoji od 21 stambene jedinice raspoređene na prizemlju i tri sprata (P+3). U ponudi su stanovi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna novogradnja, funkcionalan, svetao sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Grejanje na toplotnu pumpu. Prodaje se kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 81.532 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 590 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen stan površine 37 m na Zvezdari. Stan je orijentisan ka unutrašnjem, uređenom dvorištu, sa pogledom ka Zvezdarskoj šumi, potpuno izolovan od ulične buke i sa odličnom termo izolacijom. Grejanje je daljinsko sa kalorimetrom (plaćanje po potrošnji),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.800 €, 37,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo novogradnja u završnoj fazi U ponudi su stanovi od 31m do 53m, pažljivo projektovani da maksimalno iskoriste prostor idealni i za život i za investiciju. Objekat se nalazi na lokaciji sa dobrom povezanošću ka gradu, uz blizinu gradskog prevoza i svih bitnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 37,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan ima površinu od 37m2, nalazi se na visokom prizemlju u novogradnji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Jugovićevu. Nova zgrada visoke energetske efikasnosti što podrazumeva niske račune u toku cele godine. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima - nov nameštaj, klima, kablovska, internet Potreban depozit. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.230 €, 38,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo potpuno nov i namešten stan u kvalitetnoj zgradi. Odličan raspored, veoma svetao, dvorišno orijentisan, nalazi se u visokom prizemlju. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Ima ostavu na terasi i zajedničku biciklanu u suterenu zgrade. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji koji se nalazi na 4 spartu, po strukturi jednoiposoban i kompletno namešten. Sastoji se od: dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe , kupatila i terase. Zgrada poseduje lift. Stan se iznajmljuje na duži period. Obavezan je depozit. Kontakt....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 33.400 €, 38,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 38m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -1 spavace sobe -1 izlaza na terasu -velika dnevna sa trpezarijom stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. vredi pogledati Agencijska provizija je uracunata u cenu. ***Uponudi imamo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.500 €, 38,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov lokal u centru. Pogodan za razne delatnosti. Mini kuhinja, mokri čvor. Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 38,00 m2 cca 5920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom ka svim delovima grada. U zgradu je omogućen ulazak pomoću kartice, a u okviru zgrade stanarima je dostupan za korišćenje SPA centra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

PODBARA, 38m² sa garažnim mestom ++|++ Izdaje se potpuno nov kompletno opremljen i namešten dvosoban stan, na atraktivnoj lokaciji. Garažno mesto je uračunato u ceni. Useljiv odmah. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička naknada 50% od jedne zakupnine, jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.700 €, 38,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odmah useljiv, uknjižen, nov stan na odličnoj lokaciji. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003075 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 38,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavica! Interensanta i poznata lokacija po mnoštvu sadržaja koje poseduje kao i same pozicije. Blizina fakulteta, autobuskih stajališta, vrtića, marketa, pekara itd. Jednoiposoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 61.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOKO BANJA, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca tokom cele godine! Bilo da želite sigurno mesto za život, idealan stan za odmor ili investiciju koja se isplati već od prvog meseca –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.200 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.053 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 113.300 €, 38,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Nov neuseljavan jednoiposoban stan na Podbari! Nova gradnja, odlična struktura stana, dvorišno orijentisan. Na samo 10 minuta hoda od centra grada. Vredi pogledati! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.090 €, 38,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.450 €, 38,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu kvalitetnog stana po povoljnoj ceni, kako za život tako i kao investiciju u okviru ponude prodaja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.400 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov apartman u naselju Zova, Zlatibor Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131944, V/V, klima, lift. Izdajem odličan, svetao, ušuškan stan sa dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom, spavacom sobom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji, na dva minuta od Aviv parka i isto toliko od Bulevara gde ima ogroman izbor prevoza. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.125 €, 38,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam nešto sasvim novo u ponudi. Odličan, potpuno nov, nikad useljen stan u mirnom delu Telepa. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 133.500 €, 38,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130149, II/IV, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. CENTAR - 38m2, NOV FANTASTICAN stan sa namestajem,. LIFT Blizina fakulteta, Riblje pijace i Keja. Uknjizen. Moze kredit. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115232, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan, kompletno namešten stan u novijoj zgradi, odvojena mala spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/7, LIFT, TERASA, PARKING, NOVOGRADNJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.000 €, 38,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nudimo Vam fantastičan dvosoban stan na lokacjii u blizini Dunava. Novogradnja, bez trunke ulaganja, opremljeno novom nemačkom PVC stolarijom, prvoklasnom italijanskom keramikom, najkvalitetnijim tarketom kao i novim sigurnosnim ulaznim vratima! U neposrednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 780)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.