• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji interfon pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji interfon pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji interfon pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs što manji interfon pogodan" pronađeno 277 nekretnina - prosečna cena 1.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.600 €, 200,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan poslovni prostor u poslovnoj zgradi sa obezbe��enjem i video nadzorom. Prostor je pogodan za kancelarijske delatnosti, svaka prostorija je klimatizovana, razvedena je ra��unarska mre��a. Opremljena je kuhinja, poseduje i ormare za dokumentaciju. Slobodan parking oko zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 2.700 €, 200,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - moderan poslovni prostor, 200 m2, prestižna lokacija Izdaje se reprezentativan poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini hotela Hyatt. Prostor ima 200 m2 i nalazi se na 1. spratu moderne poslovne zgrade. Svetao je, funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.500 €, 207,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dupleks sa 6 soba, garažom i terasama - Vračar, 207 m2 - 2.500 euraLokacija: Vračar, Požarevačka ulicaPovršina: 207 m2Struktura: 6 soba, 2 kupatila, toalet, kuhinja, ostava, 3+ teraseSprat: 5/5, zgrada sa liftomParking: Garažno mesto + 1 parking mestoOpremljenost: Polunamešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 690.000 €, 207,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex sa garažom na Vračaru, u blizini Kalenić pijace - 207 m2Na prodaju luksuzan i prostran duplex stan površine 207 m2, smešten u mirnoj rezidencijalnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.040.000 €, 210,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Savremeni stambeno–poslovni kompleks visoke klase Predstavljamo vam lokal u okviru ekskluzivnog stambeno–poslovnog kompleksa, koji se sastoji iz dva objekta – A i B, sa pažljivo planiranim sadržajem i vrhunskom završnom obradom. Lokal – 210 m² sa izlogom na ulicu i dvorište Na prodaju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Savremeni stambenoposlovni kompleks visoke klase Predstavljamo vam lokal u okviru ekskluzivnog stambenoposlovnog kompleksa, koji se sastoji iz dva objekta A i B, sa pažljivo planiranim sadržajem i vrhunskom završnom obradom. Lokal 210 m sa izlogom na ulicu i dvorište Na prodaju je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 327.500 €, 212,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novosadskog sajma, lokal, 212m² ++|++ Dvorišni lokal u Novosadskog Sajma. Nalazi se u suterenu objekta. Visina plafona 3m. Poseduje opremljenu kuhinju, ostavu (tehnička soba), dva mokra čvora. Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu i fan coile., video interfon na oba ulaza kao i video....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 2.800 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Senjak - Prostrana kuća sa dvorištem i garažom Cena: 2.800 eura mesečno Površina: 220 m2 Struktura: 4.0 (dnevni boravak + 3 spavaće sobe) Etaže: 3 (prizemlje, sprat i suteren) Grejanje: Gas + struja Stanje: Uobičajeno, kvalitetna gradnja Nameštenost: Polunameštena Opis: Izdaje se....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 2.900 €, 221,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Na pokon-osiguranje nepokretnosti istvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! 221m2, 1/4, lift, CG i grejanje na struju, telefon, interfon, parking. Luksuzan salonski stan pogodan za poslovni ili stambeni prostor. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini Italijanske, Nemačke i....