• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 useljiv - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 useljiv - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 useljiv" pronađeno 4 470 nekretnina - prosečna cena 1.138 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2300 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122583, III/IV, lift, terasa. Izdajem namešten dvosoban stan kod Socijalnog u Dostojevskog ulici na trećem spratu sa liftom. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 164.800 €, 38,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac. Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija u gradu, blizu fakulteta. Bez ulaganja, prodaje se komplet namešten i odmah je useljiv po isplati. Stan je uknjižen i bez tereta i zabeležbi pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u mirnom delu Podbare, u Novom Sadu. Stan ima 38 m2 inalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje terasu, što dodatno doprinosi komforu prostora. Lokacija je veoma praktična, jer je stan udaljen svega nekoliko minuta hoda od centra grada i pešačke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo.dvosoban stan od 38 m2. Stan je funkcionalan i kompletno namešten. Nalazi se na odličnoj lokaciji kod Osnovne škole Pavle Savić Odmah je useljiv. Depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontakt....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 599 € na 500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 599 €
19.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo - novogradnja, 1.5 stan, 38 m2 Izdaje se moderan, potpuno namešten jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Lekinom brdu, u mirnoj jednosmernoj ulici bez saobraćaja. Stan se nalazi na 2. spratu manje zgrade sa svega 11 stanova, što pruža dodatnu privatnost i komfor.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i za Probrane Kupce -065/385 8880 Prodajemo u srcu Palića Uknjižen Apartman 38 m2 u Vili na Izuzetnoj TOP-TOP LOKACIJIApartman je Dvosoban u prizemlju,Ekskluzivno Namešten bez ikakvog ulaganja i nalazi se u Vili koja je neposredno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 430 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo odmah useljiv, jednoiposoban stan u centru Novog Sada. Dozvoljeni kućni ljubimci. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.700 €, 38,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odmah useljiv, uknjižen, nov stan na odličnoj lokaciji. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003075 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120351, IV/, stambena zgrada. Izdaje se stan, 38m2, na Bulevaru Oslobođenja u Dalton zgradi. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Bulevar Evrope Iznajmljujemo popunamšten stan (kuhinjski elementi, sto, stolice) na Bulevaru Evrope, kod hotela Šeraton. Odličan i kao poslovni prostor, kancelarija, kozmetički salon Useljiv odmah. Kontakt - 063446559 Šifra - 9105745 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.940 €, 38,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Prilika! Odličan, kompletno namešten stan, u novoj zgradi. Sva tehnika je još pod garancijom... Stan je useljiv po isplati. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 320 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Lep i sređen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Kompletno opremljen i odmah useljiv, a nalazi se u neposrednoj blizini igrališta, vrtića, škole, kao i kafića, restorana i ostalih sadržaja. Ulično je orijentisan a izlazi se na terasu i iz dnevne sobe, i iz spavaće sobe. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.500 €, 38,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini centra grada i svihvažnh sadržaja prodajemo jednoiposoban stan koji pruža izuzetne ulosve za život. Prodaje se kompletno namešten, opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom što omogućava budućem vlasniku momentalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP JEDNOIPOSOBAN STAN KOD SPENSA, SA GARAŽOM---Agencijska šifra: 9112598. Izdaje se prelep, moderno opremljen jednoiposoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom, u Centru, nadomak Spensa. Garaža u dvorištu zgrade uračunata u cenu zakupa.Useljiv odmah.Potreban depozit u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117050, II/, klima, terasa. Izdaje se namešten, potpuno renoviran stan u ulici Kornelija Stankovića na Detelinari.Stan ima 38m2 (dvoiposoban) i dvorišno je orijentisanStan je na 2. spratu, zgrada ne poseduje liftU blizini zgrade nalaze se škola, prodavnica, pekara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 145.000 €, 38,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan za osobe koje žele mir i tišinu, ali ne žele da se odreknu centra i urbanog života. Baš to pruža ovaj stan na Crvenom krstu. Ušuškan na potkrovlju predratne zgrade sa 16 stanova, izuzetno kvalitetne gradnje, kompletno renoviran sa stilom i bez izgubljenog prostora. Idealan kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1829 NS – 2-soban, 38m2, Bulevar Kralja Petra I 2.sprat Useljiv odmah Mesečna cena zakupa EUR.400.- + depozit. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – +381 63 519533, +381 21 557592,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan u milovana Glišića na 2. spratu, odmah useljiv, cg sa kalorimetrom.. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u zgradi novijegradnje na Panteleju, ulica Gornjomatejevacka. Stan je jednoiposoban, uknjižene površine 38m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta . Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom , spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 82.400 €, 38,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac! Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan,nalazi se u prizemlju zgrade,pogodno je orijentisan grejanje je na Toplotne Pumpestan je Odmah Useljiv KUPOVINA JE ZA GOTOVINUPosebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 38,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika,parket. Grejanje je na gas, tako da su računi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 550 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Fontana, Novi Beograd. Stan je veoma funkcionalan, kompletno namešten i useljiv od 01.06.2026. Sastoji se od komforne dnevne sobe, odvojene spavaće sobe sa bračnim....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.500 €, 38,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen 25 minuta hoda do centra grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Na prodaju je useljiv, kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Kraljev Park, smešten na 6. spratu moderne zgrade sa dva lifta. Stan je južno orijentisan i pruža prelep, otvoren pogled na centar grada i Petrovaradinsku tvrđavu. Sastoji se od odvojene spavaće sobe, funkcionalno....