• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 prizemlje" pronađeno 2 984 nekretnina - prosečna cena 1.652 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 350 €, 35,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR – VISOKO PRIZEMLJE, POSLOVNA ZGRADA Izdaje se funkcionalan poslovni prostor u okviru poslovne zgrade, na visokom prizemlju. Idealno za kancelarijske delatnosti. Cena zakupa: 350 € + PDV Troškovi (računi): 100 € mesečno ovršina: [36] Čišćenje kancelarije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 180 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan površine 35m2 u naselju Brzi Brod, nedaleko od marketa Idea i samog centra. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa zasebnim ulazom. Sastoji se od hodnika sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, spavaće sobe. Grejanje je na struju, TA peć. Stan je opremljen....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2025 - 400 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

DELIMIČNO NAMEŠTEN RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN KOD DUNAVSKOG PARKA---Agencijska šifra: 9111671. Izdaje se delimično namešten, renoviran jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade kod Dunavskog parka. Stan je kompletno renoviran i okrečen, sadrži trpezarijski sto i stolice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN -GRBAVICA---Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade, locirane na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Grbavici.Useljivo odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran stan. -prizemlje kuće -stan je funkcionalan, odličnog rasporeda -ima dva ulaza i dva toaleta -pogodan za jednu osobu ili par -takođe pogodan za obavljanje delatnosti Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u centru Zemuna izdaje se potpuno namešten stan,funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika,spavaće sobe,kupatila,dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje sa francuskim balkonom. Nalazi se u visokom prizemlju u zgradi od tri sprata,opremljen klima uređajem i optičkim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u prizemlju u stambenoj zgradi. Površina stana je 35 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu je etažno. Ima mogućnost korišćenja parking mesta i podrumske prostorije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na visokom prizemlju (visina 3 m) zgrade koja se nalazi u ulici Stjepana Filipovića. Zgrada je na odličnoj lokaciji na Savskom vencu, u neposrednoj blizini Kuće cveća , kao i stanice Prokop i više linija javnog gradskog prevoza. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 260 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban od 35m2 u mirnom delu Duvaništa. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog dela,dnevne sobe,spavaće sobe,posebno kuhinje i kupatila.Stan je kompletno namešten,poseduje sve elemente u svakoj prostoriji,a rezimski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 35,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se ugostiteljski objekat/ kafić u TC Gorča. Prostor se nalazi u prizemlju, blizu ulaza. Ukupne površine je 35m2 i sastoji se od jedne prostorije sa šankom i toaletom, koja je 25m2, toaletom u podrumskom delu, magacina i prostora ispred lokala. Prostor poseduje zadnji ulaz za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao garaža Parking / garaža: Obezbeđeno parking mesto Dodatne pogodnosti Internet Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Prilagođen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 400 €, 35,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan ulični lokal površine 35m² na Novom naselju. Lokal se nalazi u prizemlju i spreman je za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Prostor je moderno uređen, jednoetažni i otvorenog tipa, što omogućava fleksibilno prilagođavanje različitim poslovnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera, površine 35m², u prizemlju kuće (vlasnici ne žive u objektu), idealna za samce ili mlade parove koji traže mir i privatnost. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim, modernim nameštajem i uređajima, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Grejanje je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 35,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI LOKAL OD 35 M2 NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112549. Izdaje se ulični lokal od 35 m2 u prizemlju zgrade na Novom Naselju. Lokal može da bude prazan, a može i da se opremi nameštajem slično kao na fotografijama. Pogodan je za razne vrste tihih delatnosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u potpuno novoj, moderno projektovanoj zgradi renomiranog investitora. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade koja ima ukupno 5 spratova. Zgrada je izgrađena 2026. godine i odlikuje se savremenim dizajnom i visokim standardima gradnje. Stan je luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, funkcionalan i potpuno sređen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – na Čuburi, opština Vračar. Stan je smešten u visokom prizemlju (VPR) i idealan je za one koji traže miran kutak u srcu grada. Osnovne informacije: Površina: 35 m2 Lokacija: Čubura,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 122.000 €, 36,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 36m2, terasa 3m2, TA, PR/IV, telefon, interfon. Predato na knjiženje. Jednoiposoban stan u prizemlju, prodaje se namešten. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i kupatila. Blizina Beo šoping centra i Cvetkove pijace. Kontakt 060/34 11 341....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 200 €, 36,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo dva poslovna prostora sa galerijama, svaki po 36 m2, prizemni, kancelarijskog tipa, okrenuti prema uličnom frontu - ul. Antona Aškerca (Kertvaroš). Cena je po poslovnom prostoru (pojedinačno). .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.936 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Raj, u neposrednoj blizini Aqua parka i na samo nekoliko minuta hoda od centra Vrnjačke Banje! U pitanju su dve moderne lamele koje se grade po savremenim standardima, sa akcentom na kvalitet materijala i izrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hitno se prodaje odlican lokal u prizemlju TC Kalca u Nisu. Povrsine je 36,5m2 u osnovi i ima odlicnu galeriju od 18m2. Lokal je generalno adaptiran pre dve godine. Opremljen je bogatom LED rasvetom i novim kvalitetnim laminatom za poslovne prostore. Za hladjenje i grejanje koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.880 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom, na visokom prizemlju, i odmah je useljiv. Ovaj jednoiposoban stan za prodaju u Novom Sadu ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 87.000 €, 36,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.indomio.rs

Palić, prodaje se dvosoban apartman u novogradnji, površine 36,26kvm na prizemlju od ukupno dva sprata u zgradi. U svom sastavu stan poseduje: dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i balkon. Sva stolarija je PVC. Na podovima u sobama je tarket, kupatilu keramika, grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran salonski jednoiposoban stan na visokom prizemlju, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Novog Sada - ulica Stevana Branovačkog, preko puta zgrade ZIG-a.Prostor je idealan i za kancelariju i za stanovanje, zbog rasporeda, visine plafona i ulične orijentacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN KOD FUTOŠKE PIJACE--- Agencijska šifra:9106744. Izdaje se namešten dvosoban stan na visokom prizemlju zgrade u blizini Futoške pijace. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Useljivo odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Visoko prizemlje, kao visina prvog sprata. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN KOMPLETNO OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN NADOMAK BULEVARA OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 1007656.Prodaje se potpuno renoviran i opremljen jednoiposoban stan na visokom prizemlju kvalitetne zgrade nadomak Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJAVAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112455.Izdaje se potpuno nov, nikad useljavan stan od 36m2, koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade sa liftom na ćošku Bulevara Evrope i Futoške ulice.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da nijednog gosta ne ostavi ravnodušnim. Na visokom je prizemlju sa zatvorenom terasom, koja gleda na cvetnu baštu u dvorištu zgrade,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 450 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, opremljen stan na Banovom Brdu, u mirnom delu Čukarice. Stan je površine 36 m², strukture 1.5, i nalazi se u prizemlju zgrade od 3 sprata. Opremljen je novim stvarima, što prostoru daje uredan i savremen izgled. Lokacija je praktična i dobro povezana, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BRUS, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Apartman se nalazi u kompleksu Brzeće Centar u prizemlju sa velikom terasom od 20 m2 koja pripada stanu. Kompleks se nalazi na mirnoj lokaciji pored glavnog puta, 300 m od Gondole Brzeće - Mali Karaman i lako je dostupan i u zimskim uslovima. Pored kompleksa postoji poznati restoran....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 87.550 €, 36,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

***Retko u ponudi*** Fantastična nekretnina na odličnoj lokaciji, bez ikakvih ulaganja, nalazi se na VISOKOM prizemlju, u cenu uračunata dva parking mesta u dvorištu zgrade i garaža, idealan kako za život tako i za izdavanje, jako malo se živelo u njemu. Za više informacija pozovite!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje renoviranog stana u Krunskoj, Vračar Kalenić pijaca. Renoviran stan za izdavanje nalazi se u Krunskoj ulici, na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Muzeja Nikole Tesle. Stan je smešten na visokom prizemlju dobro održavane zgrade i sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera sa galerijom, u ulici Koste Stamenkovića, u zgradi starije gradnje na prizemlju, uknjižene površine 36m2 + galerija, sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz prostrane višenamenske prostorije i galerije sa spavaćim delom. Kompletno opremljena garsonjera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru grada, parking!Stan se nalazi u novoj stambenoj zgradi na visokom prizemlju, povrsine od 36m2 sa etaznim grejanjem na struju i izuzetno niskim troskovima! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, hodnika, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.050 €, 36,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam Izgradnju na odličnoj poziciji na Adicama. Nalazi se u blizini Novosadskog puta i glavne ulice na Adicama. U blizini autobuske stanice, marketa. Ideja je da bude kompleks od po četiri stana u jednom objektu. U prizemlju dva jednoiposobna i po jedan troiposoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.900 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odličnom je očuvanom stanju, lepo i kvalitetno opremljen, spreman za življenje ili izdavanje. Lep deo grada, miran, porodični kraj,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 68.200 €, 36,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan manji jednoiposoban stan u izgradnji na Apelovcu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan je površine 35.9m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je podno. Stan je u početnoj fazi izgradnje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan površine 36m2 u Subotici, Centar II. Visoko prizemlje, dvorišno orjentisan. Parking u dvorištu slobodan za stanare. Useljiv od 01.04. Potreban depozit. Agencijska provizija je 50% od cene zakupa i naplaćuje se od zakupca prilikom potpisivanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.400 €, 36,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je veoma malo korišćen stan u novogradnji, u zgradi useljenoj 2021. godine, na Telepu u Novom Sadu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 i ima površinu od 36,16 m2. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ulično je orijentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Tolstojeva, površine 36m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase i ostave na terasi. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Dvorišno je orijentisan. Izdaje se potpuno namešten i opremljen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 1.5, norveški radijatori, PR/3, terasa. Na prodaju je kompletno opremljen jednoiposoban stan na Zlatiboru u naselju Sloboda. Uknjižen je i smešten u prizemlju. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....