• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking" pronađeno 8 208 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • lift
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 63.600 €, 19,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam fantastičnu garsonjeru na zavidnoj lokaciji! Reč je o kompletno renoviranoj nekretnini. Prodaje se kompletno namešten. Preko puta zgrade se nalazi vrtić, igralište za decu kao i teren za rekreaciju. U okolini same zgrade je parking van zone. Pored same lepote Limana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.000 €, 19,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična nameštena garsonjera sa parking mestom na Telepu.Garsonjera je potpuno nameštena i opremljena,nalazi se u prizemlju ima 20m2.Ispred se nalazi parking mesto 16m2.Grejanje na iverter klimu,troškovi stanovanja veoma niski.Trenutno se u stanu nalazi podstanar kirija....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Podbara, 80 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno parking mesto u suterenu nove stambene zgrade. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u blizini Keja i centra. Uknjiženo na 19m². Garaža ima daljinski za ulazak Izdaje se na duži vremenski period,a najmanje godinu dana Agencijska provizija jedna mesečna kirija. Za sve....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 19,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 200 €, 19,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u naselju Čalije u blizini restorana Romansa. Lokal se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Površina lokala je 19m2 i sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Grejanje je eletrićno putem klima uređaja Portal pruža mogućnost isticanje reklame. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.500 €, 20,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 45.320 €, 20,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na 10 minuta od centra grada, mirna lokacija, grejanje se plaća po potrošnji u dvorištu zgrade parking mesto za stanare. Bez ulaganja, sveže okrečeno parket je hoblovan i lakiran. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od interesantnijih ulica u Zemunu, na par minuta hoda od Ugrinovačke ulice, u neposrednoj blizini nove Pošte, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa slobodnim parkingom. Infrastruktura, kao i saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.500 €, 20,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan je na odličnoj lokaciji, dvorišno orijentisan. Ima parking mesto koje pripada stanu. Idealan je za početak samostalnog života. Pogodan je za studente i mlade zbog svoje lokacije, par minuta hoda do centra i direktna linija ka fakultetima. Nekretnina koju bi definitivno trebali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 37.080 €, 20,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvorišni stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 23.446 €, 20,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u suturenu manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i posle renoviranja neuseljavan. Površina stana je 20 m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 200 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116434, garažno mesto. U ponudi je parking mesto u podzemnoj garaži zgrade BW Quartet 1, u sklopu novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, preko puta Palate Pravde. Nalazi se na nivou -2, površine je 20m².Parking je obezbeđen rampom, rolo sigurnosnim vratima,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 250 €, 20,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal kod Niškog Kulturnog centra i crkve Svetog Nikole. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Površina lokala je 20m2 i sastoji se od jedne prostorije, čajne kuhinje i toaleta. Grejanje je na struju, putem klima uređaja. Nalazi se na prometnoj lokaciji. Lokal....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.133 €, 20,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 200 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajem parking u zgradi kod Palate Pravde. Nivo - 2 od 20m2 po ceni od 200€ mesečno. Parking je obezbedjenj rampom, rolo sigurnosnim vratima, fizičkom službom obezbeđenja i kamerama 24h sata dnevno. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 350 €, 20,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo lokal u maloj poslovnoj zgradi pored Tehnomanije u Požeškoj ulici na Banovom brdu. Pogodan za razne delatnosti: kozmetičke usluge, stomatološke ordinacije, razne kancelarijske poslove.. Poseduje toalet. Grejanje je CG. Odmah useljiv. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 250 €, 20,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan lokal na Paliluli, u blizini Svetinikolske crkve. Nalazi se u prizemlju stambeno - poslovne zgrade, novije gradnje sa liftom. Do same ulice je. Površina lokala je 20m2. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Grejanje u lokalu je na struju, inverter klima. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana garsonjera od 20 m² u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 4 sprata, u naselju Sajmište, Novi Sad. Stan je namešten i opremljen za udoban svakodnevni život. Sadrži kupatilo, kuhinjske elemente, frižider, šporet, rernu, ležaj i plakar, a dostupni su i internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 320 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan sa lođom, dnevnom sobom i kupatilom, u Sarajevskoj ulici, na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Stan je odmah useljiv. Zgrada poseduje lift, centralno grejanje, troškovi su niski. Ispred zgrade je parking zona. Odlična lokacija, u blizini centra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Sime Milutinovica Sarajlije. Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 350 eura, u tu cenu je uracunato sve (informatika, struja, internet, parking..). Stan se nalazi u prizemlju sa velikim ogradjenim dvoristem. Pet friendly.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 420 €, 20,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji u Ljermontovoj ulici na Voždovcu, u neposrednoj blizini Hotela Srbija. Lokal se nalazi u prizemlju stambene zgrade, površine 20m², orijentisan ka ulici sa izlogom, što ga čini veoma uočljivim i pogodnim za različite vrste delatnosti. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevski bulevar, sut/4, ta,-Stvarna površina-20m2 , ugovorna površina-20.00m2, Prodaje se funkcionalna renovirana garsonjera u Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, vrtić, škola, tržni centar Karaburma kao i svi ostali sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.000 €, 21,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo apartman od 21,34m2 koji se nalazi u nivou recepcije,u sklopu hotela Harmonija risorts. Apartman je veoma funkcionalan,grejanje na norveške radijatore. U sklopu hotela ima vešeraj,skijašnica,dečija igraonica,bioskop,zatvoren bazen,spa centar, fitnes centar,bar,masaža,parking....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 36.069 €, 21,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni apartman u izuzetno kvalitetnom objektu, apartmanskog tipa, u jednom od najlepših delova Divčibara, u tzv. Beogradskom naselju, na putu koji vodi ka Golupcu. Nalazi se u mirnom okruženju, okružen zelenilom i borovima, na samo 20-tak minuta šetnje do centra, pešačkom stazom....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 21,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo nameštenu garsonjeru na odličnoj lokaciji. Odmah useljiva. Parking zajednički u sklopu zgrade za stanare . Za više informacija pozovite 0668442266. Vaš siguran patrner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 21,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kopaonik Jolly kop prodajemo apartman- garsonjera , 21m namesten Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Jolly kop Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 21m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Parking, garaža, Internet....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.440 €, 21,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TOP GARSONJERA na najtraženijoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten. Pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 86.500 €
04.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva garsonjera na Voždovcu, u neposrednoj blizini fakulteta. Nalazi na VPR u stambenoj zgradi novije gradnje (visina prvog sprata) i sastoji se od kombinovane sobe od 17m2 u koju su smešteni kuhinja standardnih dimenzija i trpezarija, kao i kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renovirana i funkcionalno uređena garsonjera površine 21 m², smeštena u mirnom delu Grbavice. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade novije gradnje iz 2010. godine, koja poseduje lift, video nadzor i prilaz za osobe sa invaliditetom. Prostor je maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 83.000 €, 21,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u zgradi novije gradnje, smešten u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za svakodnevni život. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, uz brzu dostupnost svih neophodnih sadržaja. Stan se odlikuje veoma funkcionalnim rasporedom kvadratura je maksimalno iskorišćena,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 38.947 €, 22,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo stanove u izgradnji na Raju. Ova moderna stambena zgrada činiće dve lamele visokog kvaliteta gradnje, pružajući vam udobnost i funkcionalnost u srcu ovog prelepog naselja. Raj je jedno od najpoželjnijih mesta za život, pružaće vam miran i kvalitetan....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 22,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 22,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, kompletno renovirana i vrlo lepa garsonjera u tihom i mirnom delu Borče 1. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ "Stevan Sremac", vrtića, više prodavnica, opštinskog uslužnog centra, dečijih igrališta, zelenih površina i parking prostora. Osunčana, jugozapadno orjentisana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 69.500 €, 22,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

41893, 063 547 298 Branka, Prodaje se garsonjera na Grbavici ,komletno namestena.Odlicna bez ulaganja,dobra za stanovanje ili iznajmljivanje. Blizina limanske pijace ,skole, vrtica. Uknjižena. Parking mesto u dvoristu zgrade 10000 eura. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 22,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade, ali je kompletno renoviran i opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, od koje ništa još uvek nije korišćeno i u stanu nakon....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 776)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>