• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking" pronađeno 8 159 nekretnina - prosečna cena 1.737 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 28,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 28,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje nameštenu i opremljenu garsonjeru 28m + 14m zastakljena terasa ( sa urednom dokumentacijom za knjiženje terase ). Uz stan se prodaje i jedno parking mesto sa nadstrešnicom u dvorištu, kolski ulaz sa daljinskim otvaranjem kapije. Stan je dvorišno orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen - svim neophodnim i poželjnim pokućstvima za lagodan svakodnevni život, kao i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.250 €, 28,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep jednosoban stan, koji može lako biti 1,5, tako je bilo i predividjeno u izgradnji. Veoma svetao stan dvorišno orjentisan, gde je i zajednički parking koji je ogroman i uvek ima mesta za parkiranje. Stan je kompletno opremljen sa stvarima i belom tehnikom, tako se i prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.200 €, 28,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su moderni poslovni prostori u suterenu zgrade u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pruži visok nivo komfora i funkcionalnosti, uz predviđeni rok završetka radova do proleća 2026. godine. Okolina je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantastična garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruženje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjižen 1/1! Kompletno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 53.500 € na 55.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.600 €, 28,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 53.500 €
27.03.2026 - 55.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, dvorišno orjentisan, ima sa strane svoje dvorište i parking mesto. Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku! U prodaji je praktičan jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 250 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA, PET FRIENDLY, NA NOVOSADSKOM PUTU KOD LIDLA--- Agencijska šifra: 9104306. Izdaje se nameštena garsonjera (28 m2) na 2. spratu manje zgradi, kompletno nameštena novim nameštajem. U cenu su uključeni troškovi informatike, dodatno se plaća struja po potrošnji i grejanje samo....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 28.000 €, 28,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljivo, objekat izgrađen 2023 godine objekat ima upotrebnu dozvolu svaki apartman ima svoje parking mesto. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 360 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

LUX Garsonjera sa PARKING mestom – Telep (blizina Bulevara patrijarha Pavla) Izdaje se moderno opremljena, LUX sređena garsonjera površine 28m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Osnovne karakteristike: Površina: 28m2 Spratnost:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Uknjižen je na 28m2, ali u stvarnosti ima 46m2. U cenu je uključeno i parking mesto u dvorištu zgrade u kojem se takođe nalazi i biciklana. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Vredi pogledati.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep, funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u Hadži Ruvimovoj ulici u Novom Sadu. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade i odiše posebnom toplinom i prijatnom atmosferom, idealan za jednu osobu ili par koji traži ušuškan prostor za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 250 €, 28,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan lokal na atraktivnoj lokaciji, u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se u prizemlju porodične kuće, do same ulice. Površina lokala je 28m2. Sastoji se od jedne velike prostorije, ostave i toaleta. Grejanje je na struju. Ima jedno parking mesto ispred lokala. Ulaz je na posebnoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 28m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 28m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 28,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i funkcionalan jednosoban stan od 28 m², smešten u mirnom delu grada. Prostor je dobro organizovan, a velika terasa dodatno doprinosi osećaju komfora i pruža mogućnost za svakodnevni odmor. Uz stan dolazi i privatno parking mesto, što je značajna prednost za ovu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 150 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, kupatila, jedne prostorije u kojoj je smeštena kuhinja i dnevni boravak. Stan poseduje terasu. Ispred zgrade su besplatan parking. Grejanje je na gas. Niski režijski troškovi. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.954 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280 € na 260 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 260 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 280 €
22.02.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u ulici Vladike Ćirića. Prizemlje. Idealno za jednu osobu. Odmah useljivo. Dosta parking mesta u okolini, van zone naplate. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 127.000 €, 28,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom delu Zvezdare, u Oliverinoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine i predstavlja idealnu priliku za život ili investiciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan na Novoj Detelinari. Stan dvorišno orijentisan bez buke. Poseduje odvojenu kuhinju. Javni parking oko zgrade. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije, obratite se se na 066 829 2225, Luka Đurović....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27.58m2 12.1 Predprostor 3.21....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 330 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 28m2, inverter klima, PR/III, telefon, interfon, KTV, internet. Lep , svetao , jednosoban stan. Sastoji se od kuhinjsko-trpezarijskog dela , dnevne sobe, predsoblja sa ugradnim plakarima i kupatilom. Slobodna parking mesta. Blizina javnog prevoza 27,27e,46,63,25p i 74. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.600 €, 28,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj savremeni kompleks predstavlja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 122.000 €, 28,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5 po strukturi,sastoji se iz male dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavacom sobom,i malom terasom manjom od 1m2,stan je za Svaku PREPORUKU....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 280 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112566. Izdaje s elepo namešten jednosoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom. Dvorišno orijentisan. Privatno parking mesto u dvorištu zgarde, uračunato u cenu zakupa.Useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se ekstra sređena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjižena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguća je kupovina na kredit. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montažni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc nastavak delatnost uz doplatui, razradjen posao. Tc Big se placa zakup za poziciju lokala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 300 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljena garsonjera u naselju Braće Jerković. Stan se nalazi u prizemlju i ima zaseban ulaz. Ispred stana se nalazi trem veličine 10m2 koja pripada samo ovom stanu. Nalazi se na mirnoj i odličnoj lokaciji. Okružen je parkovima, velikim marketima, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 51.500 €, 28,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman površine 28 m. Nalazi se u naselju Karaula, na prvom spratu zgrade koja ima ukupno četiri. Ispred zgrade su dostupna parking mesta. Grejanje je na struju. Pored moderno dizajnirane dnevne sobe i kuhinje, apartman poseduje i odvojenu spavaću sobu, kupatilo i terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u blizini centra, 29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskom nišom i trpezarijskog dela , terase, kupatila.Podno grejanje na gas.Stanu pripada i jedno parking mesto u dvorištu zgrade.Useljiva odmah.Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforna garsonjera. Dvorišno orijentisana.Zgrada poseduje biciklanu i parking prostor. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u mirnoj ulici na dva minuta od Dunava i pet minuta od limana četiri. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i potpuno nov stan u mirnoj ulici na Adicama, u zgradi završene 2025. godine. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi i poseduje sopstveni parking mesto u dvorištu. Stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom, sve novo i nekorišćeno – kupac odmah dobija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.900 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 29m2. Funkcionalan raspored čini ovaj stan savršenim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 42.200 €, 29,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 30 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 80.046 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi predstavljaju idealan izbor za porodični život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.200 €, 29,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan jednoiposoban stan na Adicama. Iskorišćen je svaki kvadrat ove nekretnine, što je čini izuzetno atraktivnom na tržištu. U ceni stana imate parking mesto, klimu i kuhinjske elemente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 774)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>