• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking Zadnjih - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking Zadnjih - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking zadnjih 14 dana" pronađeno 714 nekretnina - prosečna cena 1.374 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 2.sprat
    • renovirano
    • 4.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PADINSKA SKELA, 116.850 €, 57,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, klimatizacija je obezbe��ena pomo��u multisplit sistema, a grejanje je sa toplate, uz kontrolu potro��nje. Gara��no mesto uklju��eno u cenu. Izuzetna zgrada u ponudi BW - Aria, interesantnog dizajna, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, komforan stan u kvalitetnoj stambeno poslovnoj zgradi, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 7/8,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je savremeno uređen stan površine 58 m², smešten u novijoj zgradi iz 2023. godine na jednoj od najtraženijih i najmirnijih lokacija na Tatarskom brdu. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodični život, tako i kao sigurna investicija, uz brzu povezanost sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, polunamešten dvosoban stan preko puta Gradske bolnice. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 58 m2 i poseduje hodnik, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i lodju. Grejanje u stanu je centralno. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tra��ite stan na Novom Beogradu koji kombinuje kvalitetnu staru gradnju, odli��nu lokaciju, funkcionalan raspored i potencijal za dodatno pove��anje vrednosti kroz renoviranje, ova nekretnina zaslu��uje va��u pa��nju. Predstavlja odli��nu priliku za kupce koji tra��e stan sa potencijalom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan od 57 m² na Zvezdari, u mirnom delu naselja, na ivici Zvezdarske šume. Stan se nalazi na prvom spratu novije zgrade iz 2020. godine, sa ukupno 9 stanova. Trostrano je orijentisan, kompletno opremljen nameštajem i spreman za useljenje. Grejanje i hlađenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 58 m2 BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, REJMONTOVA , namešten dvosoban stan5 sprat od 6, useljiv odmah ! PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE ! CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar patrijarha Pavla 58 m2 – 400....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 550 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen 3.0 stan na Voždovcu na prvom spratu zgrade novije gradnje. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Slobodan parking ispred zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Mesečno plaćanje + depozit. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan na 6. spratu modernog stambenog kompleksa „Banovo Brdo Residence". Potpuno nov i neuseljavan, iznajmljuje se po prvi put. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132066, VI/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, garaza, parking. Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu "Banovo Brdo residance".Stan je odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa trepezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 500 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U centru Kragujevca, izdaje se skoro renoviran stan od 59 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je kompletno opremljen i pruža udoban i funkcionalan prostor u neposrednoj blizini škole, marketa i samog centra grada. Grejanje je na gas, što doprinosi komforu i praktičnosti tokom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa tri lifta, video-nadzorom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Orjentisan je jugoistocno. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, prostrana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, dvostrano orijentisan stan u modernom luksuznom kompleksu Banovo brdo Residence. Stan je kvalitetno i potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu. Garažno mesto je uračunato u cenu. Kompleks je jako lepo uređen, poseduje svoje održavanje, fizičko obezbeđenje i video....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan 55m2 (mereno 60m2) na osmom spratu odlično održavane zgrade sa liftom , centralnim grejanjem, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni.. Kompletno namešten, veoma svetao, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.000 €, 60,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sur��inska, 1/4, nr,-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-58.02m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski ura��ena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc ��estokomorna, duplo staklo, nema��ki profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se SA SVOJIM PARKING MESTOM u dvorištu, jako lep,  kompletno namešeten, trosoban stan. Nalazi se na Novoj detelinari u ulici Veselina Masleše. U stanu su ugrađene dve klime. Ima kupatilo plus još jedan toalet. Stan ima dve terase. Dvorišno je orijentisan . Mirna i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Ledine, Univerzijade Novi Beograd, Ledine, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom u prvom delu naselja, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 60m2, terasa, podno grejanje, lift, VPR/IV. Građevinska dozvola. Stan u novogradnji na visokom prizemlju, visine prvoga sprata. Poseduje dve spavaće sobe, dnevno trpezarijski deo, kuhinju , terasu i kupatilo. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 29.000,00 evra. Nalazi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija iz ponude izdvaja izuzetan stan u naselju Sava Kovačević, ulica Drenova. Stan se nalazi u visokokvalitetnoj novogradnji, pozicioniran je dvorišno, čime je izolovan od ulične buke i pruža maksimalan mir. Struktura i opremljenost: Površina: 60m² unutrašnjeg prostora + terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Retenzija, Radnička ulica, novija zgrada.Veliki lep dvosoban stan od 60m sa dve terase, cg, na prvom spratu, kompletno opremljen .Iza zgrade je parking za stanare. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agenc. provizija 50% od prve zakupnine Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 Art nekretnine....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 570 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 66650, XV/XVI, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji.Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravaka,odvojenog kuhinjsko trpezarijskog dela,spavaće sobe,kupatila i terase.Nalazi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okru��en luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteri��e ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i zavr��ne obrade - alu/drvo stolarija, vi��eslojni parket renomiranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno renoviran i potpuno namešten dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Dedinju, u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici Đorđa Radojlovića, u neposrednoj blizini Dedinjske ulice. Nalazi se u izuzetno prijatnom i tihom okruženju, idealnom za miran i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kondina, 2/7, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Retko u ponudi! U ponudi kompletno renoviran stan sa najkvalitetnijim materijalima. Odmah useljiv, uknji��en. Nalazi se na odli��noj lokaciji, zapadno orijentisan. Ima svoje parking mesto u dvori��tu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 715)