• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 luksuzan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 luksuzan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 luksuzan" pronađeno 2 280 nekretnina - prosečna cena 1.922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • parking
    • uknjižen
    • lift
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 95.400 €, 36,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je jednoiposoban stan od 36,69 m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljavan LUX 1.5 stan kod Instituta za majku i dete - Novi BeogradIzdaje se renoviran, potpuno opremljen, neuseljavan dvosoban stan površine 36 m2, na 4. spratu zgrade od 6 spratova u Paviljonima, odmah kod Instituta za majku i dete.Lokacija:Na 50 m od autobuske stanice sa brojnim....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Apartman Kopaonik 1.5 36m2 sa terasom PR/3 eg U modernom kompleksu nalazi se ovaj lux apartman i prodaje se kompletno namesten visokokvalitetnim namestajem. Grejanje je podno u celom apartmanu, poseduje i susac u kupatilu. Sastoji se od dnevnog boravka po principu open space povezanog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderan jednoiposoban stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima u savremenoj zgradi moderne arhitekture.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao i osunčan. 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaža po dogovoru. Ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 50 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat Pino silvestre 2 se nalazi u ulici Drinske divizije preko puta hotela Mona na samo 150 m od jezera i strogog centra Zlatibora. Objekat se izdvaja i ističe po kvalitetu gradnje najviše premijum klase, prelepom projektu i enterijeru.. Izuzetan nivo održavanja objekta i same....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen, potpuno renoviran i moderno opremljen stan u Starom gradu, na jednoj od najboljih lokacija u Beogradu. Stan je izolovan od gradske buke, što obezbeđuje mir i komfor u samom centru grada. Zgrada je kvalitetne gradnje, sa fasadnom ciglom, centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m2, smešten na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, u ulici Radoja Dakića, u blizini naselja Zelena avenija u Zemunu.Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.250 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica oblikovana je tako da pruži neuporedive standarde gradnje, estetike i udobnosti – bez kompromisa. Strukture 2.0, 3.0 i 4.0 Kvadrature od 33....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.915 €, 37,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.750 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 92.500 €, 37,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman u samom parku, na minut od šetališta, u zgradi novije gradnje. Zgrada se nalazi pored izvora Snežnik, okružena prirodom i zelenilom, popularnoj za izdavanje turistima, ali i za život. Površina apartmana je 37m2, i sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina, komletno nameštena i opremljena LUX opremom! Odmah po isplati useljivo! Hitno! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo 1.5 kompletno namešten, Lux stan u novoizgrađenom kompleksu, PARK NOVI RESIDENCE. Idealna prilika za zakup stana na jednoj od traženijih lokacija u gradu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, uz stan ide i garažno parking mesto. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks Zemunske kapije se nalazi u neposrednoj blizini popularne ulice Cara Dušana. Centralni trg unutar naselja je zamišljen kao pešačka zona opremljena atraktivnim mobilijarom i rasvetom, kao i brojnim komercijalnim sadržajima poput restorana, kafića, radnji.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.185 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs