• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift" pronađeno 5 987 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 73.130 € na 66.950 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 73.130 €
27.03.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007735. Prodaje se kompletno nameštena, funkcionalna i svetla garsonjera (24 m2) na 4. spratu stambene zgrade bez lifta na Podbari. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom i svm potrebnim sadržajima za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Železnička stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odličan za život kao i za izdavanje. Više informacija na:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na 2. spratu poslovno stambenog prostora izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 24 m². Stan je u izvornom stanju, funkcionalan i odmah useljiv. Poseduje internet, interfon, video nadzor, kao i lift i prilaz za invalide. Zgrada raspolaže parking prostorom, a stan je pet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125228, III/, terasa. Izdaje se opremljena garsonjera u Miše Dimitrijevića na Grbavici. Treći sprat bez lifta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 56.650 €, 24,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari – Ilije Birčanina, 24m² (u listu 20m²) Na prodaju funkcionalna garsonjera u potkrovlju, u ulici Ilije Birčanina, Nova Detelinara. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade sa liftom koji ide do 5. sprata, nakon čega postoji još jedno stepenište do....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nekonvencionalan, jednosoban, opremljen i namešten stan merene površine 24m2. Nalazi se na 7. spratu dobro očuvane zgrade salonskog tipa sa liftom ( lift ide do 6. sprata). Sastoji se od hodnika, čajne kuhinje sa trpezarijom, sobe i kupatila. Idealan za jednu osobu ili mlad....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Detelinari Namešten Jednoiposoban stan 24 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu,dvorišne orijentacije,komplet je namešten svetao je i funkcionalan,nema Terasu.Zgrada nema Lift Grejanje je centralnoZakupnina iznosi 250 e.potreban je Depozit.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 24m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta na Paliluli. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije, kuhinje,kupatila i terase. Grejanje je TA. Opremljen je nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljena garsonjera površine 24m2 u ulici Lukijana Mušickog. Poseduje terasu. U manjoj stambenoj zgradi na prvom spratu bez lifta. Ulično orjentisan. Useljivo od 01.05. Stan je idealan za zaposlenu osobu. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, pored Delta Planeta u ulici Maksima Gorkog. Nalazi se na šestom spratu, od ukupno petnaest spratova, stambene zgrade sa dva lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 24m2. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en stan, funkcionalan, potpuno opremljen, cg po utro��ku, niski mese��ni tro��kovi, odli��an. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/, LIFT, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je nameštena garsonjera površine 25 m2 na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na 6. spratu u zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za jednu osobu koja traži funkcionalan i pristupačan prostor za stanovanje. Garsonjera je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo garsonjeru na Novoj Detelinari. Stan poseduje klima uređaj. Odmah useljivo. Zgrada poseduje lift. Za više infomacija pozovite: 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlična, nameštena garsonjera 25m2 u centru grada, Vuka Karadžića ulica, 4. sprat, lift u zgradi, novija gradnja. Stan je okrečen, ima novi šporet i nov tv. Ima terasu, klimu, tv će biri ukoliko zakupac želi. Odmah useljiva, Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 25m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjskim delom, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 109.000 € na 107.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 120.000 €
08.02.2026 - 109.000 €
01.03.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

0.5, 25m2(terasa 2m2), CG, lift, II/VIII, telefon, interfon. Uknjiženo 25m2. Lep svetao stan na odličnoj lokaciji, u blizini Šumica. Sastoji se od prostranog i osvetljenog dnevno-trpezarijskog prostora, izdvojenog kuhinjskog dela, hodnika i kupatila. Blizina škole, vrtića , prodavnica.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA PET FRIENDLY GARSONJERA - SOCIJALNO---Agencijska šifra: 9109025. Izdaje se nameštena garsonjera od 25m2, koja se nalazi na 2. spratu zgrade bez lifta u blizini Socijalnog. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u iznosu od 250 eura.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba sa koje je izlaz na zastakljenu terasu sa PVC stolarijom. Veoma lepa i funkcionalna kuhinja (zasebni deo) odvojena od dnevne sobe. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.610 €, 25,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 1007770.Na prodaju atraktivna garsonjera (25 m2) na 4. spratu od ukupno 6, novije stambene zgrade sa privatnim parkingom na Bulevaru Evrope. Ovaj funkcionalan i svetao stan odiše modernim enterijerom- trenutno je prelepo namešten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

1.0, 25m2, EG, lift, PR/IV, telefon, interfo. Legalizacija. Potpuno renovirana i moderno uređena garsonjera • Zaseban ulaz za potpunu privatnost • Kompletno opremljena: kuhinja, frižider, šporet, veš mašina, TV, klima • Udoban krevet i sav nameštaj za prijatan boravak Lokacija: Medak....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 120.000 € na 107.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 120.000 €
27.02.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Šumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom.Odlična prilika za investiranje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 180 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garsonjera se nalazi na Bubnju u ulici Episkopa Save, veličine 25 kvm, peti sprat - nema lift, TA grejanje. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasa. Nameštena.Obavezna kirija kao depozit,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. 180 eura + komunalije....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 28.000 €, 25,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan stan u zgradi novije gradnje, smešten na petom spratu bez lifta, u širem centru Jagodine uneposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta i bolnice . Stan je organizovan u open space konceptu koji objedinjuje kuhinju, trpezariju i dnevni boravak sa terasom, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 370 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu garsonjeru u centru grada kod Lidla; struktura: ulazni hodnik, soba, kupatilo; ugradni ormar, klima uređaj, lift, video interfon; zgrada je čista i održavana; C230124 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja nameštenu garsonjeru na 3. spratu od ukupno 5 spratova. Nalazi se u mirnom delu Nove Detelinare. Stan sa prirodnim osvetljenjem i dobro iskorišćenim prostorom. Odličan za život kao i investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 200 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera sa lođom 25m2, opremljena, u centru grada u ulici Stevana Nemanje. Iako je u strogom centru grada, istovremeno je reč o mirnom i tihom kraju bez preteranog saobraćaja. U neposrednoj je blizini trga Kralja Aleksandra Ujedinitelja, Pravnog i Ekonomskog fakulteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129309, III/. Stan 25 m2 na Detelinari, Novi Sad, atraktivna lokacija, Sajam na 5 minuta, na trećoj etaži -potkovlje, dvorišno orijentisan, bez lifta. Potrebna manja ulaganja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 200 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Bubnju, u ul. Svetozara Markovića, površine 25 kvm, na petom spratu, sa grejanjem na struju ( klima ), nema lifta u zgradi. Sastoji se od sobe , kupatila i predsoblja. Stan je opremljen, obavezan depozit u visini jedne kirije, kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenog kuhinjskog dela, hodnika i kupatila. Besplatan parking ispred i iza zgrade. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.350 €, 25,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena gasronjera na Bulevaru oslobođanja. Nalazi se na 5 spratu u zgradi sa liftom (lift ide do 4. sprata). U stanu je trenutno zakupac koji bi ostao u zakupu ukoliko budući vlasici stan uzimaju kao investiciju. Grejanje na struju, niski troškovi. Izražena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 52.500 €, 25,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera u neposrednoj blizini Difa. Nalazi se na visokom prizemlju novije zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 25m2. Nepokretnost nema ulaganja, sem higijenskog krečenja, poseduje pvc stolariju sa roletnama, terasu, ugradjenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke ulice i Stefana Prvovenčanog. Ovaj deo grada odlikuje velika količina zelenila, park Šumice u непосредnoj blizini, kao i kompletno razvijena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo nameštena garsonjera 25m2 u Kraljevića Marka ulici, blizu Bulevara, stanice, 2. sprat, lift u zgradi. Stan ima klimu, zastakljenu terasu, nov nameštaj, parking mesto u dvorištu, cena 300eu. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, pored Delta Planeta u ulici Maksima Gorkog. Nalazi se na dvanaestom spratu, u stambenoj zgradi sa dva lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 25m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, višenamenske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nameštena garsonjera od 25 m² u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i dvorišno je orijentisan, što doprinosi prijatnom boravku i prirodnom osvetljenju. Prostor je dobro iskorišćen, a stan poseduje i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Sajma. Garsonjera se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji koja je popularna za život. Prodaje se nameštena u potpunosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.500 €, 25,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garsonjera 25,48m2 u potkrovlju zgrade bez lifta, prodaje se sa kompletnim inventarom. Savršena kako za život tako i za investiciju-bez ulaganja, odmah useljiva. Nalazi se kod crkve Aleksandra Nevskog ,blizina pijace ,Knez Mihajlove, Kalemegdan ID: 14835 Dragica Mrkobrad 0638269709....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka ponuda – struktura koja je uvek tražena na odličnoj lokaciji. U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera iz koje se pruža otvoren pogled na park Šumice. Nalazi se na idealnom drugom spratu u održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Prostorije u stanu: prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 763)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>