• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 101 nekretnina - prosečna cena 1.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • interfon
    • 4.sprat
    • dvorište
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.000 €, 35,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Grbavici. Stan se prodaje kompletno opremljen i trenutno se izdaje kao stan na dan sa već razrađenim biznisom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u novoj modernoj zgradi, potpuno opremljen, lepo sređen, vrlo funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, parking mesto na otvorenom je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 35m² na odličnoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i potpuno opremljen svim neophodnim nameštajem i tehnikom za udoban život. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Zemuna, u naselju Galenika, izdaje se lepo renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 35m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane dvospratnice sa interfonom, koja pruža sigurnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 35m2, TA, PR/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 350 €, 35,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR – VISOKO PRIZEMLJE, POSLOVNA ZGRADA Izdaje se funkcionalan poslovni prostor u okviru poslovne zgrade, na visokom prizemlju. Idealno za kancelarijske delatnosti. Cena zakupa: 350 € + PDV Troškovi (računi): 100 € mesečno ovršina: [36] Čišćenje kancelarije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jendoiposoban stan u centru. Površine je 35m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno. Stan je uređen i opremljen nameštaejm i potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN -GRBAVICA---Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade, locirane na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Grbavici.Useljivo odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na četvrtom spratu u blizini tržnog centra Aviv Park Zvezdara. Stan je solidno opremljen, svetao i na dobroj lokaciji. U blizini sve potrebno za snabdevanje porodice. Vlasnici nisu raspoloženi za stanare sa kućnim ljubimcima. Oko zgrade dosta mesta za parkiranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan u novogradnji, funkcionalan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 1/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

SKUPŠTINA, STARI GRAD – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi stan na izuzetnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada – Skupština, Stari Grad. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 u urednoj zgradi sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda, svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 35 m2 BULEVAR EVROPE ul.Dalmatinska, jednoiposoban nov namešten stan, 4 sprat, cg,klima, terasa, CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar Evrope - Dalmatinska - 35 m2 - 350 Evra IZ 39133 Agencija VENIS....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada iz 2019. godine, jako lepo održavana i sa čestim ulaganjima od strane stanara. Stan očuvan, namešten po meri i odlično opremljen sa svim potrebnim kućnim aparatima. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 180 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan površine 35m2 u naselju Brzi Brod, nedaleko od marketa Idea i samog centra. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa zasebnim ulazom. Sastoji se od hodnika sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, spavaće sobe. Grejanje je na struju, TA peć. Stan je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Namešten jednoiposoban stan preko puta Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Orijentisan ka mirnoj dvorišnoj strani. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u Adamovićevom naselju, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim stvarima, što ga čini idealnim za brzo useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m, smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan jednoiposoban stan u Jaše Ignjatović ulici na četvrtom spratu sa liftom. Stan se prodaje prazan osim kuhinjskih elemenata. Uz stan se može kupiti i parking mesto po ceni od 15.000. Zgrada....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković. Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.500 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CARA DUŠANA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 36 m2 Nudimo vam na prodaju perfektan stančić, odlično skockan u svojih 36 m2. Iz predsoblja (u kome ima mesta za plakar) ulazi se u dnevnu sobu, kaoja ima izlaz na predivnu terasu. Kuhinja je poluodovojena, a tu je i manja spavaća soba u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen, potpuno renoviran i moderno opremljen stan u Starom gradu, na jednoj od najboljih lokacija u Beogradu. Stan je izolovan od gradske buke, što obezbeđuje mir i komfor u samom centru grada. Zgrada je kvalitetne gradnje, sa fasadnom ciglom, centralnim grejanjem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 36 m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban nov stan, parking ispred zgrade, moguc zakup garaznog mesta. Lokacija-Somborski bulevar, Telep Novi Sad Stan je moderno opremljen, vodilo se racuna o svim detaljima. Drugi sprat, lift, mali troskovi s obzirom da je grejanje na gas i ima kalorimetre. Kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, svetao stan u održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. U neposrednoj blizini je autobusko stajalište, Lidl, banka, a udaljenost od samog centra grada je svega 10 minuta hoda. Stan se sastoji od kuhinje, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, KOSOVSKA ULICA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 37 m2 Izdaje se kompletno namešten stan na samom početku ulice, lokacija za poželeti, sve je na par minuta, sve peške. Ugaona garnitura je potpuno nova, ostali nameštaj u odličnom stanju, sve lepo uklopljeno. Okrenut je ka mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan jednosoban stan u Sazonovoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Vračara - Čuburi. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade iz 2019. godine, koja je izuzetno dobro održavana i u koju stanari kontinuirano ulažu, što doprinosi visokom nivou....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 136.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vjekoslava Afrića, 3/5, cg-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prodaje se jednoiposoban uknjižen stan na najekskluzivnijoj tački Mirijeva, na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici Vjekoslava Afrića, kod pijace u Mirijevu, bez saobraćaja, sa dosta parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, na odličnoj lokaciji u centru grada, na pešačkoj distanci od Skadarlije i u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan je svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, sunčan stan u mirnom delu Altine, savršen za one koji traže moderan i udoban prostor za život. Stan je potpuno nov i spreman za useljenje, sa vrhunskim izgledom i kvalitetnim završnim radovima. Karakteristike stana: • Etažno grejanje i klima uređaj za ugodan boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 37,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 37m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je komforan sa dobrim i funkcionalinim rasporedom i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....