• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 80 m2" pronađeno 28 212 nekretnina - prosečna cena 1.630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 17.000 €, 13,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja parking mesta u garaži,Zemun,Banijska,17000eur +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži u Zemunu,u Banijskokoj ulici. . Agencijska provizija 2% .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110115, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garazno mesto od 13m², u pitanju je gm klackalica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 130 €, 13,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje garažnog mesta, podzemna garaža, odvojeno mesto, pogodno za veća vozila. Izdaje se garažno mesto u okviru objekta sa veoma dobrim prilazom i komfornim manevrisanjem. Pristup garaži je jednostavan, sa dovoljno prostora za ulazak i izlazak bez komplikacija. Parking mesto je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 120 €, 13,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar - Lepa garaža u novijoj zgradi 13 m2 - Lift suteren/5 - Odmah u upotrebi - Preporuka Agencijska provizija za zakupca je 50% od prve zakupnine. Agent: Stevan Martinović, licenca 810 (064 809 1136). .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 16.000 €, 13,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u garaži, tip klackalica, na donjem nivou, visine 1.5m. U garažu se ulazi auto liftom. Parking mesto je predviđeno za manje i srednje automobile. Lokacija je izuzetna, na raskrsnici Gandijeve i Vojvođanske ulice u novoizgrađenoj zgradi. Odlična investicija.....

 
 
 
  Garaža, BELI POTOK, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131168, struja, uknjižen, garažno mesto. Garazno mesto u novoj zgradi u ulici Jove Ilica , 2 nivo, 13kvm, ulaz iz ulice Jove Ilica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto na gornjem nivou klackalice. Odmah spremno za korišćenje. Novogradnja, dobijena upotrebna dozvola. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 100 €, 13,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jurija Gagarina, -2 nivo-Gara��no mesto u bloku a na -2 nivou. U cenu zakupa ura��unato tro��kovi odr��avanja. Agencijska provizija 100 evra .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Trošarina, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

U luxuznom kompleksu prodajemo garažno mesto pi ceni od 15000eura + Pdv Ag provizija 2% .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u Radničkoj ulici, u blizini Keja, Suda, Fakulteta... Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 110 €
17.04.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto na Bulbulderu u blizini Gradske bolnice, pogodno za sve tipove automobila. Mesečni troškovi 600rsd, obavezan depozit u visini zakupnine. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Miloš Graora br. licence 4996 "Art nekretnine"....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u ulici Kraljevića Marka, u podzemnoj garaži moderne nove stambene zgrade. Garažno mesto se nalazi na nivou -2, veličine 13m2 Garaža ima veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma komforno za parkiranje većih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 80 €, 13,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se parking mesto u podzemnoj garaži površine 13m2. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska usluga je besplatna. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo deo naše ponude. Naša preporuka....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prostrano garažno mesto u okviru stambene zgrade. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 100 evra u skladu sa Opstim uslovima poslovanja. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 100% .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 180 € na 150 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 150 €, 13,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 180 €
11.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Omladinskih brigada, -2/, uknjižen-Stvarna površina-13m2 , ugovorna površina-13.00m2, Garažno mesto se nalazi pored stuba, odlično mesto. Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepokretnosti iznosi 50% - 100% od ugovorene cene zakupa Oznaka na mapi pokazuje približnu....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto na Lekinom brdu -visine 1.80, do dve tone, odlično mesto vrlo komforno za parkiranje. Cena 80 evra mesečno. Agencijska provizija 100% Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska Kosa 3, iza vrtića - Lepa garaža 13 m2 u polusuterenu stambene zgrade - Zgrada od bele fasadne cigle u Vespučijevoj ulici - Uknjižena Agencijska provizija za kupca je 600 evra. Agent prodaje: Stevan Martinović, licenca 810 (064 809 1136). .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 20.000 €, 13,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u završnoj fazi izgradnje. Garaže se nalaze na Starom Ceraku u neposrednoj blizini Trgovačke ulice i restorana "Pink" na nivou -2. Površina garažnog mesta je 13m2 i biće uknjiženo na ime kupca po završetku izgradnje. Planirani završetak....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 46.400 €, 13,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste delatnosti zbog svoje blizine tržnom centru Forum. U procesu je uknjiženja. .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto u garaži stambenog objekta, 12.50 m2, klackalica, donje mesto. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 150 eur u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dedinje, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje garaznog mesta na -1 nivou u Beogradu na Vodi - BW Eterna ili BW Lumia. Cena izdavanja 100 EUR. Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrednika: 1768 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 150 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107415, garažno mesto. U ponudi za izdavanje je parking mesto u strogom centru grada, u garaži novoizgrađenog elitnog kompleksa K District.Obezbeđeno je video nadzorom i čuvarima 24/7. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100€. Telefoni:....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Terazije, 20.750 €, 13,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130921, struja, uknjižen. Prodaje se garazno mesto 12.62m2 u stambenoj zgradi u Ljube Didića, Hadzipopovac - Palilula. Ulazak u garazu, na nivo -1 teretnim liftom. Pozivanje lifta i otvaranje vrata pomocu daljinca - ne izlazi se iz auta. U garazi ima ukupno 8 parking....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 40.000 €, 13,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, sprat PR/, GARAŽA Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 43127. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.150 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što je čini....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 24.250 €, 13,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128444, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123519, struja, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garažno mesto površine 13 m², u suterenu novoizgrađene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlična lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117705, garažno mesto. Klackalica donja, pogodna za sva vozila.Depozit u visini mesečnog zakupa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100€. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-33%

Promena cene sa 150 € na 100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 100 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 150 €
08.05.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u neposrednoj blizini klinike Euromedik, na adresi Dragoslava Srejovića. Ulaz u garažu je obezbeđen rampom, što omogućava lak i siguran pristup. Agencijska provizija u skladu sa opštim usovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 130 €, 13,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo garazno mesto od 13m2, nivo -1, ulaz na rampu u K-Districtu. .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, MALI MOKRI LUG, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118771. Izdajemo garažno mesto na donjoj platformi u stambeno poslovnoj zgradi. Garaža je čista, suva, pokrivena video nadzorom. Odličan prilaz i manevarski prostor u garaži. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100€. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 200 €, 13,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal površine 13m2 u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog dela i mokrog čvora bez toaleta. U prostoru postoji klima a grejanje je centralno. Nalazi se na dobroj i prometnoj lokaciji. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto u sigurnom i zatvorenom garažnom prostoru na nivou -1 u Karpoševoj ulici. Pristup garažnim mestima preko savremenog autolifta. Pogodno i za stanare okolnih zgrada. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija za kupca 1.000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 26.000 €, 13,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Investirajte u sigurnost svog vozila u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta. Nudimo izbor garažnih mesta različitih kvadratura, raspoređenih na više nivoa. Objekat odlikuju reprezentativan ulaz, praktičan pristup i moderan sistem video nadzora, pružajući vam maksimalan komfor....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se standardno parking mesto na odličnoj lokaciji. Dobar pristup sa ulice, garaža je prostrana i laka za manervisanje. Garaža je uknjižena na 13m2 (prava površina je 15m2). Za svaku preporuku! Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 120 €, 13,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garazno mesto 12,5m2, nivo -2, visine 2,30m u novoj zgradi iz 2018. Nedalako od Takovske, Rudarskog fakulteta i doma zdravlja. Agent: Milka 064/3082854 Agencijska provizija 50% od prve mesecne zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 90 € na 80 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 80 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 100 €
29.03.2026 - 90 €
10.04.2026 - 80 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno parking mesto u kompleksu Avenija garden. Nalazi se na nivou -1, površine 13m2. Odmah slobodno. Agencijska provizija u visini jedne zakupnine. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 300, 066 82 92 200, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 15.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 17.000 €
27.03.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena garažna mesta u nivou visokog prizemlja. Pogodno za vozila svih dimenzija. Odličan manevarski prostor. Ulaz sa rampom. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u novogradnji u bloku 57a Bežanijska kosa, ulica Kolumbova. Površina 13m2 Podzemna etaža, nivo podrum. Izuzetno dobar ulaz sa prostranom komunikacijom. Ulaz obezbeđen rampom. Mesto izuzetno prostrano. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Terazije, 120 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131604. Izdajemo garažno mesto na gornjoj klackalici, u luksuznoj novoizgrađenoj zgradi u Bistričkoj ulici u blizini TC Zira. Ulazak u garažu je autoliftom, direktno sa ulice, liftom se upravlja daljinski a svetla se pale automatski. Garažno mesto je na gornjoj klackalici....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 400 €, 13,00 m2 cca 31 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,