• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 80 m2 parking interfon - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 80 m2 parking interfon - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 80 m2 parking interfon

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 80 m2 parking interfon" pronađeno 845 nekretnina - prosečna cena 1.831 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i nalazi se kod OFK-a stadiona. Pozicioniran je na prvom spratu u zgradi koja se lepo se održava, sa malim brojem stanara. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.190 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. Kvalitet gradnje i opremljenost:....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 98.670 €, 39,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom. U gradnji se koriste visoko kvalitetni materijali. Mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 250 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena i opremljena garsonjera u zgradi u širem centru grada. Garsonjera je na III spratu i u dvorištu zgrade joj pripada obeleženo parking mesto. Garsonjera je prostrana, ima 39m2 i ima terasu. Kuhinja je opremljena šporetom sa rernom, aspiratorom, frižiderom sa zamrzivačem,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom naselju Bele vode, na Zlatiboru, u zgradi izgrađenoj 2017. godine, koja ima bazen, saunu i teretanu. Odličan stan kako za odmor tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/10, LIFT, TERASA, PARKING, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 13163.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 7m2), 1/4, TA, parking, interfon, klima. Opremeljen stan na Bogosloviji, sa odličnim rasporedom prostorija, u blizini OFK stadiona. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom i kupatilom. Uknjižen na 32m2.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Najbolja lokacija, 39m2, terasa, uknjižen, vrhunska gradnja,garaza Prodaje se razradjen biznis, apartman koji se izdaje komplet novo namesten, na BOOKINGU sa ocenom 9,9. Na prodaju moderan stan površine 38m2 sa terasom, na jednoj od najboljih lokacija na Zlatiboru, Palisad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan površine 40m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom i video-interfonom u novoizgarđenoj zgradi. Stan je u širem centru grada, na par minuta od pešačke zone, u zgradi sa dvorištem i parking prostorom. Stan ima ulaz, kuhinju spojenu sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo uređen 2.5-soban stan od 40 m², smešten u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i porodičnom naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade sa liftom (ukupno 7 spratova), izgrađene 2020. godine. Opis stana i enterijera: Stan je veoma svetao, sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u novogradnji, odvojena spava��a soba, video nadzor, mogu��nost zakupa gara��nog mesta, po dogovoru. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.861 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 40m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvosoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak gradnje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.500 €, 40,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 40m2, 3/6 Prodaje se dvosoban stan površine 40m² na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan površine 40 m2, smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje na atraktivnoj lokaciji - Humska, Savski venac. Stan je luksuzno i kompletno opremljen, odmah useljiv, sa pažljivo biranim nameštajem i savremenim dizajnom. Struktura:- 1 spavaća soba (francuski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, poseduje dva pripadajuća parking mesta koja su uračunata u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u naselju Zemunske kapije, u novogradnji, potpuno opremljen i namešten, odvojena spavaća soba sa bračnim krevetom, terasa, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, moderno opremljen stan u novoj zgradi kod Delta Planet-a. Struktura: dnevna soba + odvojena spavaća soba. Sve u stanu je novo i nekorišćeno. Obezbeđeno parking mesto i interfon. Top lokacija – sve vam je na par minuta. Savršen izbor za udoban i kvalitetan život. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, prazan sa ugradnim kuhinjskim elementima, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking ispred zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan pored Aviv parka, odvojena spavaća soba, garaža u ceni. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan, odmah useljiv i kompletno namesten. Poseduje odvojenu spavacu sobu. Parking ispred zgrade se ne placa. GREJANJE - CG, sprat 4/7, LIFT, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43107. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m2 u novogradnji, na 1. spratu zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan se nalazi na Bulbulderu, mirnom i dobro povezanom delu Zvezdare, u neposrednoj blizini prodavnica, kafića i stajališta za gradski prevoz. Stan se sastoji od jedne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan stan u novoj zgradi u blizini Delta Planet. Stan ima posebnu spavaću sobu i kompletno je opremljen novim nameštajem i tehnikom. U cenu je uključeno i parking mesto. Zgrada poseduje interfon. Odlična lokacija, blizina svih sadržaja (prodavnice, prevoz, kafići). Idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m² sa terasom, na odličnoj lokaciji u Radoja Dakića, Pavilljoni, Novi Beograd, na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, lepo sređen, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, garažno mesto uz doplatu od 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, lepo sređen, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i neuseljavan stan u novogradnji na Hadžipopovcu, Palilula. Stan je površine 40 m2, strukture 2.0, nalazi se na 4. spratu u luksuznoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv. Grejanje je centralno, po potrošnji (kalorimetri). Stan poseduje terasu, klimu, KATV,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan stan u luksuzno opremljenoj zgradi izgrađenoj 2024. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno 5 spratova i prostire se na površini od 40m2. Karakteristike stana: Neuseljavan i moderno opremljen stan Kompletno namešten: internet, TV, klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spava��u sobu, cg po utro��ku, gara��no mesto uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
22.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odli��an 2.0 stan u novijoj zgradi, u srcu Vra��ara. Presti��na lokacija, u mirnoj ulici, nadomak Kaleni�� i ��eram pijace, Beogradskog dramskog pozori��ta i mnogobrojnih supermarketa, kafi��a, restorana i ostalih sadr��aja za komforan i udoban ��ivot. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 40m2 u novoj stambenoj zgradi u širem centru grada. Stan je na trećem spratu u zgradi sa liftom, video-interfonom, dvorištem i obeleženim parking mestom u dvorištu. Stan ima ulaz, kuhinju povezanu sa trpezarijom i dnevnom sobom sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 41,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Stacionar Čigota, Alekse Popovića, 41m2 41m2, 2.0, 4/6, EG, lift, parking, interfon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u mirnom delu Zlatibora, pored stacionara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - po��etak radova je 15. mart 2026. o��ekivani zavr��etak do kraja 2026. godine. Zgrada je ni��a, ��etiri sprata, kvalitetne gradnje. Odli��na lokacija, blizina Shopping centra Beo. Stan je funkcionalan, poseduje spava��u sobu, lo��u orijentisanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.690 €, 41,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 41m2, 8/8, lift, terasa. Na prodaju nov stan koji se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji na Zlatiboru, odmah pored hotela 21st Century. Stan je po strukturi jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa delom predviđenim za kuhinju, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 153.780 €, 41,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STANOVI U CENTRU NOVOG SADA - NE PROPUSTITE PRILIKU! Ekskluzivna novogradnja u samom srcu grada! U ponudi su dvosobni stanovi različitih kvadratura, osmišljeni da zadovolje najviše estetske i funkcionalne standarde savremenog stanovanja.Lokacija: Centar Novog Sada - elitna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan i kompletno renoviran jednosoban stan (uspešno adaptiran u j jednoiposoban) na trećem spratu kvalitetne i dobro održavane desetospratne zgrade sa 3 lifta, CG, interfonom Nalazi se u odličnom delu Mirijeva, u blizini veliki park, škole, vrtići, marketi, glavna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 166.000 €, 41,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva poslovni prostor, 41m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Na prodaju kompletno renoviran, luksuzan stan za poslovni prostor, sa centralnim grejanjem. Nalazi se kod Hrama Svetog Save u Hadži Melentijevoj ulici, deo do Karađorđevog....

 
 
 
  Stan, BAJINA BAŠTA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Tara - Zaovine 1.5, 41m2, 2/2, podno grejanje, interfon, parking Retko u ponudi - apartman na Tari, u mestu Zaovine. Ako želite da uživate u miru i tišini planinskog ambijenta, okruženi netaknutom prirodom, svežim planinskim vazduhom, mirisima borovine, kao i blagodetima prelepog....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?