• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 4 078 nekretnina - prosečna cena 1.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • opremljen
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Vračaru, u Niškoj ulici, u blizini Sportskog centra i Vukovog spomenika. Stan ima 23m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalno je organizovan, sa prostorom za dnevni boravak i spavanje, kuhinjskim delom i kupatilom. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu zgrade u naselju Fontana, jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je funkcionalan, svetao i odmah useljiv, idealan za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a prostor je opremljen svim neophodnim stvarima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se lokal na lokaciji Profesorska kolonija. Lokal od 23m2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Lokal se prostire na 23m2 i sastoji se od velike glavne prostorije i WC-a. Objekat je kompletno renoviran sa urađenom novom fasadom i rehau stolarijom 2018.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban, namešten stan u Futoškoj ulici, u Novom Sadu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja nema lift. Useljiv je od 15.5.2026. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Primorska ulica, Hadžipopovac – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Ruzveltove i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, restorani i kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 68.000 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 22 m², a po arhitektonskom elaboratu 23,6 m², na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila. Stan je svetao, funkcionalan i prodaje se namešten. Grejanje je na TA peć. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112691.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom na Detelinari.Useljivo odmah. Potreban je depozit i visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 290 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u polusuterenu. Izdaje se isključivo jednoj zaposlenoj osobi, useljiv od 01.03.2026. ID: 8969 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalna garsonjera na potezu socijalnog, u neposrednoj blizini centra kao i svih neophodnih sadržaja potrebnih za život. Stan se izdaje namešten i odmah je spreman za useljenje. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Depozit u visini jedne kirije. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula-Profesorska kolonija lokal, uknjižen 23m2, pr/2, EG, inverter klima, KATV, internet, interfon Na prodaju izuzetno funkcionalan lokal površine 23 m² u širem centru grada, na Paliluli (Bulevar despota Stefana / Ilirska). Lokal se nalazi u prizemlju mirne, uvučene zgrade, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepa i funkcionalna garsonjera na trećem spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Garsonjera je svetla, uredna i opremljena svim potrebnim nameštajem i uređajima za svakodnevni život. Nalazi se u mirnom okruženju sa dobrom povezanošću sa ostatkom grada. Uz stran dolazi i parking....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru grada, sa prilazom iz Bulevara despota Stefana, u mirnoj i uvučenoj zgradi, bez gradske buke. Ispred lokala nalazi se prelepa mala bašta sa prostorom za sedenje, koja pruža prijatan ambijent i dodatni komfor. Lokal je funkcionalnog rasporeda i pogodan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI - BULEVAR---Agencijska šifra:9107195.Izdaje se novije opremljena garsonjera na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na jednoj od boljih lokacija u gradu, u blizini Alexandar zgrade na Bulevaru oslobođenja.Useljiv od 01.06.2026. godinePotreban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten jednoiposoban stan od 32 m² u polusuterenu zgrade na odličnom mestu, pored Maxija, škole i vrtića, pijace i Doma zdravlja. Okrenut je ka dvorištu i nije skroz ukopan. Kompletno je renoviran, ima podno grejanje na struju i plakare pravljene po meri. Računi su niski. Obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARSONJERA KOD SPENSA, ODMAH USELJIVA, VISOKO PRIZEMLJE, NEMA TERASU. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50%. REGISTAR PSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 23,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 50.900 €, 24,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE GARSONJERA KOJA MOŽE DA SE PROMETUJE I PUTEM KREDITA ZA MLADE I NALAZI SE NA FUTOŠKOM PUTU BLIZU SATELITSKE PIJACE I BULEVARA EVROPE I NA 6 STANICA AUTOBUSOM OD CENTRA GRADA. SASTOJI SE OD KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE KOJA JE TAKODJE OPREMLJENA NAMEŠTAJEM, KUPATILO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, udaljena svega nekoliko minuta laganog hoda od Hram Svetog Save. Stan se nalazi u prizemlju uredne i održavane zgrade sa pet spratova i predstavlja odličan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 53.000 €, 24,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na placu od 41a, mereno ima 70m2. Uknjižena je na 24m2. Krov i fasada su u odličnom stanju. Svi prozori su pvc sa mrežicom i roletnom. Struktura kuće -ulazni hodnik, kuhinja, dve sobe,kupatilo i ostava. Osim kuće na placu se nalazi i nedovršen obekat koji se može pretvoriti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.000 €, 24,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

- Adice, Novi Sad - stan od 24.09m2 u izgradnji, knjiži se kao garaža - grejanje na gas - rok završetka mart 2027. godine Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz I 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine - reg. posrednika 1405.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTENA GARSONJERA NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9109619.Izdaje se potpuno nameštena garsonjera na 5. spratu novije zgrade sa liftom na Grbavici. Useljiva je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 24,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA, GARSONJERA, 24 m2 Nudimo vam na prodaju uknjiženu, odmah useljivu garsonjeru na sjajnoj mikrolokaciji, blizina Limana, Limanske pijace, Promenade, fakulteta. Kompletno je renovirana, uredna, čista. Nameštaj koji se vidi na fotografijama, kao i klima uređaj, uračunati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, pored Delta Planeta u ulici Maksima Gorkog. Nalazi se na šestom spratu, od ukupno petnaest spratova, stambene zgrade sa dva lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 24m2. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u TPC Radnički u centru grada, kvadrature 24 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta , ima izlog. Lokal je prazan. UKNJIŽEN (upotrebna dozvola) cena: 84.000 eura .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.740 €, 24,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novom kompleksu u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u širem centru grada. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitet, savremen dizajn i komfor u ambijentu koji odiše elegancijom. Stan se nalazi na 4. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na lepoj lokaciji u blizini socijalnog, sam početak ulice Kraljevića Marka izdaje se nameštena garsonjera od 24m2. Stan se nalazi na petom spratu sa liftom, ima malu terasu. Svetao i uredan stan. Pogodan za jednu ili dve osobe. U dvorištu parking za stanare. Nije pet frendli.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera-Banatić. Površine 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Nema terasu. Useljivo od 15.07. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Bulevar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u mirnom i zelenom delu Miljakovca, smeštena u potkrovlju kvalitetne i održavane zgrade. Stan je svetao i prijatan za život, idealan za jednu osobu, studente ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se u lepom porodičnom kraju okruženom zelenilom, sa dovoljno parking prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 24m2, 1/5, CG, interfon, internet, telefon, ktv, klima, podrum, video nadzor Borska ulica se proteže od ulice Pere Velimirovića pa sve do Opštine Rakovica. Nalazi se u mirnom delu Mijakovca, okružena zelenilom. Povezana izuzetno dobro prevozom sa svim delovima grada. U okolini....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 24,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan u potkrovlju koji predstavlja savršen spoj vrhunskog kvaliteta gradnje i prirodnog mira. Stan se nalazi na prelepoj lokaciji okruženoj bujnim zelenilom, pružajući budućim vlasnicima izolaciju od gradske buke i prelep pogled. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac – jednosoban stan u rezidencijalnom delu grada | blizina Kliničkog centra Srbije i Britanske ambasade Izdaje se svetao, miran i funkcionalno opremljen jednosoban stan u rezidencijalnom delu Savskog venca, u neposrednoj blizini Kliničkog centra Srbije i Britanske ambasade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni. Nalazi se na drugom spratu zgrade pod zaštitom grada. Potpuno je renoviran i poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinjom i kupatilom dok se spavaća soba nalazi na galeriji. Stan je kompletno opremljen modernim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo nameštena garsonjera, od 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici. Ima prostranu sobu, malo izdvojenu kuhinju, i kupatilo. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiva od 15.07.2026. Depozit potreban u visini kirije. Agencijska provizija 50% od cene zakupa-jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 200 €, 24,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj lokal je idealan za frizerski salon, kozmetički salon i bilo koji drugi salon kao i za advokatsku kancelariju a i za prodajnu delatnost. Ispred samog lokala vam se nalaze i 2m2 zemljišta na korišćenje. Tel: 064/831-2081 064/831-2062 064/831-2064 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132530, PR/, klima, renoviran. Potpuno nameštena garsonjera 24 m², na odličnoj lokaciji.Zakupcima na duži vremenski period.Dozvoljeni kućni ljubimci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 •....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo LUX garsonjeru na Voždovcu (u blizini Autokomande), 25m2 u visokom prizemlju. Poseduje ugradni plakar, ugradni zidni krevet, opremljenu DAN KUCHEN kuhinju, klimu, etažno grejanje, TV i odličan internet. Ulica povezuje Kumodrašku i Vojvode Stepe i ima odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u blizini novog Kliničkog centra. Površine je 25m2, po strukturi garsonjera, nalazi se u suterenu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kombinovane sobe i kupatila. Stan je opremljen nameštajem i potebnim uređajima. U cenu zakupa su uračunati svi troškovi, internet,....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?