• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 4 078 nekretnina - prosečna cena 1.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132404, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Izdaje se svetao, luksuzan i neuseljavan stan u novogradnji, idealan za samce ili parove, na odličnoj lokaciji u blizini Ada Mall-a (3 min peške) i Ade Ciganlije (4 min peške). Stan je namenjen nepušačima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 690 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, luksuzno sređen stan u novogradnji, kvalitetno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132192, III/, klima, lift, terasa, garaza. Izdaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan u samom centru grada. Poseduje garažu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan 38m2 na TOP lokaciji, ugao Augusta Cesarca i Laze Kostića. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i terasu koja gleda ka Bulevaru Osobođenja. Grejanje je gradsko na kalorimetre (plaća se po utrošku, samo tokom sezone)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 38 m2, smešten na prvom spratu moderne novogradnje u Đevđelijskoj ulici, u neposrednoj blizini Đeram pijace i Bulevara kralja Aleksandra.Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i moderno uređen, a sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132431, XIII/XVIII, lift, renoviran, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan, odmah useljiv i spreman za prve stanare. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Parking iza zgrade. Nije pet friendly. Nije dozvoljeno pušenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban prazan stan 38m M.Dimitrijevića Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Jednoiposoban Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 38m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Potreban depozit Tekst oglasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.500 €, 38,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan stan u naselju Novi Železnik, u mirnom delu naselja, idealnom za porodičan život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, obdanište, prodavnice i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Stan je novije gradnje, lepo održavan i veoma prijatan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan u ulici Pariske komune, Stan se nalazi u blizini glavne autobuske stanice, Lidla, Bulevara oslobođenja , Medicinskog fakulteta i Sajma. Lepo je opremljen. Nije pet friendly.  (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen jednoiposoban stan u ulici Dimitrija Tucovića na Zvezdari, na odličnoj lokaciji sa brzom povezanošću ka centru grada i svim delovima Beograda.Stan ima površinu od 38 m2 i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo moderan stan u zgradi novije gradnje iz 2010 godine;struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, velika terasa od 24m2; kuhinja je po meri i opremljena svim potrebnim uređajima; grejanje inverter klima uređaj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

#24876, Izdavanje, Stan, Beograd, VOŽDOVAC, 38 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u mirnom kraju na Dedinju u blizini Banjičke šume. Stan je open space, prostor je otvoren i spavaći deo je zidom odvojen od dnevnog boravka. Postoji velika ostava koja nije uključena u kvadratu stana. Stan je namešten i opremljen belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 68.400 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 62.000 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Predstavljamo vam dvosoban suterenski stan smešten u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji koja pruža maksimalnu dostupnost svih sadržaja. Stan je uknjižen kao stan 1/1 i bez tereta, što omogućava sigurnu kupovinu. Nalazi se u zgradi starije gradnje, a posebna pogodnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u gotovo novoj zgradi, odlično održavan, useljiv bez ulaganja.Odlično pozicioniran, nedaleko od vrtića, škole, prodavnica, gradskog prevoza. Saobraćajno odlično povezan. Cena nije fiksna. Čekamo Vašu ponudu. Vredi kupiti, naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 140.590 €, 39,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan koji se nalazi u blizini centra grada, u mirnom i uređenom delu Podbare, na drugom spratu stambene zgrade. Površine je 39 m² i po strukturi je jednosoban, funkcionalno je organizovan i pogodan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 132.600 €, 39,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- Bulevar Evrope, Novi Sad - stan, 39m2, uknjižen 1/1 - prostor je ostavljen u sivom stanju, kako bi budući vlasnik mogao urediti prostor po svojoj potrebi - idealno za stan na dan da se uredi, moderne kancelarija za knjigovodjstvene agencije, frizerski studio ( instalacije za vodu....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 91.800 €, 39,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i funkcionalan jednoiposoban stan u Borči, ulica Viktora Kina, površine 39 m², uknjižen 1/1. Stan se nalazi na prvom spratu manje i uredne zgrade novije gradnje iz 2020. godine, sa ukupno 3 sprata. Veoma svetao, odlično organizovanog rasporeda i bez dodatnih ulaganja,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 380 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan stan u mirnom delu Zelenog brda, u ulici Vladana Desnice. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Struktura stana: jedna spavaća soba dnevna soba opremljena kuhinja kupatilo Stan je svetao, prijatan za boravak i idealan za jednu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten jednoiposoban stan na Telepu. Stan se nalazi u novoj, tek završenoj zgradi. Opremljen je novim nameštajem koji je pod garancijom. Grejanje je po utrošku, tako da su mesečni troškovi niski. Mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu, kao i ostave u podrumu.Zabranjeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor površine 39 m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u Bulevaru kralja Aleksandra u blizini Cvetkove pijace. Sastoji se od dve prostorije, toaleta i hodnika. Pogodan je za kancelariju, ordinaciju, salon (frizerski ili kozmetički) Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje nalazi se potpuno namešten i funkcionalan stan na Voždovcu, smešten u mirnoj i prijatnoj Jovaničkoj ulici. Zahvaljujući dobro organizovanom prostoru, modernoj opremljenosti i odličnoj lokaciji, ova nekretnina predstavlja idealan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji kod Đeram pijace, na Zvezdari. Stan površine 39m² nalazi se na prvom spratu nove i kvalitetno građene zgrade i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban , namesten stan u Mirijevu u novom naselju "Oaza Mirijevo" u ul. Dva bela goluba. Stan je nov sa novim namestajem. Dnevna soba, trpezarija, odvojena kuhinja,terasa. Parking ispred zgrade. Centralno grejanje ima kalorimetre i plaća se po potrošnji. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

- Odlična lokacija- 4. sprat- Lift- 39 m2- Dvosoban stan- Terasa- Klima- Opremljen novim nameštajemFunkcionalan i lepo organizovan stan, idealan za jednu osobu ili par koji želi useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, a terasa daje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 141.839 €, 39,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan površine 38.86 m² u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti na prvom spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 106.664 €, 39,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak sa open space kuhinjom (19.05m2),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opreljnjen jednoiposoban stan na drugom spratu u ulici Sime Matavulja. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo, terasa. Grejanje sa kalorimterima, niski mesečni troškovi. Idealno za zaposlene samce ili parove. Useljivo od 15.06. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Kitić nekretnina: jednoiposoban u neposrednoj blizini Medicinskog Fakulteta. Prodaje se stan na I spratu stambene zgrade, površine 39 m² i sastoji se od: hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanje je izvorno, tako da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na početku Bulevara u blizini Delte, površine 39m2. Nalazi se na IX spratu stambene zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, terase i kupatila. Grejanje je centralno. Stan je lepo uređen i opremljen svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 330 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 39 m2 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika, visoko prizemlje, namešten dvosoban stan, lift, cg, terasa, klima, vm, kablovska televizija, CENA mesečno 330 Evra + 330 Evra depozit 064-829-5005 064-829-5008 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika 39 m2 - 330 Evra....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.200 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivan stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom naselju Zova na Zlatiboru. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji traže mir, prirodu i kvalitetan odmor, ali i odličnu priliku za turističko izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se trim staza....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 330 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao stan od 39 m² u mirnoj ulici u naselju Denkova bašta, (Zvezdara), na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Opremljenost: klima uređaj veš mašina, frižider, šporet brzi Wi-Fi trosed/krevet, orman, sto.. Zgrada mirna, održavana, komšije ljubazne. Lokacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 814)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>